Viešosios tvarkos skyrius skelbia prevencinę tvarkingo Vilniaus akciją „Auginu atsakingai“

Kaip ir kasmet, visą kovo mėnesį Viešosios tvarkos skyriaus specialistai primena įvairiose viešosiose miesto erdvėse augintinius vedžiojantiems šeimininkams, kaip svarbu:

– vesti šuniuką už pavadėlio ir sutrumpinti pavadėlį artėjant prie praeivių ar prasilenkiant su kitu šuniuku;

– rūpintis švariu miestu ir nepalikti augintinių „dovanėlių“ ar „pažymėtų“ pastatų sienų.

O jei išvedę šunį pamiršote pasiimti maišelių, galite paprašyti jų mieste patruliuojančių Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnų – visą kovo mėnesį Viešosios tvarkos skyriaus automobiliuose vežiosimės dėkliukus su maišeliais ekskrementams.

Atnaujinimas (2022-03-18).

Įpusėjus akcijai:

  • galime pasidžiaugti, kad surinkti augintinio „dovanėles“ daugumai tapo įpročiu;
  • turime ir kur tobulėti – sutikome nemažai šeimininkų, nesusimąstančių, jog ir mažas, bet palaidas šunelis gali išgąsdinti šunų bijančius vaikus ir suaugusius, praryti nuodingą maistelį ar suerzinti kitą šunį ir būti jo užpultas;
  • matyti, kad naujausia taisyklė, prašanti neleisti šunims šlapintis ant pastatų, gėlynuose ir pnš., daugeliui dar nežinoma.

Pasibaigus kovo mėnesio akcijai primename, kad būti atsakingu keturkojo šeimininku ir draugiško, tvarkingo miesto gyventoju reikia visus metus! Džiaugiamės pasidalinę virš 300 dėkliukų su maišeliais ekskrementams rinkti.

Reguliariai lankysimės ne tik jau įprastose patruliavimo vietose – Tauro kalną ir aplinkines gatves, tarp jų ir Algirdo g., Neries pakrantę P. Vileišio g., Sapiegų parką, Ozo parką, Vingio parką ir Žvėryno tvenkinių prieigas, Jonažolių g., Bukčių miško parką, Trakų Vokės parką ir kt. Susitiksime ir naujose vietose!

Rūpinkimės tvarkingu ir atsakingu miestu kartu!