Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

2014 metais Partnerystės sutartimi patvirtintų daugiabučių namų investicijų planai

(Atnaujinimo (modernizavimo) įgyvendinimą organizuoja Vilniaus miesto savivaldybė)

Daugiabučio namo
atnaujinimo
(modernizavimo)
investicijų plano
projektas
Viešojo aptarimo
laikas ir vieta
Daugiabučio namo
atnaujinimo
(modernizavimo)
investicijų planas
Sprendimo dėl
daugiabučio namo
atnaujinimo
(modernizavimo)
vardinio balsavimo
biuletenis
Butų ir kitų patalpų
savininkų susirinkimo 
laikas ir vieta
  Pašilaičių g. 9 (9a) Pašilaičių g. 9 (9a)  Pašilaičių g. 9 (9a) 2014 m. gegužės 28 d., 18.00-21.00 val.,
Vilniaus Gabijos gimnazija,  Pašilaičių g. 13.
  Gabijos g. 4 (3a-1) Gabijos g. 4 (3a-1)  Gabijos g. 4 (3a-1) 2014 m. gegužės 21 d., 18.00-21.00 val.,
VVilniaus Gabijos gimnazija,  Pašilaičių g. 13.
  Pašilaičių g. 16 (3a-1)  Pašilaičių g. 16 (3a-1)(3A-2) korektūra  Pašilaičių g.16 (3a-1) 2014 m. rugpjūčio 19 d., 18.00-21.00 val.,
Vilniaus Gabijos gimnazija, Pašilaičių g. 13.
  Pašilaičių g. 16 (3a-2)  Pašilaičių g. 16 (3a-1)(3A-2) korektūra  Pašilaičių g. 16 (3a-2) 2014 m. rugpjūčio 13 d., 18.00-21.00 val.,
Vilniaus Gabijos gimnazija, Pašilaičių g. 13.
  Pašilaičių g. 6 (3a-1)   Pašilaičių g. 6 (3a-1)  Pašilaičių g. 6 (3a-1) 2014 m. gegužės 21 d., 18.00-21.00 val.,
Vilniaus Gabijos gimnazija,  Pašilaičių g. 13.
  Pašilaičių g. 6 (3a-2)   Pašilaičių g. 6 (3a-2)  Pašilaičių g. 6 (3a-2) 2014 m. gegužės 21 d., 18.00-21.00 val.,
Vilniaus Gabijos gimnazija,  Pašilaičių g. 13.
  Pašilaičių g. 4 (9a)   Pašilaičių g. 4 (9a)  Pašilaičių g. 4 2014 m. rugpjūčio 20 d., 18.00-21.00 val.,
Vilniaus Gabijos gimnazija, Pašilaičių g. 13.
  Pašilaičių g. 2 (3a-1)   Pašilaičių g. 2 (3a-1)  Pašilaičių g. 2 (3a-1) 2014 m. gegužės 21 d., 18.00-21.00 val.,
Vilniaus Gabijos gimnazija,  Pašilaičių g. 13.
  Pašilaičių g. 2 (3a-2)   Pašilaičių g. 2 (3a-2)  Pašilaičių g. 2 (3a-2) 2014 m. gegužės 21 d., 18.00-21.00 val.,
Vilniaus Gabijos gimnazija,  Pašilaičių g. 13.
  Gabijos g. 4 (3a-2)   Gabijos g. 4 (3a-2)  Gabijos g. 4 (3a-2) 2014 m. gegužės 21 d., 18.00-21.00 val.,
Vilniaus Gabijos gimnazija,  Pašilaičių g. 13.
  Pašilaičių g. 3 (3a-1)   Pašilaičių g. 3 (3a-1)  Pašilaičių g. 3 (3a-1) 2014 m. gegužės 21 d., 18.00-21.00 val.,
Vilniaus Gabijos gimnazija,  Pašilaičių g. 13.
  Pašilaičių g. 3 (3a-2)   Pašilaičių g. 3 (3a-2) Pašilaičių g. 3 (3a-2) 2014 m. gegužės 21 d., 18.00-21.00 val.,
Vilniaus Gabijos gimnazija,  Pašilaičių g. 13.
  Pašilaičių g. 8 (3a-1)   Pašilaičių g. 8 (3a-1)(3A-2) Pašilaičių g. 8 (3a-1) 2014 m. gegužės 26 d., 18.00-21.00 val.,
Vilniaus Gabijos gimnazija,  Pašilaičių g. 13.
  Pašilaičių g. 8 (3a-2)   Pašilaičių g. 8 (3a-2)(3A-1) Pašilaičių g. 8 (3a-2) 2014 m. gegužės 26 d., 18.00-21.00 val.,
Vilniaus Gabijos gimnazija,  Pašilaičių g. 13.
  Didlaukio g. 68   Didlaukio g. 68  Didlaukio g. 68 2014 m. lapkričio 3 d., 18.00 val.,
Baltupio progimnazija,  Didlaukio g. 23.
  Didlaukio g. 38   Didlaukio g. 38  Didlaukio g. 38 2014 m. gegužės 19 d., 18.00-21.00 val.,
Baltupio progimnazija,  Didlaukio g. 23.
  Didlaukio g. 72   Didlaukio g. 72  Didlaukio g. 72 2014 m. gegužės 19 d.., 18.00-19.30 val.,
Baltupio progimnazija,  Didlaukio g. 23.
  Didlaukio g. 64   Didlaukio g. 64  Didlaukio g. 64 2014 m. rugsėjo 15 d., 18.00-21.00 val.,
Baltupio progimnazija,  Didlaukio g. 23.
  Vilniaus g. 55, Grigiškės   Vilniaus g. 55, Grigiškės Vilniaus g. 55, Grigiškės 2014 m. gegužės 26 d., 18.00-21.00 val.,
Grigiškių vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 21.
  Vilniaus g. 45, Grigiškės   Vilniaus g. 45, Grigiškės Vilniaus g. 45, Grigiškės 2014 m. gegužės 26 d., 18.00-21.00 val.,
Grigiškių vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 21.
  Didlaukio g. 12   Didlaukio g. 12  2014 m. rugsėjo 1 d., 18.00-21.00 val.,
Baltupio progimnazija, Didlaukio g. 23.
  Didlaukio g. 10   Didlaukio g. 10  Didlaukio g. 10 2014 m. rugpjūčio 4 d., 18.00-21.00 val.,
Baltupio progimnazija, Didlaukio g. 23.
  Didlaukio g. 21   Didlaukio g. 21  Didlaukio g. 21 2014 m. rugpjūčio 18 d., 18.00-21.00 val.,
Baltupio progimnazija, Didlaukio g. 23.
  Žaliųjų Ežerų g. 9  Žaliųjų ežerų g. 9 Žaliųjų Ežerų g. 9 2014 m. gegužės 27 d., 18.00-21.00 val.,
Jeruzalės vidurinė mokykla,  Mokyklos g. 9.
  Žaliųjų Ežerų g. 11   Žaliųjų Ežerų g. 11 Žaliųjų Ežerų g. 11 2014 m. gegužės 27 d., 18.00-21.00 val.,
Jeruzalės vidurinė mokykla,  Mokyklos g. 9.
  Mokyklos g. 3(5a.)   Mokyklos g. 3 (5a.)   Mokyklos g. 3 (5a.) 2014 m. gegužės 27 d., 18.00-21.00 val.,
Jeruzalės vidurinė mokykla,  Mokyklos g. 9.
  Mokyklos g. 3(9a.)   Mokyklos g. 3(9a.)
  Kapsų g. 8   Kapsų g. 8   Kapsų g. 8   2014 m. rugsėjo 17 d., 18.00-21.00 val.,
Juventos gimnazija, Telšių g. 2.
  Telšių g. 3   Telšių g. 3   Telšių g. 3
  Mokyklos g. 8   Mokyklos g. 8  Mokyklos g. 8 2014 m. rugsėjo 15 d., 18.00-21.00 val.,
Grigiškių vidurinė mokykla, Kovo 11-sios g. 21, Grigiškės.
  Baltupio g. 43   Baltupio g. 43 Baltupio g. 43 2014 m. gegužės 26 d., 18.00-21.00 val.,
Baltupių progimnazija,  Didlaukio g. 23.
  Žirmūnų g. 47   Žirmūnų g. 47
  Zanavykų g. 3  Zanavykų g. 3  Zanavykų g. 3 2014 m. gegužės 25 d., 18.00-21.00 val.,
Juventus gimnazija,  Telšių g. 2.
  Krivių g. 31   Krivių g. 31

 Krivių g. 31  korektūra

   Krivių g. 31  2014 m. spalio  9 d., 18.00-21.00 val.,
Filaretų pagrindinė mokykla, Filaretų g. 43.
  Olandų g. 54   Olandų g. 54  Olandų g. 54 2014 m. rugpjūčio 7 d., 18.00-21.00 val.,
Filaretų pagrindinė mokykla, Filaretų g. 43
  Naujininkų g. 1   Naujininkų g. 1   Naujininkų g. 1
  Pelesos g. 47   Pelesos g. 47  Pelesos g. 47 2014 m. gegužės 20 d., 18.00-21.00 val.,
Juventos gimnazija,  Telšių g. 4.
  Pelesos g. 43   Pelesos g. 43  Pelesos g. 43  2014 m. spalio 14 d., 18.00-21.00 val.,
Juvetos gimnazija, Telšių g. 2.
  J. Basanavičiaus g. 41   J. Basanavičiaus g. 41  J. Basanavičiaus g. 41  2015 m. birželio 1 d., 18.00-21.00 val.,
namo patlapose.
  Rinktinės g. 21 (1A9B)   Rinktinės g. 21 (1A9B)   Rinktinės g. 21 (1A9B)
  Rinktinės g. 21 (2A9B)   Rinktinės g. 21 (2A9B)   Rinktinės g. 21 (2A9B)
  Rinktinės g. 21 (3A9B)   Rinktinės g. 21 (3A9B)   Rinktinės g. 21 (3A9B)
  Rinktinės g. 21 (4A9B)   Rinktinės g. 21 (4A9B)   Rinktinės g. 21 (4A9B)
  Žirmūnų g. 121   Žirmūnų g. 121   Žirmūnų g. 121  2014 m. rugsėjo 16 d., 18.00-21.00 val,
Žirmūnų seniūnija, Žirmūnų g. 143, Vilnius.
  Žirmūnų g. 86   Žirmūnų g. 86    Žirmūnų g. 86  2014 m. rugsėjo 15 d., 18.00-21.00 val,
Žirmūnų seniūnija, Žirmūnų g. 143, Vilnius.
  Žirmūnų g. 41   Žirmūnų g. 41
  Dariaus ir Girėno g. 1D   Dariaus ir Girėno g. 1D  Dariaus ir Girėno g. 1D 2014 m. gegužės 20 d., 18.00-21.00 val.,
Naujininkų vidurinė mokykla, Šaltkalvių g. 32
  Dariaus ir Girėno g. 5D   Dariaus ir Girėno g. 5D  Dariaus ir Girėno g. 5D 2014 m. gegužės 20 d., 18.00-21.00 val.,
Naujininkų vidurinė mokykla, Šaltkalvių g. 32
  Dariaus ir Girėno g. 8   Dariaus ir Girėno g. 8  Dariaus ir Girėno g. 8 2014 m. rugpjūčio 13 d., 18.00-21.00 val.,
Naujininkų vidurinė mokykla, Šaltkalvių g. 32
  Dariaus ir Girėno g. 10   Dariaus ir Girėno g. 10  Dariaus ir Girėno g. 10 2014 m. rugpjūčio 4 d., 18.00-21.00 val.,
Naujininkų vidurinė mokykla, Šaltkalvių g. 32
  Dariaus ir Girėno g. 12   Dariaus ir Girėno g. 12  Dariaus ir Girėno g. 12 2014 m. rugpjūčio 20 d., 18.00-21.00 val.,
Naujininkų vidurinė mokykla, Šaltkalvių g. 32.
  Darbininkų g. 8   Darbininkų g. 8   Darbininių g. 8 2014 m. spalio 1 d., 18-21.00 val.,
Juvetos gimnazija, Telšių g. 2.
  Darbininkų g. 9   Darbininkų g. 9   Darbininių g. 9  2014 m. rugsėjo 8 d., 18-21.00 val.,
Juvetos gimnazija, Telšių g. 2.
  Darbininkų g. 11  Darbininkų g. 11
  Ateities g. 7A   Ateities g. 7A   Ateities g. 7A 2014 m. spalio 20 d., 18.00-21.00 val.,
Jeruzalės vidurinė mokykla, Mokyklos g. 9.
  Justiniškių g. 49   Justiniškių g. 49    Justiniškių g. 49
  Sausio 13-osios g. 7 (1A9B)   Sausio 13-osios g. 7 (1A9B)    Sausio 13-osios g. 7 (1A9B)  2014 m. spalio 8 d., 18.00-21.00 val.,
Ryto progimnazija (D. Gerbutavičiaus g. 9).
  Sausio 13-osios g. 7 (2A9B)   Sausio 13-osios g. 7 (2A9B)    Sausio 13-osios g. 7 (2A9B)   2014 m. lapkričio 11 d., 18.00-21.00 val.,
V. Kačalovo gimnazija,
A.J.Povilaičio g. 1.
  Architektų g. 20 (1A5b)  Architektų g. 20 (1A5b)  Architektų g. 20 (1A5b) 2014 m. rugpjūčio 11 d., 18.00-21.00 val.,
Lazdynų vidurinė mokykla,
Žėručio g. 4.
  Architektų g. 20 (2A5b)   Architektų g. 20 (2A5b)   Architektų g. 20 (2A5b) 2014 m. rugsėjo 9 d., 18.00-21.00 val.,
Lazdynų vidurinė mokykla,
Žėručio g. 4.
 Žygio g. 2A   Žygio g. 2A  Žygio g. 2A 2014 m. gegužės 20 d., 18.00-21.00 val.,
Žygio 2A.
 Sausio 13-osios g. 7 (3A9B)   Sausio 13-osios g. 7 (3A9B)     Sausio 13-osios g. 7 (3A9B)  2014 m. spalio 13 d., 18.00-21.00 val.,
Ryto progimnazija
(D. Gerbutavičiaus g. 9).
 Sausio 13-osios g. 7 (4A5B)  Sausio 13-osios g. 7 (4A5B)     Sausio 13-osios g. 7 (4A9B) 2014 m. lapkričio 11 d., 18.00 val.,
Ryto progimnazija
(D. Gerbutavičiaus g. 9).
 Žėručio g. 24   Žėručio g. 24 2014 m. spalio  6 d., 18.00-21.00 val.,
Lazdynų vidurinė mokykla,
Žėručio g. 4.
 Architektų g. 105   Architektų g. 105
 S. Stanevičiaus g. 31     S. Stanevičiaus g. 31  S. Stanevičiaus g. 31 2014 m. rugpjūčio 6 d., 18.00-21.00 val.,
S. Stanevičiaus vidurinė mokykla,
S. Stanevičiaus g. 25.
 Panevėžio g. 31A  Panevėžio g. 31A   Panevėžio g. 31A  2014 m. rugsėjo 3 d., 18.00-21.00 val.,
Juvetos gimnazija,
Telšių g. 2.
 V. Grybo g. 1  V. Grybo g. 1   V. Grybo g. 1   2014 m. rugsėjo 4 d., 18.00-21.00 val.,
J. Levelio m-la,
Antakalnio g. 33
.
 Tuskulėnų g. 46   Tuskulėnų g. 46  Tuskulėnų g. 46 2014 m. rugsėjo 11 d., 18.00-21.00 val.,
Žiburio pradinė mokykla,
Tuskulėnų g. 30.
 Tuskulėnų g. 44   Tuskulėnų g. 44  Tuskulėnų g. 44 2014 m. rugpjūčio 11 d., 18.00-21.00 val.,
Žiburio pradinė mokykla,
Tuskulėnų g. 30.
 Tuskulėnų g. 48   Tuskulėnų g. 48  Tuskulėnų g. 48 2014 m. rugsėjo 18 d., 18.00-21.00 val.,
Žiburio pradinė mokykla, Tuskulėnų g. 30.
 Mechanikų g. 79  Mechanikų g. 79 Mechanikų g. 79  2014 m. rugsėjo 16 d.  18-21.00 val., Kirtimų kultūros centras, Dariaus ir Girėno g. 69.
 Popieriaus g. 42   Popieriaus g. 42 Popieriaus g. 42 2014 m. gegužės 28 d., 18.00-21.00 val.,
Jeruzalės vidurinė mokykla, Mokyklos g. 9.
 Popieriaus g. 40   Popieriaus g. 40 Popieriaus g. 40 2014 m. gegužės 28 d., 18.00-21.00 val.,
Jeruzalės vidurinė mokykla, Mokyklos g. 9.
 Popieriaus g. 50  Popieriaus g. 50  2014 m. rugsėjo 1 d., 18.00-21.00 val.,
Jeruzalės vidurinė mokykla, Mokyklos g. 9
 Popieriaus g. 58  Popieriaus g. 58   Popieriaus g. 58   2014 m. rugsėjo 3 d., 18.00-21.00 val.,
Jeruzalės vidurinė mokykla, Mokyklos g. 9
 J. Tiškevičiaus g. 12   J. Tiškevičiaus g. 12 
 Dariaus ir Girėno g. 77   Dariaus ir Girėno g. 77  Dariaus ir Girėno g. 77 2014 m. rugpjūčio 5 d., 18.00-21.00 val.,
Naujininkų vidurinė mokykla, Šaltkalvių g. 32.
 Rinktinės g. 38   Rinktinės g. 38  2014 m. lapkričio  3 d., 18.00 val.,Šnipiškių seniūnijos patalpose (A. Juozapavičiaus g. 10A)
 Savanorių pr. 34   Savanorių pr. 34  Savanorių pr. 34 2014 m. gegužės 28 d., 19.00-21.00 val.,
Lopšelis-darželis „Bangelė“, Žemaitės g. 3.
L. Asanavičiūtės g. 1   L. Asanavičiūtės g. 1   L. Asanavičiūtės g. 1  2014 m. rugsėjo 3 d., 18.00-21.00 val., J. Pauliaus II-ojo gimnazija, Druskio g. 11.
P. Širvio g. 16   P. Širvio g. 16
P. Vileišio g. 28   P. Vileišio g. 28 P. Vileišio g. 28 2014 m. gegužės 29 d., 18.00-21.00 val.,
J. Lelevelio vidurinė mokykla, Antakalnio g. 33.
Popieriaus g. 60   Popieriaus g. 60   Popieriaus g. 60 2014 m.rugsėjo 4 d., 18.00-21.00 val.,
Jeruzalės vidurinė mokykla,  Mokyklos g. 9.
Pušų g. 39   Pušų g. 39  Pušų g. 39 2014 m. rugpjūčio 12 d., 18.00-21.00 val.,
Centro vidurinė mokykla, Lukiškių skg. 5.
Smėlio g. 11   Smėlio g. 11 Smėlio g. 11 2014 m. gegužės 29 d., 18.00-21.00 val.,
J. Lelevelio vidurinė mokykla, Antakalnio g. 33.
Smėlio g. 14   Smėlio g. 14  Smėlio g. 14 2014 m. gegužės 29 d., 18.00-21.00 val.,
J. Lelevelio vidurinė mokykla, Antakalnio g. 33.
Smėlio g. 15   Smėlio g. 15 Smėlio g. 15 2014 m. gegužės 29 d., 18.00-21.00 val.,
J. Lelevelio vidurinė mokykla, Antakalnio g. 33.
Traidenio g. 8   Traidenio g. 8  Traidenio g. 8 2014 m. rugpjūčio 19 d., 18.00-21.00 val.,
Centro vidurinė mokykla, Lukiškių skg. 5.
V. Grybo g. 40   V. Grybo g. 40  V. Grybo g. 40 2014 m.gruodžio 29 d., 18.00-21.00 val.,
J. Lelevelio vidurinė mokykla, Antakalnio g. 35.  
  A. J. Povilaičio g. 3   A. J. Povilaičio g. 3
  Linksmoji g. 55   Linksmoji g. 55    Linksmoji g. 55  2014 m. rugsėjo 4 d., 18.00-21.00.
,
UAB „Priemestis“ Skydo g.30
  Krivių g. 41   Krivių g. 41  Krivių g. 41 2014 m. rugpjūčio 26 d., 18.00-21.00 val.,
Vilniaus Užupio gimnazijos patalpose, Krivių g. 10A, Vilnius.
  Dariaus ir Girėno g. 9   Dariaus ir Girėno g. 9   Dariaus ir Girėno g. 9  2014 m. rugsėjo 11 d., 18-21.00 val.,
Juvetos gimnazija, Telšių g. 2.
  Polocko g. 16   Polocko g. 16  Polocko g. 16 2014 m. rugpjūčio 18 d., 18.00-21.00 val.,
Filaretų pagrindinė mokykla, Filaretų g. 43.
  Slucko g. 15   Slucko g. 15  Slucko g. 15 2014 m. rugpjūčio 11 d., 18.00-21.00 val.,
Santaros vidurinė mokykla, A. Juozapavičiaus g. 12.
  Gerosios Vilties g. 11   Gerosios Vilties g. 11

  Gerosios Vilties g. 11 korektūra

  Gerosios Vilties g. 11   2014 m. rugsėjo 2 d., 18.00-21.00 val.,
Vilkpėdės darželis – mokykla, G. Vilties g. 15.
  Didlaukio g. 33   Didlaukio g. 33   Didlaukio g. 33  2014 m. rugsėjo 2 d., 18.00-21.00 val.,
Baltupių progimnazija, Didlaukio g. 23.
  Parko g. 1   Parko g. 1   Parko g. 1  2014 m. rugsėjo 8d., 18.00-21.00 val., UAB „Priemestis“ Skydo g.30.
Krokuvos g. 5A   Krokuvos g. 5A  Krokuvos g. 5A 2014 m. rugpjūčio 19 d., 18.00-21.00 val.,
Santaros vidurinė mokykla, A. Juozapavičiaus g. 12.
Kunigiškių g. 9, Grigiškės   Kunigiškių g. 9, Grigiškės
P. Vileišio g. 9    P. Vileišio g. 9   Vileišio g. 9  2014 m. lapkričio 3 d., 18.00 val.,
J. Levelio vidurinė mokykla (Antakalnio g. 33).
Konduktoriu g. 22   Konduktoriu g. 22  Konduktorių g. 22 2014 m. rugpjūčio 13 d., 18.00-21.00 val.,
Naujininkų vidurinė mokykla, Šaltkalvių g. 32.
Grybo g. 3   Grybo g. 3   Grybo g. 3  2014 m. rugsėjo 8 d., 18.00-21.00 val.,

J. Levelio m-la, Antakalnio g. 33.

Buivydiškių g. 15   Buivydiškių g. 15  Buivydiškių g. 15 2014 m. rugpjūčio 7 d., 18.00-21.00 val.,
Šeškinės vidurinė mokykla, Čiobiškio g. 1.
Parko g. 63   Parko g. 63  Parko g. 63 2014 m. rugpjūčio 12 d., 18.00-21.00 val.,
UAB „Priemiestis“ patalpos, Skydo g. 30.
Parko g. 9   Parko g. 9 Parko g. 9 2014 m. rugpjūčio 18 d., 18.00-21.00 val.,
UAB „Priemiestis“ patalpos,
Skydo g. 30.
Grybo g. 3A   Grybo g. 3A   Grybo g. 3A
Ateities g. 17A   Ateities g. 17A   Ateities g. 17A 2014 m. rugsėjo 10 d., 18.00-21.00 val., Prie namo.
Liepkalnio g. 75   Liepkalnio g. 75   Liepkalnio g. 75   2014 m. rugsėjo 29 d., 18.00-21.00 val., Prie namo.
Šaltkalvių g. 50   Šaltkalvių g. 50   Šaltkalvių g. 50  2014 m. rugsėjo 9 d., 18.00-21.00 val.,
Juvetos gimnazija, Telšių g. 2.
Šaltkalvių g. 50A   Šaltkalvių g. 50A   Šaltkalvių g. 50A  2014 m. rugsėjo 1 d., 18.00-21.00 val.,
Juvetos gimnazija, Telšių g. 2.
Rinktinės g. 35   Rinktinės g. 35    Rinktinės g. 35  2014 m. spalio 15 d., 18-21.00 val.,
Šnipiškių seniūnija (A. Juozapavičiaus g. 10A).
Smėlio g. 4  2014 m. lapkričio 19 d. 18.00-21.00 val., J.Lelevelio vid. mokykla (Antakalnio g. 33).    Smėlio g. 4    Smėlio g. 4  2015 m. kovo 25 d., 18.00-21.00 val., J.Lelevelio vidurinė mokykla (Antakalnio g. 33).
Gelvonų g. 15   Gelvonų g. 15    Gelvonų g.15  2014 m. spalio  9 d., 18-21.00 val.,
Šeškinės pradinė mokykla (Šeškinės g. 15).
Gelvonų g. 17 Gelvonų g. 17    Gelvonų g.17 2014 m. spalio  27 d., 18.00 val.,
Šeškinės pradinė mokykla (Šeškinės g. 15).
Gelvonų g. 18  Gelvonų g. 18    Gelvonų g.18 2014 m. spalio  6 d., 18-21.00 val.,
Šeškinės pradinė mokykla (Šeškinės g. 15).
Gelvonų g. 42  Gelvonų g. 42   Gelvonų g. 42 2014 m. spalio  2 d., 18-21.00 val.,
Šeškinės pradinė mokykla (Šeškinės g. 15).
Justiniškių g. 97   Justiniškių g. 97   Justiniškių g. 97 2014 m. lapkričio 10 d., 18 val.,
Vilniaus Taikos progimnazija (Taikos g. 157).
L. Giros g. 96  L. Giros g. 96   L. Giros g. 96 2015 m. sausio 28 d., 18 val.,
Vilniaus Abraomo Kulviečio vid. mokykla (Gedvydžių g. 8).
Paberžės g. 18  Paberžės g. 18    Paberžės g. 18  2014 m. spalio  8 d., 18-21.00 val.,
Šeškinės pradinė mokykla (Šeškinės g. 15).
Šeškinės g. 19  Šeškinės g. 19    Šeškinės g. 19  2014 m. spalio  13 d., 18-21.00 val.,
Šeškinės pradinė mokykla (Šeškinės g. 15).
Taikos g. 215  Įvykęs   Taikos g. 215    Taikos g. 215   2015 m. sausio 26 d., 18-21.00 val.,
Vilniaus Taikos progimnazijoje (Taikos g. 157, Vilnius).
Ukmergės g. 208  Ukmergės g. 208    Ukmergės g. 208  2014 m. spalio  7 d., 18-21.00 val.,
Šeškinės pradinė mokykla (Šeškinės g. 15).
Popieriaus g. 82   Popieriaus g. 82   Popieriaus g. 82  2014 m. rugsėjo 30 d., 18.00-21.00 val.,
Jeruzalės vid. mokykla (Mokyklos g. 9).
Popieriaus g. 88  Įvykęs   Popieriaus g. 88    Popieriaus g. 88  2014 m. lapkričio 24 d., 18.00-21.00 val., Jeruzalės vid. mokykla (Mokyklos g. 9).
Popieriaus g. 106   Popieriaus g. 106 Popieriaus g. 106   2014 m. spalio 21 d. 18.00-21.00 val.  Jeruzalės vid. mokykla (Mokyklos g. 9).
Popieriaus g. 108   Popieriaus g. 108   Popieriaus g. 108  2014 m. rugsėjo 29 d., 18.00-21.00 val.,
Jeruzalės vid. mokykla (Mokyklos g. 9).
 Šaltinių g. 11A   Šaltinių g. 11A   Šaltinių g. 11A   2014 m. spalio 1 d. Prie namo ., 18.00-21.00 val.
 Kanklių g. 12 II   Kanklių g. 12 II   Kanklių g. 12 II  2014 m. spalio 28 d., 18.00 val.,
M. Daukšos vid. mokykla  (Antakalnio g. 120).
 Kaštonų g. 1   Kaštonų g. 1  2014 m. spalio 22 d., 18.00-21.00 val.,
Prie namo.
 Čiobiškio g.  5   Čiobiškio g.  5   Čiobiškio g. 5   2014 m. spalio 14 d., 18.00-21.00 val., Žemynos gimnazija (Čiobiškio g. 16).
 Justiniškių g. 103   Justiniškių g. 103    Justiniškių g. 103  2014 m. spalio 8 d., 18.00-21.00 val., Kirpykla.
 Rygos g. 24  Rygos g. 24   2014 m. spalio 13 d., 18.00-21.00 val., Sietuvos vid. mokykla (Taikos g. 47).
 Šviesos g. 13, Grigiškės  Įvykęs   Šviesos g. 13, Grigiškės    Šviesos g. 13, Grigiškės  2014 m. lapkričio  24 d., 18.00 val.,
Girgiškių vid. mokykla  (Kovo 11-osios g. 21, Grigiškės).
 Šviesos g. 17, Grigiškės  Šviesos g. 17, Grigiškės   Šviesos g. 17, Grigiškės  2014 m. spalio  28 d., 18.00 val.,
Girgiškių vid. mokykla  (Kovo 11-osios g. 21, Grigiškės).
 Taikos g. 62 Taikos g. 62   Taikos g. 62   2014 m. spalio  2 d., 18-21.00 val.,
Pelėdos prad. mokykla (Taikos g. 97).
 Žalgirio g. 97  Žalgirio g. 97    Žalgirio g. 97    2014 m. spalio  7 d., 18-21.00 val.,
Tuskulėnų vid. mokykla (Tuskulėnų g. 31).
 J. Tumo-Vaižganto g. 6   J. Tumo-Vaižganto g. 6   J. Tumo-Vaižganto g. 6  2014 m. spalio 1 d., 18.00-21.00 val.,
Prie namo.
 Taikos g. 77   Taikos g. 77    Taikos g. 77  2014 m. spalio  14 d., 18-21.00 val.,
Pelėdos prad. mokykla (Taikos g. 97).
 A. J. Povilaičio g. 3 (5A5B)   A. J. Povilaičio g. 3 (5A5B)    A. J. Povilaičio g. 3 (5A5B)   2014 m. spalio  6 d., 18-21.00 val.,
V. Kačalovo gimnazija (A.J.Povilaičio g. 1).
 A. J. Povilaičio g. 3 (4A5B)  A. J. Povilaičio g. 3 (4A5B)    A. J. Povilaičio g. 3 (4A5B)   2014 m. spalio  7 d., 18-21.00 val.,
V. Kačalovo gimnazija (A.J.Povilaičio g. 1).
 A. J. Povilaičio g. 3 (3A5B)  A. J. Povilaičio g. 3 (3A5B)     A. J. Povilaičio g. 3 (3A5B)   2014 m. spalio  2 d., 18-21.00 val.,
V. Kačalovo gimnazija (A.J.Povilaičio g. 1).
 A. J. Povilaičio g. 3 (2A5B)  A. J. Povilaičio g. 3 (2A5B)      A. J. Povilaičio g. 3 (2A5B)  2014 m. lapkričio 11 d., 18.00 val.,
V. Kačalovo gimnazija (A.J.Povilaičio g. 1).
Pavasario g. 2   Pavasario g. 2   Pavasario g. 2    2014 m. spalio  29 d., 18-21.00 val.,
Kavinė Sakwa (M.K.Paco g. 1/2).
 Lvovo g. 91   Lvovo g. 91    Lvovo g. 91    2014 m. spalio  27 d., 18-21.00 val.,
V.Sirakomlės mokykla (Linkmenų g. 8).
A. Juozapavičiaus g. 28 A. Juozapavičiaus g. 28    Juozapavičiaus g. 28  2014 m. rugsėjo 10 d., 18.00-21.00 val., A. Juozapavičiaus 10A.
 Kapsų g. 16   Kapsų g. 16   Kapsų g. 16  2014 m. rugsėjo 29 d., 18.00-21.00 val., Juvetos gimnazija (Telšių g. 2).
Kapsų g. 18   Kapsų g. 18   Kapsų g. 18  2014 m. rugsėjo 30 d., 18.00-21.00 val., Juvetos gimnazija (Telšių g. 2).
Telšių g. 1, Kapsų g. 4   Telšių g. 1, Kapsų g. 4 Telšių g. 1, Kapsų g. 4  2014 m. spalio 28 d., 18.00 val., Juvetos gimnazija (Telšių g. 2).
 Pylimo g. 35   Pylimo g. 35 (I)    Pylimo g. 35 (I)  2014 m. gruodžio 18 d., 18.00-21.00 val., Salomėjos Nėries gimnazijoje (Vilniaus g. 23).
 Pylimo g. 35 (II)   Pylimo g. 35 (II)     Pylimo g. 35 (II)  2014 m. gruodžio 18 d., 18.00-21.00 val., Salomėjos Nėries gimnazijoje (Vilniaus g. 23).
 Dariaus ir Girėno g. 83   Dariaus ir Girėno g. 83    Dariaus ir Girėno g. 83  2014 m. spalio 27 d., 18.00 val.,
Juvetos gimnazija, Telšių g. 2.
  Laisvės pr.  85 2014 m. rugsėjo 12 d. Prie namo ., 18.00-21.00 val.    Laisvės pr. 85    Laisvės g. 85  2014 m. lapkričio 24 d. 18.00-21.00 val., Žemynos progimnazijos patalpose (Žemynos g. 14, Vilnius).
  Kanklių g. 12 (I)    Kanklių g. 12 (I)   Kanklių g. 12 (I) 2014 m. rugsėjo 10 d., 18.00-21.00 val.,
J. Lelevelio vidurinė mokykla, Antakalnio g. 33.
   J. Tiškevičiaus g. 6  2014 m. rugsėjo 18 d., 18.00-21.00 val.,
Prie namo.
  Tiškevičiaus g. 6    Tiškevičiaus g. 6   2014 m. lapkričio  26 d., 18.00-21.00 val., Vilniaus Trakų Vokės gimnazijoje (Trampolio g. 5, Vilnius).
   Gedimino g. 46 (2A4p)   2014 m. rugsėjo 18 d., 18.00-21.00 val.,
Prie namo.
  Gedimino pr. 46 (2A4p)    Gedimino pr. 46 (2A4p)  2014 m. gruodžio 17 d. 18.00-21.00 val. S. Daukanto gimnazijoje (J. Jasinskio g. 11).
   Karmelitų g. 4   2014 m. rugsėjo 16 d., 18.00-21.00 val.,
Prie namo.
   Gedimino g. 46 (1A3p)  2014 m. rugsėjo 18 d., 18.00-21.00 val.,
Prie namo.
  Gedimino pr. 46 (1A3p)     Gedimino pr. 46 (1A3p)  2014 m. gruodžio 17 d. 18.00-21.00 val. S. Daukanto gimnazijoje (J. Jasinskio g. 11).
   Gedimino g. 46 (3A4p)
   Gedimino g. 46 (4A4p)
  Žaliųjų Ežerų g. 115    2014 m. rugsėjo 17 d., 18.00-21.00 val.,
Prie namo.
   Žaliųjų ežerų g. 115     Žaliųjų ežerų g. 115   2014 m. lapkričio 25 d., 18.00-21.00 val.,
Jeruzalės vid. mokykloje (Mokyklos g. 9, Vilnius).
  Gedimino g. 48 (5A3p)   2014 m. rugsėjo 18 d., 18.00-21.00 val.,
Prie namo.
   Gedimino pr. 48 (5A3p)    Gedimino pr. 48 (5A3p)  2014 m. gruodžio 17 d. 18.00-21.00 val. S. Daukanto gimnazijoje (J. Jasinskio g. 11).
  Gedimino g. 48 (4A3p)   2014 m. rugsėjo 18 d., 18.00-21.00 val.,
Prie namo.
   Gedimino pr. 48 (4A3p)    Gedimino pr. 48 (4A3p)  2014 m. gruodžio 17 d. 18.00-21.00 val. S. Daukanto gimnazijoje (J. Jasinskio g. 11).
  Gedimino g. 48 (3A4p)    Gedimino pr. 48 (3A4p)    Gedimino pr. 48 (3A4p)  2014 m. gruodžio 17 d. 18.00-21.00 val. S. Daukanto gimnazijoje (J. Jasinskio 11).
  Šv. Stepono g. 31    2014 m. rugsėjo 23 d., 18.00-21.00 val.,
Prie namo.
   Šv. Stepono g. 31    Šv. Stepono g. 31  2014 m. gruodžio 18 d., 18.00-21.00 val., A. Vienuolio pagrindinėje mokykloje (Aušros Vartų g. 23).
  Šv. Stepono g. 23 (4A3P)   2014 m. rugsėjo 23 d., 18.00-21.00 val.,
Prie namo.
   Šv. Stepono g. 23     Šv. Stepono g. 23 (4A3p)  2014 m. gruodžio 22 d., 18.00-21.00 val., A. Vienuolio pagrindinėje mokykloje (Aušros Vartų g. 23).
Traidenio g. 34    2014 m. rugsėjo 24 d., 18.00-21.00 val.,
Kompozitorių sąjunga (A. Mickevičiaus g. 29)
   Traidenio g. 34    Traidenio g. 34  2014 m. gruodžio 17 d., 18.00-21.00 val., Kompozitorių sąjungos salėje (A.Mickevičiaus g. 29).
  Šv. Stepono g. 3  2014 m. rugsėjo 24 d., 18.00-21.00 val.,
Prie namo.
   Šv. Stepono g. 3     Šv. Stepono g. 3   2014 m. lapkričio 26 d., 18.00-21.00 val.,
S. Nėries gimnazijoje (Vilniaus g. 23, Vilnius).
  Šešėlių g. 10   2014 m. rugsėjo 24 d., 18.00-21.00 val.,
Prie namo.
    Šešėlių g. 10    Šešėlių g. 10  2014 m. gruodžio 9 d. 18.00-21.00 val., prie namo.
  Šviesos g. 6, Grigiškės  2014 m. rugsėjo 25 d., 18.00-21.00 val.,
Prie namo.
   Šviesos g. 6, Grigiškės    Šviesos g. 6, Grigiškės  2014 m. gruodžio 22 d., 18.00-21.00 val., Grigiškių vidurinėje mokykloje (Kovo 11-osios g. 21, Grigiškės).
  Kauno g. 4   2014 m. rugsėjo 25 d., 18.00-21.00 val.,
Prie namo.
    Kauno g. 4     Kauno g. 4  2014 m. gruodžio 8 d. 18.00-21.00 val., A. Vienuolio pagrindinės mokyklos patalpose (Aušros Vartų g. 23, Vilnius).
  Vokiečių g. 14  2014 m. rugsėjo 25 d., 18.00-21.00 val.,
Prie namo.
    Vokiečių g. 14    Vokiečių g. 14  2014 m. gruodžio 8 d. 18.00-21.00 val., Salomėjos Nėries gimnazijoje (Vilniaus g. 23).
  Teatro g. 5    2014 m. rugsėjo 24 d., 18.00-21.00 val.,
Prie namo.
    Teatro g. 5     Teatro g. 5  2014 m. gruodžio 9 d. 18.00-21.00 val., S. Daukanto progimnazijoje (Naugarduko g. 7).
   Arklių g. 16   2014 m.spalio 16 d., 18.00-21.00 val.,
VŠĮ ,,Atnaujinkime miestą“.
    Arklių g. 16    Arklių g. 16  2015 m. vasario 25 d. 18.00-21.00 val., daugiabučio namo Arklių g. 16 patalpose.
   Šv. Ignoto 16  2014 m. spalio 16 d., 18.00-21.00 val.,
Prie namo.
    Šv. Ignoto g. 16    Šv. Ignoto g. 16  2015 m. kovo 31 d. 18.00-21.00 val., Salomėjos Nėries gimnazijoje (Vilniaus g. 23).
  M.K. Čiurlionio g. 6   2014 m. spalio 16 d., 18.00-21.00 val.,
Prie namo.
    M.K.Čiurlionio g. 6    M.K.Čiurlionio g. 6  2014 m. gruodžio 18 d. 18.00-21.00 val., namo patalpose.
  Pylimo g. 63 (I korpusas)   2014 m. rugsėjo 25 d., 18.00-21.00 val.,
Prie namo.
   Pylimo g. 63     Pylimo g. 63  2014 m. lapkričio 25 d., 18.00-21.00 val.,
A.Vienuolio pagr. mokykla (Aušros Vartų g.23, Vilnius)
  Pylimo g. 63 (2A3p)    Pylimo g. 63 (2A3p)     Pylimo g. 63 (2A3p)  2014 m. gruodžio 9 d. 18.00-21.00 val., A. Vienuolio pagrindinės mokyklos patalpose (Aušros Vartų g. 23, Vilnius).
   Bazilijonų g. 6    Bazilijonų g. 6     Bazilijonų g. 6  2014 m. gruodžio 22 d. 18.00-21.00 val. A. Vienuolio pagrindinėje mokykloje (Aušros Vartų g. 23).
   Vytauto g. 22     Vytauto g. 22  2015 m. sausio 27 d. 18.00-21.00 val., Simono Daukanto gimnazijoje (Jasinskio g. 11).
  Labdarių g. 3 2014 m. lapkričio 17 d. 18.00-21.00, Salomėjos Nėries gimnazija (Vilniaus g. 23).    Labdarių g. 3    Labdarių g. 3  2015 m. kovo 25 d., 18.00-21.00 val., Salomėjos Nėries gimnazija (Vilniaus g. 23).
  Plechavičiaus g. 1 2014 m. lapkričio 17 d. 18.00-21.00 val., UAB „Priemiestis“ (Skydo g. 30).    Plechavičiaus g. 1    P. Plechavičiaus g. 1  2015 m. kovo 3 d. 18.00-21.00 val. Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio vidurinėje mokykloje (Rugiagėlių g. 15, Naujoji Vilnia).
 Tuskulėnų g. 50 2014 m. lapkričio 19 d. 18.00-21.00, Šnipiškių seniūnija (A. Juozapavičiaus g. 10A).    Tuskulėnų g. 50    Tuskulėnų g. 50  2015 m. kovo 30 d., 18.00-21.00 val., Žiburio pradinė mokykla (Tuskulėnų g. 30).
Liepkalnio g. 83 2014 m. lapkričio 17 d. 18.00-21.00 val., prie namo.    Liepkalnio g. 83     Liepkalnio g. 83  2015 m. kovo 2 d. 18.00-21.00 val. daugiabučio namo Liepkalnio g. 83 patalpose.
Popieriaus g. 66  2014 m. lapkričio 18 d. 18.00-21.00 val., Jeruzalės vid. mokykla (Mokyklos g. 9).    Popieriaus g. 66    Popieriaus g. 66  2015 m. kovo 26 d., 18.00-21.00 val., Jeruzalės vidurinė mokykla (Mokyklos g. 9).
Vytauto g. 7  2014 m. lapkričio 19 d. 18.00-21.00 val., prie namo.    Vytauto g. 7    Vytauto g. 7  2015 m. kovo 23 d., 18.00-21.00 val., namo patalpose.
Naujininkų g. 4  2014 m. lapkričio 18 d. 18.00-21.00 val., Juventos gimnazija (Telšių g. 2).    Naujininkų g. 4    Naujininkų g. 4  2015 m. kovo 26 d., 18.00-21.00 val., Juventos gimnazija (Telšių g. 2).
Kaštonų g. 1B  2014 m. lapkričio 20 d. 18.00-21.00 val., prie namo.    Kaštonų g. 1B     Kaštonų g. 1B  2014 m. gruodžio 18 d. 18.00-21.00 val., namo patalpose.
Kunigiškių g. 5  2014 m. lapkričio 20 d. 18.00-21.00 val., Grigiškių vid. mokykloje (Kovo 11-osios g. 21, Grigiškės).    Kunigiškių g. 5    Kunigiškių g. 5  2015 m. kovo 24 d. 18.00-21.00 val., Grigiškių vidurinėje mokykloje (Kovo 11-osios g. 21, Grigiškės).
Kojelavičiaus g. 45  2014 m. lapkričio 20 d. 18.00-21.00 val., prie namo.    Kojelavičiaus g. 45    Kojelavičiaus g. 45  2015 m. kovo 24 d., 18.00-21.00 val., namo patalpose.
Olandų g. 19
Gelvonų g. 40  2014 m. lapkričio 27 d. 18.00-21.00 val., Šeškinės pradinėje mokykloje (Šeškinės g. 15).    Gelvonų g. 40    Gelvonų g. 40  2015 m. kovo 4 d. 18.00-21.00 val. Šeškinės pradinėje mokykloje (Šeškinės g. 15).
Aguonų g. 7  2014 m. gruodžio 1 d. 18.00-21.00 val., S.Daukanto progimnazijoje (Naugarduko g. 7).   Aguonų g. 7      Aguonų g. 7 g.
Gedimino pr. 27  2014 m. gruodžio 1 d. 18.00-21.00 val., namo patalpose (Gedimino pr. 27-5).   Gedimino pr. 27
Kadugių g. 8  2014 m. gruodžio 2 d. 18.00-21.00 val., UAB „Naujininkų ūkis“ (V. Šopeno g. 3B).    Kadugių g. 8    Kadugių g. 8  2015 m. kovo 23 d., 18.00-21.00 val., UAB „Naujininkų ūkis“ patalpose (V. Šopeno g. 3B).
Pylimo g. 36  2014 m. gruodžio 2 d. 18.00-21.00 val., Salomėjos Nėries gimnazijoje (Vilniaus g. 23).   Pylimo g. 36    Pylimo g. 36
Varšuvos g. 1 2014 m. gruodžio 2 d. 18.00-21.00 val., namo patalpose (Varšuvos g. 1-2).   Varšuvos g. 1
Panerių g. 15 2014 m. gruodžio 1 d. 18.00-21.00 val., Juventos gimnazijoje (Telšių g. 2).   Panerių g. 15    Panerių g. 15
Pelesos g. 55  2014 m. gruodžio 4 d. 18.00-21.00 val. Juventos gimnazijoje (Telšių g. 2).   Pelesos g. 55
Tilto g. 10  2014 m. gruodžio 3 d. 18.00-21.00 val., Senamiesčio seniūnijoje (Odminių g. 3).   Tilto g. 10
Tilto g. 33  2014 m. gruodžio 3 d. 18.00-21.00 val., Senamiesčio seniūnijoje (Odminių g. 3).   Tilto g. 33     Tilto g. 33
T. Vrublevskio g. 4  2014 m. gruodžio 3 d. 18.00-21.00 val., Senamiesčio seniūnijoje (Odminių g. 3).   T. Vrublevskio g. 4     T. Vrublevskio g. 4
Šiaulių g. 6  2014 m. gruodžio 4 d. 18.00-21.00 val., Salomėjos Nėries gimnazijoje (Vilniaus g. 23).
Sodų g. 15  2014 m. gruodžio 4 d. 18.00-21.00 val., A.Vienuolio pagrindinėje mokykloje (Aušros Vartų g. 23).
Trakų g. 4  2014 m. gruodžio 4 d. 18.00-21.00 val., Salomėjos Nėries gimnazijoje (Vilniaus g. 23).   Trakų g. 4
Labdarių g. 3 (1A2p)  2014 m. gruodžio 4 d. 18.00-21.00 val., Salomėjos Nėries gimnazijoje (Vilniaus g. 23).   Labdarių g. 3 (1A2p)  2015 m. rugpjūčio 10 d. 18.00-21.00 val. Salomėjos Neries gimnazija  (Vilniaus g. 32, Vilnius)
  Rinktinės g. 15 (3A9b)      Rinktinės g. 15 (3A9b) 2015 m. liepos 30 d. 18.00-21.00 val. Žiburio pradinėje mokykloje (Tuskulėnų g. 30, Vilnius)
  Rinktinės g.21 (4A5b) korektūra    Rinktinės g.21 (4A5b) korektūra  2015 m. rugsėjo 3 d. 18.00-21.00 val. Žiburio pradinėje mokykloje (Tuskulėnų g. 30, Vilnius)
  Žaliųjų ežerų g. 9 korektūra    Žaliųjų ežerų g. 9 korektūra 2015 m. rugpjūčio 10 d. 18.00-21.00 val. Jeruzalės vidurinės mokykla (Mokyklos g. 9, Vilnius)  
   Didlaukio g. 72 korektūra  2015 m. rugpjūčio 11 d. 18.00-21.00 val. Baltupių progimnazija  ( Didlaukio g. 23, Vilnius)
   Sausio 13-osios g. 7 (1A-9b) korektūra    Sausio 13-osios g. 7 (1A-9b) korektūra  2015 m. rugpjūčio 11 d. 18.00-21.00 val. Karoliniškių gimnazija  ( Sausio 13-osios g. 17, Vilnius)
    Sausio 13-osios g. 7 (2A-9b) korektūra    Sausio 13-osios g. 7 (2A-9b) korektūra  2015 m. rugpjūčio 12 d. 18.00-21.00 val. Karoliniškių gimnazija  ( Sausio 13-osios g. 17, Vilnius)
  Sausio 13-osios g. 7 (3A-9b) korektūra    Sausio 13-osios g. 7 (3A-9b) korektūra  2015 m. rugpjūčio 13 d. 18.00-21.00 val. Karoliniškių gimnazija (Sausio 13-osios g. 17, Vilnius)   
  Pavasario g. 2/M.K.Paco g. 7
   A.J.Povilaičio g. 3 (4A5b)     A.J.Povilaičio g. 3 (4A5b)
   Architektų g. 105 korektūra
  Rinktinės g. 15 (2A9b)   Rinktinės g. 15 (2A9b)  2015 m. rugpjūčio 25 d. 18.00-21.00 val. Žiburio pradinė mokykloje (Tuskulėnų g. 30, Vilnius) 
   Kunigiškių g. 9
   (mažėja parama)
  Kunigiškių g. 9  2015 m. rugsėjo 7 d. 18.00 val. Grigiškių vidurinėje mokykloje  (Kovo 11-osios g. 21, Grigiškės, Vilnius)
  P.Plechavičiaus g. 1 korektūra    P.Plechavičiaus g. 1 korektūra  2015 m. rugsėjo 9 d. 18.00-21.00 val. Juzefo Ignacijaus Kraševskio vidurinėje mokykloje  (Rugiagėlių g. 15, (Naujoji Vilnia), Vilnius).
  Šaltkalvių g. 50A korektūra   Šaltkalvių g. 50A korektūra 2015 m. rugsėjo 24 d. 18.00-21.00 val. Juventos gimnazijos patalpose (Telšių g. 2, Vilnius)
   Rinktinės g. 35 korektūra    Rinktinės g. 35 korektūra 2015 m. spalio 7 d.  18.00-21.00 val. Žiburio pradinė m-kla. Tuskulėnų g. 30
   Baltupio g. 43 korektūra    Baltupio g. 43 korektūra  2015 m. rugsėjo 22 d. 18.30 val. prie namo (Baltupio g. 43, Vilnius)
   V. Grybo g. 1 korektūra     V. Grybo g. 1 korektūra  2015 m. rugsėjo 23 d. 18.30 val. J. Lelevelio vid. mkykloje (Antakalnio g. 33, Vilnius)
  Žemaitės g. 8 korektūra    Žemaitės g. 8 korektūra  2015 m. spalio 12 d. 18.00-21.00 val. Vilniaus Simono Daukanto vidurinėje mokykloje (Statybininkų g. 5, Vilnius)
   Antakalnio g. 75 korektūra    Antakalnio g. 75 korektūra 2 015 m. spalio 13 d. 18.00-21.00 val. Vilniaus inžinerijaus licėjuje(Antakalnio g. 120, Vilnius)
Darbininkų g. 8 korektūra   Darbininkų g. 8 korektūra 2015 m. lapkričio 10 d. 18.00-21.00 val. Juventos gimnazijoje   (Telšių g. 2, Vilnius)
   Pušų g. 39 korektūra     Pušų g. 39 korektūra  2016 m. sausio 21 d. 18.00-21.00 val. Centro vidurinės mokyklos patalpose    (Lukiškių skg. 5, Vilnius)
  Taikos g. 215 korektūra    Taikos g. 215 korektūra  2016 m. sausio 19 d. 18.00-21.00 val. Taikos progimnazijos patalpose    (Taikos g. 157, Vilnius)
  Smėlio g. 14 korektūra    Smėlio g. 14 korektūra  2016 m. sausio 20 d. 18.00-21.00 val. J. Lelevelio vidurinės mokyklos patalpose    (Antakalnio g. 33, Vilnius)
   Mokyklos g. 8, Grigiškės,  korektūra    Mokyklos g. 8, Grigiškės,  korektūra  2016 m. sausio 26 d. 18.00-21.00 val. Grigiškių vidurinės mokyklos patalpose (Kovo 11-osios g. 21, Grigiškės, Vilnius).
  Dariaus ir Girėno g. 10,  korektūra     Dariaus ir Girėno g. 10,  korektūra  2016 m. vasario 4 d. 18.00-21.00 val. Juventos gimnazijos patalpose  (Telšių g. 2, Vilnius)

 


Daugiau informacijos:

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos
Miesto ūkio ir transporto departamento
Šilumos ir vandens ūkio skyriaus
Energijos efektyvumo poskyris
Konstitucijos pr. 3, Vilnius
Tel.: (8 5) 211 2178, (8 5) 211 2525, (8 5) 211 2501
El. p. savivaldybė@vilnius.lt
www.vilnius.lt

VšĮ „Atnaujinkime miestą“
Panerių g. 20, Vilnius
Tel.(8 5) 250 3408
El. paštas: info@amiestas.lt
www.amiestas.lt