Vilniaus jaunimo žemėlapis

Turi daug laisvo laiko? Pažink Vilnių su jaunimo žemėlapiu!

„Vilniaus Jaunimo žemėlapis“ – kelrodė žvaigždė kiekvienam jaunam žmogui,  kuris nori sužinoti, kur Vilniuje skirtinguose rajonuose galima įdomiai ir turiningai praleisti laisvalaikį. Žemėlapyje pažymėtos nekomercinės Vilniaus vietos, kuriose būtų įdomu apsilankyti ne tik tikram vilniečiui, bet ir miesto svečiui!

Visa informacija suskirstyta į 9 kategorijas:

  1. Socialinės paslaugos jaunimui. Vietos, kuriose jums ar jūsų artimiesiems padės pakliuvus į sudėtingas gyvenimo situacijas.
  2. Kultūros zonos.  Parodos, diskusijos, kultūriniai renginiai – praleiskite laisvalaikį ne tik linksmai, bet ir įdomiai.
  3. Kūrybiškas laisvalaikis. Tapyba, keramika, šokiai, medijos, kompozicija – atraskite sau tinkamiausią saviraiškos būdą!
  4. Žaliosios erdvės. Parkai, aikštės, botanikos sodai, paplūdimiai – susitikite, bendraukite ir pramogaukite gryname ore!
  5. Lyderystės ugdymas. Savanorystė jaunimo organizacijose, seminarai, neformalus ugdymas. Lyderiu ne gimstama, o tampama!
  6. Atviri jaunimo centrai, vaikų ir jaunimo klubai. Jaunimo centrai, dienos centrai, atviros erdvės –  užsukite,  jei nori išmokti ir sužinoti naujų dalykų arba tiesiog pasėdėti ir išgerti arbatos!
  7. Sporto erdvės. Klasikinis ir ekstremalus sportas, sporto klubai, mokyklos ir sporto aikštelės. Sportuokite taip, kaip jums patinka!
  8. Jaunimo problemų sprendėjai.  Ar tikrai vienas žmogus nieko negali pakeisti? Pasidalinkite jaunimui aktualia problema, o jas išspręsti padės jaunimo problemų sprendėjai!
  9. Informacijos taškai. Informacija – galingas įrankis, bet kaip joje nepasiklysti? Kreipkis ir sužinok atsakymus į tave dominančius klausimus!

Interaktyviajame Vilniaus jaunimo žemėlapyje rasite jaunimui aktualias taškus. Paspaudus ant dominančios vietos sužinosite daugiau informacijos apie ją.

Vilniaus Jaunimo žemėlapis »

„Vilniaus jaunimo žemėlapis“ yra plėtojamas  Vilniaus miesto savivaldybės administracijos ir asociacijos „Jaunimo iniciatyvinė grupė“.

„Vilniaus jaunimo žemėlapis“ buvo sukurtas projekto „Jaunimas mieste — jaunimas miestui“ rėmuose. Projektas  iš dalies finansuojamas iš 2007–2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 4 prioriteto „Administracinių gebėjimų stiprinimas ir viešojo administravimo efektyvumo didinimas“ įgyvendinimo priemonės VP1-4.1-VRM-08-V „Valdžios ir nevyriausybinio sektorių bendradarbiavimas ir partnerystė“ projekto „Jaunimas mieste — jaunimas miestui“.


Vilniaus miesto savivaldybės administracijos
Jaunimo skyrius
Konstitucijos pr. 3, LT- 09601 Vilnius
El. p. jaunimas@vilnius.lt