Gyvenamosios aplinkos gerinimo programa 2019 m.

Sužinokite, kiek darbų bus padaryta nuo ankstyvo pavasario iki 2019 metų pabaigos jūsų artimiausioje gyvenamoje aplinkoje ir kituose miesto rajonuose.

Prieš ketverius metus užsibrėžta ambicinga  programa sėkmingai tęsiama – bus tvarkomi paskutiniai likę apleisti, duobėti daugiabučių namų kiemai,  tiesiami ir remontuojami šaligatviai,  gatvės ir dviračių takai, Vilniaus pakraščiuose mažės žvyrkelių. Savivaldybė, bendradarbiaudama su seniūnijomis, jau parengė konkrečius planus kiekvienam rajonui. Iš viso daugiabučių namų kiemų tvarkymui šiemet bus skirta apie 2 mln. eurų, naujų šaligatvių įrengimui ir remontui bus skirta apie 0,8 mln. Eurų, gatvių  ir kelių priežiūrai, remontui ir asfaltavimui suplanuota apie 8 mln. Eurų, skverų tvarkymui ir įrengimui – 1 mln. eurų, „Koriams“ kiemuose automobiliams statyti – 0,5 mln.

Dažnai nevertiname arba nepastebime to, kas yra arčiausiai mūsų. Ar atkreipėte dėmesį, kaip pasikeitė rajonų  aplinka Vilniuje – namai, kiemai ir gatvės? Per ketverius metus atsiradę pokyčiai vėl leidžia mėgautis mus supančiomis erdvėmis. Šiemet miesto infrastruktūros gerinimui ir miesto tvarkymui skiriame dar daugiau pastangų ir apie 144 mln. Eur. Bus išasfaltuota apie 50 km gatvių, nutiesta ir suremontuota 34 km  šaligatvių, išasfaltuota apie 13 km žvyrkelių, daugiau kaip 300 kiemų įvairiose seniūnijose.

Šiųmečiai darbai užvirs, kai tik orai dar labiau atšils – sužinokite, kaip pasikeis jūsų rajono veidas šiemet.

 

2020 m. programa »

« 2018 m. programa

« 2017 m. programa

« 2016 m. programa

 

Vilniaus meras

Vilniaus istorija – tai visų mūsų istorija. Todėl negalime pamiršti puoselėti tos vienybės ir laisvės dvasios, kuri priklauso mums visiems. Naująjį sostinės puslapį kviečiu rašyti dar plačiau atveriant miesto vartus tiems, kas vadina ir nori vadinti jį namais. ❯❯❯
Darbotvarkė

Savivaldybės prioritetai

  • Kurti ir įgyvendinti miesto strateginę viziją
  • Teikti kokybiškas paslaugas gyventojams
  • Pritraukti į miestą investicijas, kuriančias gerai apmokamas darbo vietas
  • Veikti skaidriai, greitai ir būti atvirai gyventojams, svečiams, investuotojams