Savivaldybės įmonių valdybos

PAVADINIMAS VALDYBOS NARIAI
UAB „Vilniaus vystymo kompanija“ Jurgita Petrauskienė, nuo 2023-05-27
Robertas Vyšniauskas, nuo 2023-05-27, valdybos pirmininkas
Mantas Kuncaitis, nuo 2023-05-27
Lina Koriznienė, nuo 2023-05-27
Edvardas Varoneckas, nuo 2023-05-27
UAB „Vilniaus viešasis transportas“

 

Ilja Karužis, nuo 2023-05-11, valdybos pirmininkas
Ignas Klimaitis, nuo 2023-05-11
Algirdas Juozaponis, 2023-05-11
Robertas Šerėnas, nuo 2023-05-11
UAB „Grinda“ Ilja Karužis, nuo 2023-05-09, valdybos pirmininkas
Marius Švaikauskas, nuo 2023-05-09
Bernardas Vilkelis, nuo 2023-05-09
Simonas Bielskis,  nuo 2023-05-09
UAB „Vilniaus apšvietimas“ Ieva Kuodė, nuo 2023-06-30
Antanas Dubikaitis, nuo 2023-06-30, valdybos pirmininkas
Karolis Matulaitis, nuo 2023-06-30
UAB „VAATC“ Adomas Bužinskas, nuo 2019-07-04
Alvydas Karalius, nuo 2019-07-04
Tomas Vaitkevičius, nuo 2019-07-04
Gediminas Ratkevičius, nuo 2019-07-04,
Elektrėnų rajono savivaldybė
Darius Kvedaravičius, nuo 2019-07-04,
Trakų rajono savivaldybė
Romuald Monkevič, nuo 2019-07-04,
Šalčininkų rajono savivaldybė
Justinas Kontrimavičius, nuo 2019-07-04,
Širvintų rajono savivaldybė
Darius Varnas, nuo 2019-07-04,
Ukmergės rajono savivaldybė
Olia Lukaševič, nuo 2019-07-04,
Vilniaus rajono savivaldybė
UAB „Vilniaus vandenys“ Jurgita Petrauskienė, nuo 2023-04-28, valdybos pirmininkė
Rytis Ambrazevičius, nuo 2023-04-28
Robertas Šerėnas, nuo 2023-04-28
Lina Koriznienė, nuo 2023-04-28
Vitalijus Orlovas, nuo 2023-04-28
AB „Vilniaus šilumos tinklai“

Paulius Saltonas, nuo 2023-04-19, valdybos pirmininkas
Eglė Čiužaitė, nuo 2023-04-19
Vitalijus Orlovas, nuo 2023-04-19
Edvardas Varoneckas, nuo 2023-04-19
UAB „ID Vilnius“ Skirmantas Mačiukas, nuo 2024-03-01
Paulius Samoška, nuo 2024-03-01
Emilija Toleikė, nuo 2024-03-01
Laura Kairienė, nuo 2024-03-01
SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Modesta Gusarovienė, nuo 2024-03-01
Linas Baužys, nuo 2024-03-01, valdybos pirmininkas
Ričardas Tverijonas, nuo 2024-03-01
Jonas Pidkovas, nuo 2024-03-01
Marius Lazauskas, nuo 2024-03-01
SĮ „Vilniaus miesto būstas“ Ana Parafinaitė, nuo 2024-03-01
Edvardas Tamkevičius, nuo 2024-03-01
Tomas Urmanavičius, nuo 2024-03-01
Agata Isajeva, nuo 2024-03-01
  Vilma Lajauskaitė, nuo 2024-03-01
SĮ  „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“ Andrius Vikevičius, nuo 2020-09-24
Robertas Šerėnas, nuo 2022-04-01
Mindaugas Kvekšas, nuo 2021-05-17
Eglė Bernotavičienė, nuo 2023-08-30