Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Struktūra ir kontaktai

Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius, faks. (8 5) 211 2222

savivaldybe@vilnius.lt

Informacija: 1664, (8 5) 211 2000

Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Povilas Poderskis Administracijos direktorius 211 2616 povilas.poderskis@vilnius.lt
Rita Balčiūnienė Administracijos direktoriaus pavaduotoja 211 2611 rita.balciuniene@vilnius.lt
Adomas Bužinskas Administracijos direktoriaus pavaduotojas 211 2400 adomas.buzinskas@vilnius.lt
Danuta Narbut Administracijos direktoriaus pavaduotoja 211 2615 danuta.narbut@vilnius.lt
Antanas Gadeckis Vyriausiasis patarėjas 211 2064 antanas.gadeckis@vilnius.lt
Vygintas Jakas Vyriausiasis patarėjas 2112207 vygintas.jakas@vilnius.lt
Alina Kovalevskaja Vyriausioji patarėja 219 7956 alina.kovalevskaja@vilnius.lt
Daiva Mikulskienė Vyriausioji patarėja 211 2324 daiva.mikulskiene@vilnius.lt
Julius Morkūnas Vyriausiasis patarėjas 211 2614 julius.morkunas@vilnius.lt
Ilma Skuodienė Vyriausioji patarėja 211 2636 ilma.skuodiene@vilnius.lt
Henryk Surovič Vyriausiasis patarėjas 211 2057 henryk.surovic@vilnius.lt
Rokas Germanavičius Projektų vadovas 211 2152 rokas.germanavicius@vilnius.lt
Evita Kamarauskaitė-Jonauskė Patarėja evita.kamarauskaite@vilnius.lt
Kipras Krasauskas Padėjėjas 211 2875 kipras.krasauskas@vilnius.lt
Ivona Miniauskienė Patarėja 211 2508 ivona.miniauskiene@vilnius.lt
Eglė Radvilė Patarėja egle.radvile@vilnius.lt
Raivydas Rakauskas Patarėjas 211 2626 raivydas.rakauskas@vilnius.lt
Simas Sodys Projektų vadovas simas.sodys@vilnius.lt
Agnė Vilkončiūtė Patarėja 211 2148 agne.vilkonciute@vilnius.lt
Renata Juzėnaitė Vyriausioji specialistė 211 2879 renata.juzenaite@vilnius.lt
Birutė Lavrinovičienė Vyriausioji specialistė 211 2612 birute.lavrinoviciene@vilnius.lt
Diana Pilipienė Vyriausioji specialistė 211 2616 diana.pilipiene@vilnius.lt
Violeta Savel Vyriausioji specialistė 211 2873 violeta.savel@vilnius.lt
Agnė Svipė Vyriausioji specialistė 211 2604 agne.svipe@vilnius.lt
Gintvilė Bagdonavičiūtė Specialistė gintvile.bagdonaviciute@vilnius.lt
Emilė Balodytė Specialistė emile.balodyte@vilnius.lt
Aigustė Banevičiūtė Specialistė +370 696 19425 aiguste.baneviciute@vilnius.lt
Edita Juodytė Specialistė 211 2151 edita.juodyte@vilnius.lt

Vilniaus miesto savivaldybės administracija yra biudžetinė įstaiga. Kodas Juridinių asmenų registre 188710061.


Darbo laikas: Pirmadieniais–ketvirtadieniais 8.00–17.00 Penktadieniais 8.00–15.45 Pietų pertrauka 12.00–12.45 Prieš šventes dirbama viena valanda trumpiau.
BĮ Vilniaus miesto savivaldybės administracijos nuostatai, patvirtinti Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2018 m. liepos 4 d. sprendimu Nr. 1-1597 „Dėl Vilniaus miesto savivaldybės administracijos nuostatų tvirtinimo“ bei papildyti 2018-12-19.

Vilniaus miesto savivaldybės veiklos dokumentų valdymo, paslaugų administravimo ir interesantų aptarnavimo reglamentas, patvirtintas Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2014 m. kovo 20 d. įsakymu Nr. 40-79. Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2005 m. liepos 20 d. sprendimu Nr. 1-890 patvirtintos Asmenų, dirbančių Vilniaus miesto savivaldybėje, elgesio taisyklės. Savivaldybėje pagal tarptautinį protokolą ar tradicijas gaunamų dovanų įvertinimo ir saugojimo tvarka yra patvirtinta Savivaldybės administracijos direktoriaus 2006 m. rugpjūčio 28 d. įsakymu Nr. 40-760Dėl gaunamų dovanų įvertinimo ir saugojimo tvarkos tvirtinimo“.

Pavaldžios įmonės (įstaigos)

SĮ „Vilniaus planas“ ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Marius Vaivada Direktorius 211 2497 marius.vaivada@vplanas.lt
Živilė Gricytė-Rukuižienė Viešųjų pirkimų specialistė 211 2449 zivile.rukuiziene@vplanas.lt
Diana Švažienė Referentė-personalo specialistė 211 2446 diana.svaziene@vplanas.lt
Rosita Žibelienė Teisininkė rosita.zibeliene@vplanas.lt
Viktorija Ivanova Personalo specialistė viktorija.ivanova@vplanas.lt
Gintaras Kalvelis IT priežiūros specialistas 211 2714 gintaras.kalvelis@vplanas.lt
Povilas Rinkūnas IT priežiūros specialistas povilas.rinkunas@vplanas.lt

Vilniaus meras

Vilnius per amžius buvo ir yra orus laisvų piliečių bendrabūvį telkiantis miestas, kuriame tobulai dera didinga istorija, įstabi gamta ir veržli kūryba. Mano tikslas – toliau kurti šį laisvės bei kūrybos dvasios sklidiną Miestą, kad Vilnius taptų gėrio bei įkvėpimo šaltiniu vilniečiams, Lietuvai ir visai Europai. ❯❯❯
Darbotvarkė

Savivaldybės prioritetai

  • Kurti ir įgyvendinti miesto strateginę viziją
  • Teikti kokybiškas paslaugas gyventojams
  • Pritraukti į miestą investicijas, kuriančias gerai apmokamas darbo vietas
  • Veikti skaidriai, greitai ir būti atvirai gyventojams, svečiams, investuotojams