Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Struktūra ir kontaktai

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos komitetai

Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius

savivaldybe@vilnius.lt

Aplinkos ir energetikos komitetas ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Tomas Gulbinas Pirmininkas
211 2546 Tomas.Gulbinas@vilnius.lt
Aidas Gedvilas Komiteto narys
211 2894 aidas.gedvilas@vilnius.lt
Goda Krukauskienė Komiteto narė
211 2894 goda.krukauskiene@vilnius.lt
Žilvinas Šilgalis Komiteto narys
211 2894 zilvinas.silgalis@vilnius.lt
Skirmantas Tumelis Komiteto narys
211 2894 skirmantas.tumelis@vilnius.lt
Neringa Jakavičienė Komiteto padėjėja
211 2894 neringa.jakaviciene@vilnius.lt

Komiteto posėdžių darbotvarkės »


Aplinkos ir energetikos komiteto kuruojama visuomeninė komisija
Vardas, pavardėtelefonasEl. paštas
 Aplinkos ir energetikos  
Pranas Baltrėnas - pirmininkas8 698 84300pranas.baltrenas@vgtu.lt
Alfonsas Brazas - pavaduotojas8 687 76633a.brazas@zebra.lt
Alė Steckienė - pavaduotoja8 676 20644alina1101st@gmail.com

Ekonomikos ir finansų komitetas ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Kasparas Adomaitis Pirmininkas
211 2550 kasparas.adomaitis@vilnius.lt
Arūnas Valinskas Pirmininko pavaduotojas
211 2340 arunas.valinskas@vilnius.lt
Sergej Dmitrijev Komiteto narys
211 2340 sergej.dmitrijev@vilnius.lt
Nijolė Jagelavičienė Komiteto narė
211 2340 nijole.jagelaviciene@vilnius.lt
Vincas Jurgutis Komiteto narys
211 2340 vincas.jurgutis@vilnius.lt
Lukas Savickas Komiteto narys
211 2340 lukas.savickas@vilnius.lt
Lina Matulaitė Komiteto padėjėja
211 2340 lina.matulaite@vilnius.lt

Komiteto posėdžių darbotvarkės »


Ekonomikos ir finansų komiteto kuruojamos visuomeninės komisijos
Vardas, pavardėtelefonasEl. paštas
 Turizmo plėtojimo  
Ričardas Garuolis - pirmininkas8 687 15082ri.garuolis@gmail.com
Kęstutis Matuliauskas - pavaduotojas8 684 16808kestutis@zymiausifotografai.lt
Galina Krasovskaja - sekretorė8 699 29800galina@itgroup.lt
Naujų ekonominės veiklos krypčių
Erika Jusevičienė - pirmininkė8 699 79605erikos891@gmail.com
Rita Raudonaitienė - pavaduotoja8 686 05254rita.raudonaitiene@gmail.com
Gilmintas Albertavičius – pavaduotojas/sekretorius8 613 13201gilmintas@gmail.com

Kontrolės komitetas ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Agnė Zuokienė Pirmininkė
211 2344 agne.zuokiene@vilnius.lt
Donalda Meiželytė Pirmininko pavaduotoja
211 2344 Donalda.Meizelyte@vilnius.lt
Renata Cytacka Komiteto narė
211 2344 renata.cytacka@vilnius.lt
Aidas Gedvilas Komiteto narys
211 2894 aidas.gedvilas@vilnius.lt
Lukas Savickas Komiteto narys
211 2340 lukas.savickas@vilnius.lt
Gediminas Švilpa Komiteto narys
211 2541 gediminas.svilpa@vilnius.lt
Rūta Antanavičienė Komiteto padėjėja
2112145 ruta.antanaviciene@vilnius.lt
Miesto plėtros komitetas ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Linas Kvedaravičius Pirmininkas
211 2341 linas.kvedaravicius@vilnius.lt
Angelė Jakavonytė Komiteto narė
angele.jakavonyte@vilnius.lt
Albert Narvoiš Komiteto narys
211 2342 albert.narvois@vilnius.lt
Valerij Stankevič Komiteto narys
211 2342 valerij.stankevic@vilnius.lt
Sergej Ursul Komiteto narys
211 2342 sergej.ursul@vilnius.lt
Renaldas Vaisbrodas Komiteto narys
211 2342 renaldas.vaisbrodas@vilnius.lt
Romasis Vaitekūnas Komiteto narys
211 2342 romasis.vaitekunas@vilnius.lt
Artūras Zuokas Komiteto narys
211 2781 arturas.zuokas@vilnius.lt
Gintarė Sladkevičiūtė Komiteto padėjėja
211 2342 gintare.sladkeviciute@vilnius.lt

Komiteto posėdžių darbotvarkės »


Miesto planavimo ir plėtros komiteto kuruojamos visuomeninės komisijos
Vardas, pavardėtelefonasEl. paštas
 Miesto planavimo
Gintautas Tiškus - pirmininkas8 698 32931gintas.tiskus@gmail.com
Jūratė Markevičienė - pavaduotoja8 687 28932jurate.mark@gmail.com
Arūnas Treigys - pavaduotojas8 698 06018aparunas@gmail.com
Daiva Jonikienė - sekretorė8 634 71935jonikiene.daiva@yahoo.com
Kraštovaizdžio architektūros
Rūta Norvilaitė - pirmininkė8 673 17046ruta.norvilaite@gmail.com
Marius Žygaitis - pavaduotojas8 618 68608m.zygaitis@gmail.com
Kęstutis Matuliauskas - pavaduotojas8 684 16808kestutis@zymiausifotografai.lt
Pranas Gudaitis - sekretorius8 606 07744 
Transporto planavimo
Marius Markevičius - pirmininkas8 676 70148vicepirmininkas@nvtka.lt
Paulius Zykus – pavaduotojas/sekretorius8 615 65144paulius.zykus@gmail.com
Želdynų planavimo
Janina Gadliauskienė - pirmininkė8 616 19396janina.gadliauskiene@gmail.com

Paslaugų ir miesto ūkio komitetas ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Ieva Kačinskaitė-Urbonienė Pirmininkė
211 2542 ieva.urboniene@vilnius.lt
Gediminas Jaunius Komiteto narys
211 2541 Gediminas.Jaunius@vilnius.lt
Zbigniev Maciejevski Komiteto narys
211 2541 zbigniev.maciejevski@vilnius.lt
Vytautas Mitalas Komiteto narys
211 2545 vytautas.mitalas@vilnius.lt
Vydūnas Sadauskas Komiteto narys
211 2541 vydunas.sadauskas@vilnius.lt
Gediminas Švilpa Komiteto narys
211 2541 gediminas.svilpa@vilnius.lt
Nijolė Milašienė Komiteto padėjėja
211 2541 nijole.milasiene@vilnius.lt

Komiteto posėdžių darbotvarkės »


Paslaugų ir miesto ūkio komiteto kuruojamos visuomeninės komisijos
Vardas, pavardėtelefonasEl. paštas
Komunalinio ūkio
Dainius Vaičiūnas - pirmininkas8 676 43216dcoordinator@gmail.com
Svajūnas Juodka - sekretorius8 655 74424ausvajs@gmail.com
Alfonsas Brazas - pavaduotojas8 687 76633a.brazas@zebra.lt
Robertas Ūselis - pavaduotojas8 684 14441ruselis@gmail.com
Teisėsaugos, nusikalstamumo prevencijos ir viešosios tvarkos
Algimantas Medelis - pirmininkas8 600 38474a.medelis@gmail.com
Raimonda Čižauskaitė - sekretorė8 646 12248raimonda.cizauskaite@vilnius.caritas.lt

Savivaldos plėtojimo komitetas ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Jolanta Gaudutienė Pirmininkė
211 2893 jolanta.gaudutiene@vilnius.lt
Violeta Podolskaitė Pirmininko pavaduotoja
211 2543 violeta.podolskaite@vilnius.lt
Vytautas Kašėta Komiteto narys
211 2543 vytautas.kaseta@vilnius.lt
Tomas Raskevičius Komiteto narys
211 2543 tomas.raskevicius@vilnius.lt
Deimantė Rimkutė Komiteto narė
211 2543 deimante.rimkute@vilnius.lt
Edita Šiško Komiteto narė
211 2543 edita.sisko@vilnius.lt
Alma Plerpaitė Komiteto padėjėja
211 2543 alma.plerpaite@vilnius.lt

Komiteto posėdžių darbotvarkės »


Savivaldos plėtojimo komiteto kuruojamos visuomeninės komisijos
Vardas, pavardėtelefonasEl. paštas
Bendruomenės reikalų
Daiva Sinkuvienė - pirmininkė8 615 71044daiva.sinkuviene@gmail.com
Živilė Diavara - pavaduotoja8 650 93081zivile@menufabrikas.lt
Emilis Misiulis - pavaduotojas8 611 28744emilis.misiulis@gmail.com
Edvardas Pocius- pavaduotojas8 611 66134edvardas.pocius@gmail.com
Rūta Norkutė - sekretorė8 645 34504rutadm@gmail.com
Egidija Pačinskienė - sekretorė8 618 17088p.egidija@gmail.com
Tautinių bendrijų ir religijos reikalų
Georgios Macukatov - pirmininkas8 673 55455greece@tbn.lt
Ruslan Arutunian - pavaduotojas8 699 24847 
Ina Dzengienė - sekretorė8 650 28197inadzengiene@gmail.com

Socialinių reikalų komitetas ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Rasa Baškienė Pirmininkė
211 2337 rasa.baskiene@vilnius.lt
Vaidotas Ilgius Pirmininko pavaduotojas
211 2338 vaidotas.ilgius@vilnius.lt
Eglė Čaplikienė Komiteto narė
211 2338 egle.caplikiene@vilnius.lt
Monika Ošmianskienė Komiteto narė
211 2338 monika.osmianskiene@vilnius.lt
Romualda Poševeckaja Komiteto narė
211 2338 romualda.poseveckaja@vilnius.lt
Inga Jakelienė Komiteto padėjėja
211 2338 inga.jakeliene@vilnius.lt

Komiteto posėdžių darbotvarkės »


Socialinių reikalų  komiteto kuruojamos visuomeninės komisijos
Socialinių reikalų
Liudvika Trasykytė - pirmininkė8 618 49725liudvika9@gmsil.com
Rimantas Sanajevas - pavaduotojas8 682 28093rimsanajevas@gmail.com
Rima Šereikienė - pavaduotoja8 612 67134kelione2002@yahoo.com
Algimantas Patackas - pavaduotojas8 676 82570algimantas.patackas84@gmail.com
Vaiva Mačiežaitė-Kazlauskienė - pavaduotoja8 655 15550vaiva@vilnius.caritas.lt
Ina Dzengienė - sekretorė8 650 28197inadzengiene@gmail.com
Sarmitė Mikulionienė - sekretorė8 618 70313sarmire10@gmail.com
Gyvūnų priežiūros ir globos
Sigita Burbienė - pirmininkė8 699 05020sigita.burbiene@lrs.lt
Galina Krasovskaja - pavaduotoja8 699 29800galina@itgroup.lt
Beatričė Vaitiekūnaitė - pavaduotoja8 616 03366info@ggi.lt
Inga Kunigunda Zadarackaitė - sekretorė8 681 38905kunigunda69@gmail.com
Draugiško senatvei miesto
Kristina Čiuželienė - pirmininkė8 687 21551kristina.ciuzeliene@mcwealth.lt
Zita Juškienė - pavaduotoja8 611 23191slauga@redcross.lt
Urtė Lina Orlova - pavaduotoja8 698 80699urte.orlova@cr.vu.lt
Zita Žebrauskienė - pavaduotoja8 616 51274zitamctau@gmail.com
Marija Bunkaitė - sekretorė8 608 20754marija@orusnamai.lt

Sveikatos ir sporto reikalų komitetas ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Renata Cytacka Pirmininkė
211 2344 renata.cytacka@vilnius.lt
Donalda Meiželytė Pirmininko pavaduotoja
211 2344 Donalda.Meizelyte@vilnius.lt
Valdas Benkunskas Komiteto narys
Nėra darbe valdas.benkunskas@vilnius.lt
Vilija Gucevičiūtė Komiteto narė
211 2344 vilija.guceviciute@vilnius.lt
Agnė Zuokienė Komiteto narė
211 2344 agne.zuokiene@vilnius.lt
Aušra Švilpienė Komiteto padėjėja
211 2344 ausra.svilpiene@vilnius.lt

Komiteto posėdžių darbotvarkės »


Sveikatos komiteto kuruojama visuomeninė komisija
Vardas, pavardėtelefonasEl. paštas
Visuomenės sveikatos
Stanislava Cvirkienė – pirmininkė8 614 69053stacvirk@gmail.com
Eduardas Kriščiūnas –pavaduotojas
Aušra Cibienė – sekretorė

Švietimo ir kultūros reikalų komitetas ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Liutauras Kazlavickas Pirmininkas
211 2049 liutauras.kazlavickas@vilnius.lt
Dileta Nenėnė Pirmininko pavaduotoja
211 2049 dileta.nenene@vilnius.lt
Audronis Imbrasas Komiteto narys
211 2049 audronis.imbrasas@vilnius.lt
Ieva Jagminienė Komiteto narė
211 2049 ieva.jagminiene@vilnius.lt
Darius Radkevičius Komiteto narys
211 2049 darius.radkevicius@vilnius.lt
Tomas Seikalis Komiteto narys
211 2049 tomas.seikalis@vilnius.lt
Diana Stomienė Komiteto narė
211 2049 diana.stomiene@vilnius.lt
Kamilė Šeraitė Komiteto narė
211 2344 kamile.seraite@vilnius.lt
Edita Tamošiūnaitė Komiteto narė
211 2880 edita.tamosiunaite@vilnius.lt
Ingrida Nartautaitė Komiteto padėjėja
211 2049 ingrida.nartautaite@vilnius.lt

Komiteto posėdžių darbotvarkės »


Kultūros, švietimo ir sporto komiteto kuruojamos visuomeninės komisijos
Vardas, pavardėtelefonasEl. paštas
Kultūros
Laima Nerkevičienė - pirmininkė8 686 71959 laima.nerkeviciene@gmail.com
Vilma Levickaitė - pavaduotoja8 650 93081vilma@skalvija.lt
Renė Jakubėnaitė – pavaduotoja-sekretorė8 698 11668rene.jakubenaite@gmail.com
Sporto  
Algirdas Raslanas - pirmininkas8 698 77661algirdas.raslanas@gmail.com
Paulius Malžinskas - sekretorius8 655 43774paulius@sfl.lt
Jonas Petras Jankauskas - pavaduotojas8 686 13535jonas.jankauskas@ssc.vu.lt
Algimantas Liubinskas - pavaduotojas8 686 10013a.liubinskas4@gmail.com
Andrius Čerškus - pavaduotojas8 612 40647andrius.cerskus@gmail.com
Švietimo ir jaunimo reikalų  
Alina Martinkutė - pirmininkė8 698 00370alinama@gmail.com
Deimantė Rimkutė - pavaduotojaderimkute@gmail.com
Donata Pauliukonienė - pavaduotojaalkimaviciute@gmail.com
Valstybinės kalbos reikalų
Eglė Mirončikienė - pirmininkė8 687 33282egle.mironcikiene@gmail.com
Vilija Dailidienė - sekretorė8 684 44651vilijadailidiene@gmail.com

Vilniaus meras

Vilnius per amžius buvo ir yra orus laisvų piliečių bendrabūvį telkiantis miestas, kuriame tobulai dera didinga istorija, įstabi gamta ir veržli kūryba. Mano tikslas – toliau kurti šį laisvės bei kūrybos dvasios sklidiną Miestą, kad Vilnius taptų gėrio bei įkvėpimo šaltiniu vilniečiams, Lietuvai ir visai Europai. ❯❯❯
Darbotvarkė

Savivaldybės prioritetai

  • Kurti ir įgyvendinti miesto strateginę viziją
  • Teikti kokybiškas paslaugas gyventojams
  • Pritraukti į miestą investicijas, kuriančias gerai apmokamas darbo vietas
  • Veikti skaidriai, greitai ir būti atvirai gyventojams, svečiams, investuotojams