Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Struktūra ir kontaktai

Frakcijos

Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius

Savivaldybe@Vilnius.lt

Darbo partijos frakcija ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Aidas Gedvilas Frakcijos seniūnas
211 2894 aidas.gedvilas@vilnius.lt
Sergej Ursul Frakcijos seniūno pavaduotojas
211 2342 sergej.ursul@vilnius.lt
Sergej Dmitrijev Narys
211 2340 sergej.dmitrijev@vilnius.lt
Jolanta Gaudutienė Narė
211 2893 jolanta.gaudutiene@vilnius.lt
Ieva Kačinskaitė-Urbonienė Narė
211 2542 ieva.urboniene@vilnius.lt

Konstitucijos pr. 3, LT-09601, Vilnius, 212 kab., tel. (8 5) 211 2347

Laisvės partijos frakcija ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Monika Ošmianskienė Frakcijos seniūnė
211 2338 monika.osmianskiene@vilnius.lt
Kasparas Adomaitis Frakcijos seniūno pavaduotojas
211 2550 kasparas.adomaitis@vilnius.lt
Donalda Meiželytė Frakcijos seniūno pavaduotoja
211 2344 Donalda.Meizelyte@vilnius.lt
Vilija Gucevičiūtė Narė
211 2344 vilija.guceviciute@vilnius.lt
Audronis Imbrasas Narys
211 2049 audronis.imbrasas@vilnius.lt
Ieva Jagminienė Narė
211 2049 ieva.jagminiene@vilnius.lt
Gediminas Jaunius Narys
211 2541 Gediminas.Jaunius@vilnius.lt
Vincas Jurgutis Narys
211 2340 vincas.jurgutis@vilnius.lt
Linas Kvedaravičius Narys
211 2341 linas.kvedaravicius@vilnius.lt
Redas Laukys Narys
211 2344 redas.laukys@vilnius.lt
Vytautas Mitalas Narys
211 2545 vytautas.mitalas@vilnius.lt
Dileta Nenėnė Narė
211 2049 dileta.nenene@vilnius.lt
Tomas Vytautas Raskevičius Narys
211 2543 tomas.raskevicius@vilnius.lt
Darius Rauba Narys
211 2338 darius.rauba@vilnius.lt
Deimantė Rimkutė Narė
211 2342 deimante.rimkute@vilnius.lt
Remigijus Šimašius Narys
211 2889 remigijus.simasius@vilnius.lt
Skirmantas Tumelis Narys
211 2894 skirmantas.tumelis@vilnius.lt

Konstitucijos pr. 3, LT-09601, Vilnius, 312 kab., tel. (8 5) 211 2817

Lenkų rinkimų akcijos ir Rusų aljanso koalicijos „Krikščioniškų šeimų sąjunga“ frakcija ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Zbigniev Maciejevski Frakcijos seniūnas
211 2541 zbigniev.maciejevski@vilnius.lt
Edita Šiško Frakcijos seniūno pavaduotoja
211 2543 edita.sisko@vilnius.lt
Renata Cytacka Narė
211 2344 renata.cytacka@vilnius.lt
Albert Narvoiš Narys
211 2342 albert.narvois@vilnius.lt
Romualda Poševeckaja Narė
211 2338 romualda.poseveckaja@vilnius.lt
Edita Tamošiūnaitė Narė
211 2880 edita.tamosiunaite@vilnius.lt

Konstitucijos pr. 3, LT-09601, Vilnius, 311 kab., tel. (8 5) 211 2548

Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) frakcija ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Artūras Zuokas Frakcijos seniūnas
211 2781 arturas.zuokas@vilnius.lt
Nijolė Jagelavičienė Frakcijos seniūno pavaduotoja
211 2340 nijole.jagelaviciene@vilnius.lt
Vydūnas Sadauskas Frakcijos seniūno pavaduotojas
211 2541 vydunas.sadauskas@vilnius.lt
Eglė Čaplikienė Narė
211 2338 egle.caplikiene@vilnius.lt
Vytautas Kašėta Narys
211 2543 vytautas.kaseta@vilnius.lt
Darius Radkevičius Narys
211 2049 darius.radkevicius@vilnius.lt
Diana Stomienė Narė
211 2049 diana.stomiene@vilnius.lt
Žilvinas Šilgalis Narys
211 2894 zilvinas.silgalis@vilnius.lt
Agnė Zuokienė Narė
211 2344 agne.zuokiene@vilnius.lt

Konstitucijos pr. 3, LT-09601, Vilnius, 310 kab., tel. (8 5) 211 2781

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Lukas Savickas Frakcijos seniūnas
211 2340 lukas.savickas@vilnius.lt
Tomas Seikalis Frakcijos seniūno pavaduotojas
211 2049 tomas.seikalis@vilnius.lt
Romasis Vaitekūnas Narys
211 2342 romasis.vaitekunas@vilnius.lt

Konstitucijos pr. 3, LT-09601, Vilnius, 210 kab., tel. (8 5) 211 2345

Nepriklausantys jokiai frakcijai ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Valerij Stankevič Narys
211 2342 valerij.stankevic@vilnius.lt

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcija ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Liutauras Kazlavickas Frakcijos seniūnas
211 2049 liutauras.kazlavickas@vilnius.lt
Rasa Baškienė Narė
211 2337 rasa.baskiene@vilnius.lt
Valdas Benkunskas Narys
211 2883 valdas.benkunskas@vilnius.lt
Angelė Jakavonytė Narė
211 2342 angele.jakavonyte@vilnius.lt
Goda Krukauskienė Narė
211 2894 goda.krukauskiene@vilnius.lt
Violeta Podolskaitė Narė
211 2543 violeta.podolskaite@vilnius.lt
Kamilė Šeraitė Narė
211 2344 kamile.seraite@vilnius.lt
Gediminas Švilpa Narys
211 2541 gediminas.svilpa@vilnius.lt
Arūnas Valinskas Narys
211 2340 arunas.valinskas@vilnius.lt

Konstitucijos pr. 3, LT-09601, Vilnius,  211 kab., tel.  (8 5) 211 2820

Frakcijų naujienos

Ž. Šilgalis: Kaltina puodas, kad katilas juodas… arba kas gi kaltas, kad afera pavadinimu ,,Nacionalinis stadionas‘‘ sustabdyta

Ta tema esu ne kartą rašęs ir kalbėjęs Vilniaus m. tarybos posėdžių metu, tačiau, kai meras R. Šimašius visus iš eilės kaltina, bet prieš tai nepažiūri į veidrodį, tai tenka dar kartą kai ką trumpai priminti.

❯❯❯

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) frakcijos narių veiklos ataskaitai už 2019 m.

Artūras Zuokas Turėjome 25 frakcijos posėdžius, su kolegomis teikėme Vilniaus miesto tarybai 9 sprendimų projektus, parengtiems sprendimų projektams turėjome 27 pasiūlymus, parengėme 123 tarnybinius raštus gyventojų klausimais, suformavome 28 paklausimus Lietuvos Respublikos institucijoms. Gyventojų priėmimus organ... ❯❯❯

Vilniečiai sumokėjo virš 20 000 eurų už neteisingus mero R. Šimašiaus veiksmus atleidžiant D. Udrį

Lietuvos laisvės sąjungos (liberalai) frakcijos narys Vydūnas Sadauskas  Vilniaus miesto Taryboje įregistravo sprendimą, kuriuo siūlo iš Vilniaus miesto savivaldybės mero Remigijaus Šimašiaus regreso tvarka išieškoti virš 20 885,21 eurų, kurie buvo sumokėti dėl mero sprendimu atliktų vei... ❯❯❯

Antikorupcijos komisija pradėjo tyrimą dėl arbitražo bylos finansavimo teisėtumo ir skaidrumo

Antikorupcijos komisija pradėjo tyrimą dėl Stokholmo arbitražo bylos finansavimo sutarties  teisėtumo ir skaidrumo, kurią pasirašė Vilniaus miesto savivaldybė, AB „Vilniaus šilumos tinklai“, rizikos fondas „PI“ bei advokatų kontoros TGS Baltic ir Shearman & Sterling.<... ❯❯❯

Vilniaus meras

Vilnius per amžius buvo ir yra orus laisvų piliečių bendrabūvį telkiantis miestas, kuriame tobulai dera didinga istorija, įstabi gamta ir veržli kūryba. Mano tikslas – toliau kurti šį laisvės bei kūrybos dvasios sklidiną Miestą, kad Vilnius taptų gėrio bei įkvėpimo šaltiniu vilniečiams, Lietuvai ir visai Europai. ❯❯❯
Darbotvarkė

Savivaldybės prioritetai

  • Kurti ir įgyvendinti miesto strateginę viziją
  • Teikti kokybiškas paslaugas gyventojams
  • Pritraukti į miestą investicijas, kuriančias gerai apmokamas darbo vietas
  • Veikti skaidriai, greitai ir būti atvirai gyventojams, svečiams, investuotojams