Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Struktūra ir kontaktai

Socialinių išmokų skyrius

Kauno g. 3, LT-01314 Vilnius

sis@vilnius.lt

Informacija teikiama 8 700 35545

Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Danguolė Misierauskė Skyriaus vedėja 231 0530 danguole.misierauske@vilnius.lt
Janina Girucka Patarėja 231 0530 janina.girucka@vilnius.lt
Ričard Ancukevič Vyriausiasis specialistas 233 7870 ricard.ancukevic@vilnius.lt
Ana Dalinkevičienė Vyriausioji specialistė 241 2567 ana.dalinkeviciene@vilnius.lt
Martynas Jakštas Vyriausiasis specialistas 241 2567 martynas.jakstas@vilnius.lt
Vilena Laurinaitienė Vyriausioji specialistė 231 0530 vilena.laurinaitiene@vilnius.lt
Laisva Palaimaitė Vyriausioji specialistė laisva.palaimaite@vilnius.lt
Konstantin Pečenko Kompiuterių sistemų specialistas konstantin.pecenko@vilnius.lt
Darius Serapinas Kompiuterių sistemų specialistas darius.serapinas@vilnius.lt
Jurgita Vaičiulienė Vyriausioji specialistė 231 0530 jurgita.vaiciuliene@vilnius.lt
Valdas Vainius Vyriausiasis specialistas 233 7870 Valdas.Vainius@vilnius.lt
Ivona Kodis-Marcinkevič Socialinių išmokų specialistė ivona.kodis@vilnius.lt
Nijolė Kulikovskienė Socialinių išmokų specialistė 276 0849 nijole.kulikovskiene@vilnius.lt
Tomaš Lavrijaniec Socialinių išmokų specialistas 213 9540 tomas.lavrijaniec@vilnius.lt
Saulė Malikėnienė Socialinių išmokų specialistė 276 0849 Saule.Malikeniene@vilnius.lt
Agnė Mikalajūnė Socialinių išmokų specialistė 231 0530 agne.mikalajune@vilnius.lt
Rasa Savickienė Socialinių išmokų specialistė 213 9540 Rasa.Savickiene@vilnius.lt
Renata Suškienė Socialinių išmokų specialistė 231 0530 Renata.Suskiene@vilnius.lt
Irina Šliapkova Socialinių išmokų specialistė 276 0849 Irina.Sliapkova@vilnius.lt
Jūratė Vasiliauskienė Socialinių išmokų specialistė 276 0849 jurate.vasiliauskiene@vilnius.lt

Socialinių išmokų skyrius yra Socialinių reikalų ir sveikatos departamento struktūrinis padalinys.


INFORMACIJA: 8 700 35545 (skambučiai mokami pagal asmeninį pokalbių mokėjimo planą) Kauno g. 3, LT-01314 Vilnius Tel. (8 5) 231 0530 El. p. sis@vilnius.lt Asmenys Socialinių išmokų skyriuje aptarnaujami:
  • išankstinės registracijos tvarka. Registruotis priėmimui galima internetu http://sis.vilnius.lt ir informacijos telefonu 8 700 35545;
  • be išankstinės registracijos (eilės tvarka). Pagal savo gyvenamąją vietą, kur socialinių išmokų specialistai asmenis priima, neatvykus į priėmimą registruotam asmeniui, žemiau nurodytais adresais, ir pagal elektroninę eilių valdymo sistemą (tik Kauno g. 3), kai sudaroma ribota vienos darbo dienos (aštuonių darbo valandų) asmenų (neturinčių išankstinės registracijos lapelio) eilė.
Asmenų aptarnavimo adresaiTelefonas pasiteirauti
Antakalnis, Fabijoniškės, Justiniškės, Naujamiestis, Naujininkai, Paneriai, Pašilaičiai, Rasos, Senamiestis, Šnipiškės, Verkiai, Vilkpėdė, Viršuliškės, Žvėrynas, Grigiškės (Kauno g. 3, 210, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 221 kab.)Naujoji Vilnia (Gerovės g. 1, 204 kab.)8 700 35545
Pilaitė (Vydūno g. 20, 5 kab.)
Karoliniškės (Loretos Asanavičiūtės g. 20, 7 kab.)Šeškinė (Šeškinės g. 28, 2 kab.)
Lazdynai (Erfurto g. 29, 8 kab.)Žirmūnai (Žirmūnų g. 143, 114 kab.)
Socialinių išmokų skyriaus darbo laikas: Pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 7.30 iki 16.30 val.; penktadieniais nuo 7.30 iki 15.15 val. Asmenų aptarnavimo laikas: Pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 7.30 iki 16.30 val.; penktadieniais nuo 7.30 iki 11.30 val. Pietų pertraukos laikas: nuo 11.30 iki 12.15 val. Asmenų aptarnavimo pagal elektroninę eilių valdymo sistemą Kauno g. 3, laikas: Pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 7.30 iki 17.15 val.; penktadieniais nuo 7.30 iki 12.15 val. Vedėjo priėmimo laikas: Ketvirtadieniais 13.00 iki 14.00 val. iš anksto užsiregistravus Kauno g. 3, 2 arba 3 informaciniuose langeliuose arba paskambinus tel. (8 5) 231 0530, el. p. sis@vilnius.lt. Pastaba: Prieššventinėmis dienomis dirbame valanda trumpiau.

Socialinių išmokų skyrius, siekdamas įgyvendinti numatytą socialinę politiką, teikia Lietuvos Respublikos įstatymais ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais numatytą piniginę paramą asmenims, atstovaujantiems įvairias gyventojų socialines grupes. Minėtiems asmenims skiriamos socialinės pašalpos, pensijos bei apskaičiuojamos vidutinės šeimos pajamos, sudarančios pagrindą skirti kompensaciją.

Asmenų aptarnavimo poskyris ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Gražina Umbrasienė Nėra darbe grazina.umbrasiene@vilnius.lt
Inga Grinevič Poskyrio vadovė 213 1755 inga.grinevic@vilnius.lt
Karina Aleksiūnaitė Socialinių išmokų specialistė 247 4131 karina.aleksiunaite@vilnius.lt
Ivona Ancukevič Socialinių išmokų specialistė Nėra darbe ivona.ancukevic@vilnius.lt
Alma Andriušonienė Socialinių išmokų specialistė 231 0528 Alma.Andriusoniene@vilnius.lt
Nijolė Bareikienė Socialinių išmokų specialistė 2474131 Nijole.Bareikiene@vilnius.lt
Jolanta Benkunskienė Socialinių išmokų specialistė 244 0029 Jolanta.Benkunskiene@vilnius.lt
Alma Benkunskienė Socialinių išmokų specialistė 247 0413 Alma.Benkunskiene@vilnius.lt
Lilija Blaževič Socialinių išmokų specialistė lilija.blazevic@vilnius.lt
Vilija Čepulienė Socialinių išmokų specialistė 260 7791 Vilija.Cepuliene@vilnius.lt
Daiva Datenienė Socialinių išmokų specialistė 231 0879 Daiva.Dateniene@vilnius.lt
Ema Demjanova Socialinių išmokų specialistė 260 7791 Ema.Demjanova@vilnius.lt
Jadvyga Dikienė Socialinių išmokų specialistė Jadvyga.Dikiene@vilnius.lt
Aurelija Gruodytė-Dorniak Socialinių išmokų specialistė (8 5) 247 4131 Aurelija.Dorniak@vilnius.lt
Rita Gumbienė Socialinių išmokų specialistė 216 8364 Rita.Gumbiene@vilnius.lt
Eolanta Jakel Socialinių išmokų specialistė 235 4049 eolanta.jakel@vilnius.lt
Lilija Jaselionienė Socialinių išmokų specialistė 270 7894 lilija.jaselioniene@vilnius.lt
Marytė Jeremičiūtė Socialinių išmokų specialistė 233 3972 Maryte.Jeremiciute@vilnius.lt
Rasa Klybienė Socialinių išmokų specialistė 276 0841 Rasa.Klybiene@vilnius.lt
Loreta Lukaševičienė Socialinių išmokų specialistė 270 7894 Loreta.Lukaseviciene@vilnius.lt
Janina Maculevič Socialinių išmokų specialistė 240 6332 Janina.Maculevic@vilnius.lt
Rasa Malinauskienė Socialinių išmokų specialistė 211 2946 rasa.malinauskiene@vilnius.lt
Stanislava Markevičiūtė Socialinių išmokų specialistė 241 3896 Stanislava.Markeviciute@vilnius.lt
Nomeda Morozienė Socialinių išmokų specialistė 235 4049 Nomeda.Moroziene@vilnius.lt
Nijolė Pachomovienė Socialinių išmokų specialistė Nijole.Pachomoviene@vilnius.lt
Olė Pūtienė Socialinių išmokų specialistė 276 0849 Ole.Putiene@vilnius.lt
Alvyra Sesicka Socialinių išmokų specialistė 276 0841 Alvyra.Sesicka@vilnius.lt
Galina Simonaitienė Socialinių išmokų specialistė Nėra darbe Galina.Simonaitiene@vilnius.lt
Barbara Stacevič Socialinių išmokų specialistė 211 2946 barbara.stacevic@vilnius.lt
Jadvyga Šatienė Socialinių išmokų specialistė 211 2946 Jadvyga.Satiene@vilnius.lt
Remutė Šemetovienė Socialinių išmokų specialistė 241 3896 Remute.Semetoviene@vilnius.lt
Eglė Šiško Socialinių išmokų specialistė 216 3188 egle.sisko@vilnius.lt
Piotr Šugalskij Socialinių išmokų specialistas 247 0413 piotr.sugalskij@vilnius.lt
Danutė Švedienė Socialinių išmokų specialistė 231 0879 danute.svediene@vilnius.lt
Viktorija Toliušytė Socialinių išmokų specialistė 233 4031 Viktorija.Toliusyte@vilnius.lt
Elena Trunovienė Socialinių išmokų specialistė 247 0413 Elena.Trunoviene@vilnius.lt
Rima Turkienė Socialinių išmokų specialistė 216 3188 rima.turkiene@vilnius.lt
Anžela Vidutienė Socialinių išmokų specialistė 231 0479 anzela.vidutiene@vilnius.lt
Diana Vitėnienė Socialinių išmokų specialistė diana.viteniene@vilnius.lt
Olga Volkonovska Socialinių išmokų specialistė 272 2937 olga.volkonovska@vilnius.lt
Rimutė Voverytė Socialinių išmokų specialistė 276 0849 Rimute.Voveryte@vilnius.lt
Judita Zaleskienė Socialinių išmokų specialistė 241 9301 Judita.Zaleskiene@vilnius.lt
Galina Zigelienė Socialinių išmokų specialistė Nėra darbe Galina.Zigeliene@vilnius.lt
Ivona Kučiauskienė Socialinių išmokų specialistė (vaiko priežiūros atostogose) Ivona.Kuciauskiene@vilnius.lt
Aušra Masevičienė Socialinių išmokų specialistė (vaiko priežiūros atostogose) Ausra.Maseviciene@vilnius.lt
Renata Michalkevič Socialinių išmokų specialistė (vaiko priežiūros atostogose) renata.michalkevic@vilnius.lt
Ana Venclovaitienė Socialinių išmokų specialistė (vaiko priežiūros atostogose) Nėra darbe ana.venclovaitiene@vilnius.lt

Asmenų aptarnavimo poskyris yra Socialinių reikalų ir sveikatos departamento Socialinių išmokų skyriaus struktūrinis padalinys.

Išmokų kontrolės poskyris ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Diana Leonavičienė Poskyrio vedėja 213 3706 diana.leonaviciene@vilnius.lt
Vita Burneikaitė Vyriausioji specialistė 213 3706 Vita.Burneikaite@vilnius.lt
Lina Butėnienė Vyriausioji specialistė lina.buteniene@vilnius.lt
Toma Jasinskienė Vyriausioji specialistė 213 3706 toma.jasinskiene@vilnius.lt
Inesa Kaktavičienė Vyriausioji specialistė 213 3706 Inesa.Kaktaviciene@vilnius.lt
Elena Kovalevskaja Vyriausioji specialistė 213 3706 Elena.Kovalevskaja@vilnius.lt
Kristina Meidūnienė Vyriausioji specialistė Nėra darbe kristina.meiduniene@vilnius.lt
Audra Staniulienė Vyriausioji specialistė 213 3962 Audra.Staniuliene@vilnius.lt
Albertas Strumila Vyriausiasis specialistas 241 2567 Albertas.Strumila@vilnius.lt
Sandra Karačionkienė Socialinių išmokų specialistė 213 1755 sandra.karacionkiene@vilnius.lt
Rasa Vaitkevičienė Vyresnioji specialistė 213 3962 Rasa.Vaitkeviciene@vilnius.lt
Ivona Bražinskienė Socialinių išmokų specialistė (vaiko priežiūros atostogose) 213 3962 ivona.brazinskiene@vilnius.lt

Išmokų kontrolės poskyris yra Socialinių reikalų ir sveikatos departamento Socialinių išmokų skyriaus struktūrinis padalinys.

Išmokų skyrimo poskyris ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Julita Kleveckaitė-Špiliauskienė Poskyrio vedėja 233 7870 julita.spiliauskiene@vilnius.lt
Anželika Aleksiuk Vyriausioji specialistė 216 3188 anzelika.aleksiuk@vilnius.lt
Renata Andrulienė Vyriausioji specialistė 213 9540 renata.andruliene@vilnius.lt
Renata Araminė Vyriausioji specialistė 243 2291 renata.aramine@vilnius.lt
Inga Ylienė Vyriausioji specialistė 231 0528 inga.yliene@vilnius.lt
Violeta Jasiūnienė Vyriausioji specialistė 233 7870 violeta.jasiuniene@vilnius.lt
Gediminas Jonikas Vyriausiasis specialistas 233 3754 Gediminas.Jonikas@vilnius.lt
Indrė Kačėnienė Vyriausioji specialistė 270 9215 indre.kaceniene@vilnius.lt
Rita Matulienė Vyriausioji specialistė 233 7870 Rita.Matuliene@vilnius.lt
Maija Novikova Vyriausioji specialistė 216 3188 maija.novikova@vilnius.lt
Jūratė Rakštelytė-Urbonienė Vyriausioji specialistė 213 0529 jurate.urboniene@vilnius.lt
Aušra Sabaliauskienė Vyriausioji specialistė 213 9540 ausra.sabaliauskiene@vilnius.lt
Rūta Sobolevska Vyriausioji specialistė 213 0529 Ruta.Sobolevska@vilnius.lt
Milda Tolevičienė Vyriausioji specialistė milda.toleviciene@vilnius.lt
Greta Urbonaitė Vyriausioji specialistė 216 3188 greta.urbonaite@vilnius.lt
Audronė Vinslovienė Vyriausioji specialistė Nėra darbe audrone.vinsloviene@vilnius.lt
Aida Zakaitė Vyriausioji specialistė 243 2291 AidaZakaite@vilnius.lt
Božena Zarankienė Vyriausioji specialistė 270 9215 bozena.zarankiene@vilnius.lt
Laima Žiurkuvienė Vyriausioji specialistė 233 7870 laima.ziurkuviene@vilnius.lt
Aušra Čarienė Socialinių išmokų specialistė ausra.cariene@vilnius.lt
Rita Gineikienė Socialinių išmokų specialistė 231 0529 Rita.Gineikiene@vilnius.lt
Nijolė Ignatavičienė Socialinių išmokų specialistė 216 3580 nijole.ignataviciene@vilnius.lt
Janina Karanauskienė Socialinių išmokų specialistė 213 9540 Janina.Karanauskiene@vilnius.lt
Sandra Klimavičienė Socialinių išmokų specialistė 233 7870 Sandra.Klimaviciene@vilnius.lt
Zita Lukaševič Socialinių išmokų specialistė 270 9215 Zita.Lukasevic@vilnius.lt
Jelena Mazneva Socialinių išmokų specialistė 270 9215 Jelena.Mazneva@vilnius.lt
Teresa Narkevič Socialinių išmokų specialistė 270 9215 Teresa.Narkevic@vilnius.lt
Asta Pocienė Socialinių išmokų specialistė 233 3754 Asta.Pociene@vilnius.lt
Ingrida Povilauskienė Socialinių išmokų specialistė ingrida.povilauskiene@vilnius.lt
Jelena Rybakova Socialinių išmokų specialistė 231 0528 Jelena.Rybakova@vilnius.lt
Viktorija Rudnik Socialinių išmokų specialistė 216 3188 viktorija.rudnik@vilnius.lt
Rita Rutkauskienė Socialinių išmokų specialistė 213 9540 Rita.Rutkauskiene@vilnius.lt
Ina Samoilenko Socialinių išmokų specialistė 231 0528 ina.samoilenko@vilnius.lt
Elena Sėliukienė Socialinių išmokų specialistė 243 2291 Elena.Seliukiene@vilnius.lt
Elžbieta Sysojeva Socialinių išmokų specialistė 231 0528 elzbieta.sysojeva@vilnius.lt
Giedrė Staškūnienė Socialinių išmokų specialistė giedre.staskuniene@vilnius.lt
Asta Umbrasienė Socialinių išmokų specialistė Nėra darbe Asta.Umbrasiene@vilnius.lt
Agnė Urbanavičiūtė Socialinių išmokų specialistė Nėra darbe agne.urbanaviciute@vilnius.lt
Gerda Vaikšnoraitė Socialinių išmokų specialistė 233 7870 gerda.vaiksnoraite@vilnius.lt
Nida Vaitkevičienė Socialinių išmokų specialistė 276 0849 Nida.Vaitkeviciene@vilnius.lt
Oksana Vilčevskaja Socialinių išmokų specialistė 216 3580 Oksana.Vilcevskaja@vilnius.lt
Natalija Voicechovskaja Socialinių išmokų specialistė 276 0849 Natalija.Voicechovskaja@vilnius.lt
Jurga Vrubliauskienė Socialinių išmokų specialistė Nėra darbe Jurga.Vrubliauskiene@vilnius.lt
Irena Zabarauskienė Socialinių išmokų specialistė 243 2291 Irena.Zabarauskiene@vilnius.lt
Ieva Grabauskienė Socialinių išmokų specialistė (vaiko priežiūros atostogose) Ieva.Grabauskiene@vilnius.lt
Justyna Joteika Socialinių išmokų specialistė (vaiko priežiūros atostogose) justyna.joteika@vilnius.lt

Išmokų skyrimo poskyris yra Socialinių reikalų ir sveikatos departamento Socialinių išmokų skyriaus struktūrinis padalinys.

Vilniaus meras

Vilnius per amžius buvo ir yra orus laisvų piliečių bendrabūvį telkiantis miestas, kuriame tobulai dera didinga istorija, įstabi gamta ir veržli kūryba. Mano tikslas – toliau kurti šį laisvės bei kūrybos dvasios sklidiną Miestą, kad Vilnius taptų gėrio bei įkvėpimo šaltiniu vilniečiams, Lietuvai ir visai Europai. ❯❯❯
Darbotvarkė

Savivaldybės prioritetai

  • Kurti ir įgyvendinti miesto strateginę viziją
  • Teikti kokybiškas paslaugas gyventojams
  • Pritraukti į miestą investicijas, kuriančias gerai apmokamas darbo vietas
  • Veikti skaidriai, greitai ir būti atvirai gyventojams, svečiams, investuotojams