Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Struktūra ir kontaktai

Socialinių išmokų skyrius

Kauno g. 3, LT-01314 Vilnius

sis@vilnius.lt

Informacija teikiama 8 700 35545

Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Ieva Paberžienė Skyriaus vedėja 870035545 ieva.paberziene@vilnius.lt
Janina Girucka Skyriaus vedėjo pavaduotoja 231 0530 janina.girucka@vilnius.lt
Ričard Ancukevič Vyriausiasis specialistas Nėra darbe
Pavaduoja
ricard.ancukevic@vilnius.lt
Ana Dalinkevičienė Vyriausioji specialistė 241 2567 ana.dalinkeviciene@vilnius.lt
Vilena Laurinaitienė Vyriausioji specialistė Nėra darbe vilena.laurinaitiene@vilnius.lt
Laisva Palaimaitė Vyriausioji specialistė laisva.palaimaite@vilnius.lt
Valdas Vainius Vyriausiasis specialistas 233 7870 Valdas.Vainius@vilnius.lt
Nijolė Kulikovskienė Socialinių išmokų specialistė Nėra darbe nijole.kulikovskiene@vilnius.lt
Tomaš Lavrijaniec Socialinių išmokų specialistas 213 9540 tomas.lavrijaniec@vilnius.lt
Saulė Malikėnienė Socialinių išmokų specialistė 276 0849 Saule.Malikeniene@vilnius.lt
Agnė Mikalajūnė Socialinių išmokų specialistė 231 0530 agne.mikalajune@vilnius.lt
Konstantin Pečenko Kompiuterių sistemų specialistas Nėra darbe konstantin.pecenko@vilnius.lt
Rasa Savickienė Socialinių išmokų specialistė 213 9540 Rasa.Savickiene@vilnius.lt
Darius Serapinas Kompiuterių sistemų specialistas darius.serapinas@vilnius.lt
Renata Suškienė Socialinių išmokų specialistė 231 0530 Renata.Suskiene@vilnius.lt
Irina Šliapkova Socialinių išmokų specialistė 276 0849 Irina.Sliapkova@vilnius.lt
Jūratė Vasiliauskienė Socialinių išmokų specialistė 276 0849 jurate.vasiliauskiene@vilnius.lt
Ivona Kodis-Marcinkevič Socialinių išmokų specialistė (vaiko priežiūros atostogose) ivona.kodis@vilnius.lt
Danguolė Misierauskė Skyriaus vedėja (vaiko priežiūros atostogose) danguole.misierauske@vilnius.lt

Asmenys, besikreipiantys į Socialinių išmokų skyrių dėl socialinių išmokų, aptarnaujami: – išankstinės registracijos tvarka (pirmumo teise) – registruotis į priėmimą galima internetu http://sis.vilnius.lt ar bendruoju telefonu (8 700) 35 545;
– be išankstinės registracijos (eilės tvarka) atvykę bet kuriuo nurodytu adresu: Kauno g. 3 (pagal elektroninę eilių valdymo sistemą); Loretos Asanavičiūtės g. 20, 7 kab.; Erfurto g. 29, 8 kab.; Gerovės g. 1, 204 kab.; Šeškinės g. 28, 2 kab.; Žirmūnų g. 143, 114 kab. Dėl būtinų pateikti dokumentų iš anksto galima pasiteirauti tel. (8 700) 35 545.
Socialinių išmokų skyriaus darbo laikas: pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 7.30 iki 16.30 val.; penktadieniais nuo 7.30 iki 15.15 val.; pietų pertrauka nuo 11.30 iki 12.15 val.
Asmenų aptarnavimo laikas: pagal el. eilių valdymo sistemą Kauno g. 3: pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 7.30 iki 17.15 val.; penktadieniais nuo 7.30 iki 12.15 val.;
kitose aptarnavimo vietose: pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 7.30 iki 16.30 val.; penktadieniais nuo 7.30 iki 11.30 val.; pietų pertrauka nuo 11.30 iki 12.15 val.
Skyriaus vedėjas asmenis priima Kauno g. 3, 306 kab., ketvirtadieniais nuo 13.00 iki 14.00 val. iš anksto užsiregistravus tel. (8 700) 35 545, el. p. sis@vilnius.lt ar Skyriuje (Kauno g. 3) I aukšte prie 2-o informacinio langelio.
Pastabos: Prieššventinėmis dienomis dirbame valanda trumpiau. Skambučiai tel. (8 700) 35 545 nėra papildomai apmokestinti.

Socialinių išmokų skyrius, siekdamas įgyvendinti numatytą socialinę politiką, teikia Lietuvos Respublikos įstatymais ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais numatytą piniginę paramą asmenims, atstovaujantiems įvairias gyventojų socialines grupes. Minėtiems asmenims skiriamos socialinės pašalpos, pensijos bei apskaičiuojamos vidutinės šeimos pajamos, sudarančios pagrindą skirti kompensaciją.

Asmenų aptarnavimo poskyris ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Inga Grinevič Poskyrio vadovė 213 1755 inga.grinevic@vilnius.lt
Karina Aleksiūnaitė Socialinių išmokų specialistė 213 1755 karina.aleksiunaite@vilnius.lt
Ivona Ancukevič Socialinių išmokų specialistė Nėra darbe ivona.ancukevic@vilnius.lt
Alma Andriušonienė Socialinių išmokų specialistė 8 700 35545 Alma.Andriusoniene@vilnius.lt
Nijolė Bareikienė Socialinių išmokų specialistė 247 4131 Nijole.Bareikiene@vilnius.lt
Jolanta Benkunskienė Socialinių išmokų specialistė Nėra darbe Jolanta.Benkunskiene@vilnius.lt
Alma Benkunskienė Socialinių išmokų specialistė Nėra darbe Alma.Benkunskiene@vilnius.lt
Lilija Blaževič Socialinių išmokų specialistė 231 0879 lilija.blazevic@vilnius.lt
Vilija Čepulienė Socialinių išmokų specialistė 260 7791 Vilija.Cepuliene@vilnius.lt
Daiva Datenienė Socialinių išmokų specialistė 231 0879 Daiva.Dateniene@vilnius.lt
Ema Demjanova Socialinių išmokų specialistė 260 7791 Ema.Demjanova@vilnius.lt
Jadvyga Dikienė Socialinių išmokų specialistė 8 700 35 545 Jadvyga.Dikiene@vilnius.lt
Aurelija Gruodytė-Dorniak Socialinių išmokų specialistė Nėra darbe aurelija.gruodytedorniak@vilnius.lt
Rita Gumbienė Socialinių išmokų specialistė 216 8364 rita.gumbiene@vilnius.lt
Eolanta Jakel Socialinių išmokų specialistė 235 4049 eolanta.jakel@vilnius.lt
Lilija Jaselionienė Socialinių išmokų specialistė 8 700 35 545 lilija.jaselioniene@vilnius.lt
Marytė Jeremičiūtė Socialinių išmokų specialistė 8700 35545 Maryte.Jeremiciute@vilnius.lt
Rasa Klybienė Socialinių išmokų specialistė 276 0841 rasa.klybiene@vilnius.lt
Loreta Lukaševičienė Socialinių išmokų specialistė 247 4131 Loreta.Lukaseviciene@vilnius.lt
Janina Maculevič Socialinių išmokų specialistė 244 0029 Janina.Maculevic@vilnius.lt
Rasa Malinauskienė Socialinių išmokų specialistė 231 0479 rasa.malinauskiene@vilnius.lt
Stanislava Markevičiūtė Socialinių išmokų specialistė 241 3896 Stanislava.Markeviciute@vilnius.lt
Aušra Masevičienė Socialinių išmokų specialistė Nėra darbe ausra.maseviciene@vilnius.lt
Nomeda Morozienė Socialinių išmokų specialistė 235 4049 nomeda.moroziene@vilnius.lt
Rima Mozūrienė Socialinių išmokų specialistė 272 2937 rima.mozuriene@vilnius.lt
Nijolė Pachomovienė Socialinių išmokų specialistė Nėra darbe Nijole.Pachomoviene@vilnius.lt
Olė Pūtienė Socialinių išmokų specialistė 241 9301 Ole.Putiene@vilnius.lt
Alvyra Sesicka Socialinių išmokų specialistė 276 0841 alvyra.sesicka@vilnius.lt
Galina Simonaitienė Socialinių išmokų specialistė 240 6332 Galina.Simonaitiene@vilnius.lt
Barbara Stacevič Socialinių išmokų specialistė 211 2946 barbara.stacevic@vilnius.lt
Jadvyga Šatienė Socialinių išmokų specialistė 211 2946 jadvyga.satiene@vilnius.lt
Eglė Šiško Socialinių išmokų specialistė 247 4131 egle.sisko@vilnius.lt
Piotr Šugalskij Socialinių išmokų specialistas 247 0413 piotr.sugalskij@vilnius.lt
Danutė Švedienė Socialinių išmokų specialistė 240 6332 danute.svediene@vilnius.lt
Viktorija Toliušytė Socialinių išmokų specialistė 233 4031 Viktorija.Toliusyte@vilnius.lt
Elena Trunovienė Socialinių išmokų specialistė 244 0029 Elena.Trunoviene@vilnius.lt
Gražina Umbrasienė Socialinių išmokų specialistė 233 4031 grazina.umbrasiene@vilnius.lt
Anžela Vidutienė Socialinių išmokų specialistė 231 0479 anzela.vidutiene@vilnius.lt
Diana Vitėnienė Socialinių išmokų specialistė 8 700 35545 diana.viteniene@vilnius.lt
Olga Volkonovska Socialinių išmokų specialistė 272 2937 olga.volkonovska@vilnius.lt
Rimutė Voverytė Socialinių išmokų specialistė 241 3896 Rimute.Voveryte@vilnius.lt
Judita Zaleskienė Socialinių išmokų specialistė 241 9301 Judita.Zaleskiene@vilnius.lt
Galina Zigelienė Socialinių išmokų specialistė 233 3972 Galina.Zigeliene@vilnius.lt
Ivona Kučiauskienė Socialinių išmokų specialistė (vaiko priežiūros atostogose) Ivona.Kuciauskiene@vilnius.lt
Renata Michalkevič Socialinių išmokų specialistė (vaiko priežiūros atostogose) renata.michalkevic@vilnius.lt
Remutė Šemetovienė Socialinių išmokų specialistė (vaiko priežiūros atostogose) Remute.Semetoviene@vilnius.lt
Ana Venclovaitienė Socialinių išmokų specialistė (vaiko priežiūros atostogose) ana.venclovaitiene@vilnius.lt

Asmenų aptarnavimo poskyris yra Socialinių išmokų skyriaus struktūrinis padalinys.

Išmokų kontrolės poskyris ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Diana Leonavičienė Poskyrio vedėja 213 3706 diana.leonaviciene@vilnius.lt
Vita Burneikaitė Vyriausioji specialistė Nėra darbe Vita.Burneikaite@vilnius.lt
Lina Butėnienė Vyriausioji specialistė 241 2567 lina.buteniene@vilnius.lt
Toma Jasinskienė Vyriausioji specialistė 213 3706 toma.jasinskiene@vilnius.lt
Inesa Kaktavičienė Vyriausioji specialistė 213 3706 Inesa.Kaktaviciene@vilnius.lt
Sandra Karačionkienė Vyriausioji specialistė 213 1755 sandra.karacionkiene@vilnius.lt
Elena Kovalevskaja Vyriausioji specialistė 213 3706 Elena.Kovalevskaja@vilnius.lt
Kristina Meidūnienė Vyriausioji specialistė 213 3962 kristina.meiduniene@vilnius.lt
Audra Staniulienė Vyriausioji specialistė 213 3962 Audra.Staniuliene@vilnius.lt
Albertas Strumila Vyriausiasis specialistas 241 2567 Albertas.Strumila@vilnius.lt
Rasa Vaitkevičienė Vyresnioji specialistė 213 3962 Rasa.Vaitkeviciene@vilnius.lt
Ivona Bražinskienė Socialinių išmokų specialistė (vaiko priežiūros atostogose) 213 3962 ivona.brazinskiene@vilnius.lt

Išmokų kontrolės poskyris yra Socialinių išmokų skyriaus struktūrinis padalinys.

Išmokų skyrimo poskyris ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Julita Kleveckaitė-Špiliauskienė Poskyrio vedėja 233 7870 julita.spiliauskiene@vilnius.lt
Anželika Aleksiuk Vyriausioji specialistė 231 0529 anzelika.aleksiuk@vilnius.lt
Renata Andrulienė Vyriausioji specialistė Nėra darbe renata.andruliene@vilnius.lt
Renata Araminė Vyriausioji specialistė 243 2291 renata.aramine@vilnius.lt
Inga Ylienė Vyriausioji specialistė 231 0528 inga.yliene@vilnius.lt
Violeta Jasiūnienė Vyriausioji specialistė Nėra darbe violeta.jasiuniene@vilnius.lt
Gediminas Jonikas Vyriausiasis specialistas 233 3754 Gediminas.Jonikas@vilnius.lt
Indrė Kačėnienė Vyriausioji specialistė Nėra darbe indre.kaceniene@vilnius.lt
Levutė Kravcova Vyriausioji specialistė 216 3188 levute.kravcova@vilnius.lt
Rita Matulienė Vyriausioji specialistė 233 7870 Rita.Matuliene@vilnius.lt
Maija Novikova Vyriausioji specialistė 216 3188 maija.novikova@vilnius.lt
Jūratė Rakštelytė-Urbonienė Vyriausioji specialistė 213 0529 jurate.urboniene@vilnius.lt
Aušra Sabaliauskienė Vyriausioji specialistė Nėra darbe ausra.sabaliauskiene@vilnius.lt
Rūta Sobolevska Vyriausioji specialistė 213 0529 Ruta.Sobolevska@vilnius.lt
Milda Tolevičienė Vyriausioji specialistė milda.toleviciene@vilnius.lt
Greta Urbonaitė Vyriausioji specialistė 216 3188 greta.urbonaite@vilnius.lt
Audronė Vinslovienė Vyriausioji specialistė 2760842 audrone.vinsloviene@vilnius.lt
Aida Zakaitė Vyriausioji specialistė 243 2291 AidaZakaite@vilnius.lt
Božena Zarankienė Vyriausioji specialistė 270 9215 bozena.zarankiene@vilnius.lt
Laima Žiurkuvienė Vyriausioji specialistė 233 7870 laima.ziurkuviene@vilnius.lt
Aušra Čarienė Socialinių išmokų specialistė ausra.cariene@vilnius.lt
Rita Gineikienė Socialinių išmokų specialistė 231 0529 rita.gineikiene@vilnius.lt
Nijolė Ignatavičienė Socialinių išmokų specialistė 216 3580 nijole.ignataviciene@vilnius.lt
Sandra Klimavičienė Socialinių išmokų specialistė 233 7870 Sandra.Klimaviciene@vilnius.lt
Zita Lukaševič Socialinių išmokų specialistė 270 9215 Zita.Lukasevic@vilnius.lt
Katažyna Matyžonok Socialinių išmokų specialistė katazyna.matyzonok@vilnius.lt
Jelena Mazneva Socialinių išmokų specialistė 270 9215 Jelena.Mazneva@vilnius.lt
Marija Melko Socialinių išmokų specialistė Nėra darbe marija.melko@vilnius.lt
Teresa Narkevič Socialinių išmokų specialistė 270 9215 Teresa.Narkevic@vilnius.lt
Asta Pocienė Socialinių išmokų specialistė 233 3754 Asta.Pociene@vilnius.lt
Ingrida Povilauskienė Socialinių išmokų specialistė ingrida.povilauskiene@vilnius.lt
Jelena Rybakova Socialinių išmokų specialistė 231 0528 Jelena.Rybakova@vilnius.lt
Viktorija Rudnik Socialinių išmokų specialistė 216 3188 viktorija.rudnik@vilnius.lt
Rita Rutkauskienė Socialinių išmokų specialistė 213 9540 Rita.Rutkauskiene@vilnius.lt
Ina Samoilenko Socialinių išmokų specialistė 231 0528 ina.samoilenko@vilnius.lt
Elena Sėliukienė Socialinių išmokų specialistė Nėra darbe Elena.Seliukiene@vilnius.lt
Elžbieta Sysojeva Socialinių išmokų specialistė 231 0528 elzbieta.sysojeva@vilnius.lt
Asta Umbrasienė Socialinių išmokų specialistė 276 0849 Asta.Umbrasiene@vilnius.lt
Gerda Vaikšnoraitė Socialinių išmokų specialistė 233 7870 gerda.vaiksnoraite@vilnius.lt
Nida Vaitkevičienė Socialinių išmokų specialistė 276 0849 Nida.Vaitkeviciene@vilnius.lt
Oksana Vilčevskaja Socialinių išmokų specialistė 216 3580 Oksana.Vilcevskaja@vilnius.lt
Natalija Voicechovskaja Socialinių išmokų specialistė 276 0849 Natalija.Voicechovskaja@vilnius.lt
Jurga Vrubliauskienė Socialinių išmokų specialistė Nėra darbe Jurga.Vrubliauskiene@vilnius.lt
Irena Zabarauskienė Socialinių išmokų specialistė 213 9540 Irena.Zabarauskiene@vilnius.lt
Ieva Grabauskienė Socialinių išmokų specialistė (vaiko priežiūros atostogose) Ieva.Grabauskiene@vilnius.lt

Išmokų skyrimo poskyris yra Socialinių išmokų skyriaus struktūrinis padalinys.

Vilniaus meras

Vilnius per amžius buvo ir yra orus laisvų piliečių bendrabūvį telkiantis miestas, kuriame tobulai dera didinga istorija, įstabi gamta ir veržli kūryba. Mano tikslas – toliau kurti šį laisvės bei kūrybos dvasios sklidiną Miestą, kad Vilnius taptų gėrio bei įkvėpimo šaltiniu vilniečiams, Lietuvai ir visai Europai. ❯❯❯
Darbotvarkė

Savivaldybės prioritetai

  • Kurti ir įgyvendinti miesto strateginę viziją
  • Teikti kokybiškas paslaugas gyventojams
  • Pritraukti į miestą investicijas, kuriančias gerai apmokamas darbo vietas
  • Veikti skaidriai, greitai ir būti atvirai gyventojams, svečiams, investuotojams