Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Struktūra ir kontaktai

SĮ „Vilniaus planas“

Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius

info@vplanas.lt

(8-5) 211 2445, tel. (8-5) 211 2446

Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Gintautas Predkelis L. e. direktoriaus pareigas gintautas.predkelis@vplanas.lt
Živilė Gricytė-Rukuižienė Viešųjų pirkimų specialistė 211 2449 zivile.rukuiziene@vplanas.lt
Diana Švažienė Referentė-personalo specialistė 211 2446 diana.svaziene@vplanas.lt
Rosita Žibelienė Teisininkė rosita.zibeliene@vplanas.lt
Viktorija Ivanova Personalo specialistė viktorija.ivanova@vplanas.lt
Gintaras Kalvelis IT priežiūros specialistas 211 2714 gintaras.kalvelis@vplanas.lt
Povilas Rinkūnas IT priežiūros specialistas povilas.rinkunas@vplanas.lt


SĮ „Vilniaus planas“ yra Vilniaus miesto savivaldybės administracijos kuruojama įmonė.

http://vilniausplanas.lt/lt/ Juridinių asmenų registre kodas 123615345. PVM mokėtojo kodas LT236153417.

Finansų ir apskaitos skyrius (VP) ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Jonita Daunaravičienė Skyriaus vadovė 211 2195 jonita.daunaraviciene@vplanas.lt
Rima Medelinskienė Ekonomistė 211 2449 rima.medelinskiene@vplanas.lt
Živilė Gricytė-Rukuižienė Specialistė 211 2449 zivile.rukuiziene@vplanas.lt
Snieguolė Rutkauskienė Buhalterė 211 2176 snieguole.rutkauskiene@vplanas.lt

Finansų ir apskaitos skyrius yra SĮ „Vilniaus planas“ struktūrinis padalinys.

GIS analizės ir modeliavimo skyrius (VP)
Analizės ir modeliavimo poskyris (VP) ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Alvydas Karalius L. e. poskyrio vadovo pareigas 211 2192 alvydas.karalius@vplanas.lt
Haroldas Bertulis Analitikas haroldas.bertulis@vplanas.lt
Marius Berulis Analitikas 211 2036 marius.berulis@vplanas.lt
Bronius Budrys Analitikas bronius.budrys@vplanas.lt
Rūta Četrauskaitė Analitikė 211 2498 ruta.cetrauskaite@vplanas.lt
Agnė Eigminienė Analitikė 211 2486 agne.eigminiene@vplanas.lt
Justinas Jasiūnas Analitikas justinas.jasiunas@vplanas.lt
Mindaugas Kavaliūnas Analitikas 211 2495 mindaugas.kavaliunas@vplanas.lt
Simonas Puzonas Analitikas simonas.puzonas@vplanas.lt

GIS poskyris (VP) ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Aurelijus Deksnys Poskyrio vadovas 211 2700 aurelijus.deksnys@vplanas.lt
Gintaras Kalvelis GIS analitikas 211 2714 gintaras.kalvelis@vplanas.lt
Rita Kavaliauskienė GIS analitikė 211 2484 rita.kavaliauskiene@vplanas.lt
Algimantas Kunigėlis Geodezininkas 211 2698 algimantas.kunigelis@vplanas.lt
Gytis Ladyga GIS analitikas 211 2484 gytis.ladyga@vplanas.lt
Dainius Naginė Geodezininkas dainius.nagine@vplanas.lt
Dovilė Strazdienė GIS analitikė 211 2712 dovile.strazdiene@vplanas.lt
Eugenijus Streikus Geodezininkas eugenijus.streikus@vplanas.lt
Darius Baronas Inžinierius 211 2764 darius.baronas@vplanas.lt
Kristina Bitinienė GIS inžinierė 211 2486 kristina.bitiniene@vplanas.lt
Auksė Četrauskaitė GIS inžinierė aukse.cetrauskaite@vplanas.lt
Karolis Dambrauskas GIS inžinierius 211 2697 karolis.dambrauskas@vplanas.lt
Brigita Deksnienė GIS inžinierė 211 2350 brigita.deksniene@vplanas.lt
Rita Gabšytė GIS inžinierė 211 2197 rita.pempiene@vplanas.lt
Andrius Geduška Inžinierius-programuotojas 211 2485 andrius.geduska@vplanas.lt
Agnė Kelečienė GIS inžinierė 211 2194
Danguolė Ladygienė GIS inžinierė 211 2835 danguole.ladygiene@vplanas.lt
Tomas Matukas GIS inžinierius 211 2699 tomas.matukas@vplanas.lt
Asta Maželė GIS inžinierė 211 2197 asta.mazele@vplanas.lt
Romualda Noreikienė GIS inžinierė 211 2498 romualda.noreikiene@vplanas.lt
Rita Pobedinskienė GIS inžinierė 211 2710 rita.pobedinskiene@vplanas.lt
Irina Pozdejeva GIS inžinierė 211 2712 irina.pozdejeva@vplanas.lt
Povilas Rinkūnas Inžinierius-programuotojas povilas.rinkunas@vplanas.lt
Alina Šilkaitė GIS inžinierė 211 2766 alina.silkaite@vplanas.lt
Loreta Šilkienė GIS inžinierė loreta.silkiene@vplanas.lt
Gintarė Užaitė Inžinierė gintare.uzaite@vplanas.lt
Neringa Verkauskienė GIS inžinierė 211 2488 neringa.verkauskiene@vplanas.lt
Jovita Žemaitienė GIS inžinierė jovita.zemaitiene@vplanas.lt

Projektavimo skyrius (VP)
Architektūros poskyris (VP) ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Vladas Treinys L. e. poskyrio vadovo pareigas 211 2448 vladas.treinys@vplanas.lt
Rūta Astasevičiūtė Architektė 211 2267 ruta.astaseviciute@vplanas.lt
Eglė Biretienė Architektė 211 2701 egle.biretiene@vplanas.lt
Vincas Brezgys Architektas 2112784 vincas.brezgys@vplanas.lt
Sigita Dagelienė Architektė 211 2198 sigita.dageliene@vplanas.lt
Saulius Dagelis Architektas 211 2496 saulius.dagelis@vplanas.lt
Modesta Dauderytė-Mazūrienė Architektė 211 2704
Paulius Jonys Architektas paulius.jonys@vplanas.lt
Dovilė Milevska Architektė 211 2701 dovile.milevska@vplanas.lt
Julija Musteikytė-Mora Architektė 211 2452 julija.musteikyte@vplanas.lt
Dainora Norvilaitė-Uscilienė Architektė 211 2572 dainora.norvilaite@vplanas.lt
Artūras Smaliukas Architektas 211 2451 arturas.smaliukas@vplanas.lt
Jurgita Stonkutė-Vyrukaitienė Architektė 211 2452 jurgita.vyrukaitiene@vplanas.lt
Jurga Silvija Večerskytė-Šimeliūnė Architektė 211 2497 jurga.vecerskyte.simeliune@vplanas.lt
Lolita Vileikienė Architektė 211 2762 lolita.vileikiene@vplanas.lt
Inga Gujytė Dizainerė 211 2765 inga.gujyte@vplanas.lt
Kristijonas Vizgirda Dizaineris 211 2494 kristijonas.vizgirda@vplanas.lt
Ainė Elena Nastulevičiūtė Asistentė aine.nastuleviciute@vplanas.lt
Gabija Tamašauskaitė Asistentė gabija.tamasauskaite@vplanas.lt

Inžinerijos poskyris (VP) ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Artūras Mazeliauskas L. e. poskyrio vadovo pareigas arturas.mazeliauskas@vplanas.lt
Julija Veronika Kildišienė Sąmatininkė
Irena Čepukoitė Inžinierė 211 2713 irena.cepukoite@vplanas.lt
Edvardas Černauskas Inžinierius edvardas.cernauskas@vplanas.lt
Erika Gabulienė Inžinierė 211 2193 erika.gabuliene@vplanas.lt
Mindaugas Kasiulevičius Inžinierius mindaugas.kasiulevicius@vplanas.lt
Vaidas Kisielius Inžinierius 211 2698 vaidas.kisielius@vplanas.lt
Vida Kukelkienė Inžinierė 211 2706 vida.kukelkiene@vplanas.lt
Vaidotas Lukošiūnas Inžinierius 211 2193 vaidotas.lukosiunas@vplanas.lt
Kristina Puteikienė Inžinierė kristina.puteikiene@vplanas.lt
Miglė Skirmantė Inžinierė migle.skirmante@vplanas.lt
Židronė Stankevičienė Inžinierė 211 2453 zidrone.stankeviciene@vplanas.lt
Benas Ubartas Inžinierius benas.ubartas@vplanas.lt
Vidualdas Valeika Inžinierius 211 2449 vidualdas.valeika@vilnius.lt
Saulius Valeika Inžinierius 211 2193 saulius.valeika@vplanas.lt
Aušra Volskienė Inžinierė ausra.volskiene@vplanas.lt
Gintarė Pociūtė Asistentė gintare.pociute@vplanas.lt

Planavimo poskyris (VP) ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Milda Žekonytė Poskyrio vadovė milda.zekonyte@vplanas.lt
Audronė Alūzienė Architektė 211 2703 audrone.aluziene@vplanas.lt
Sima Balčiūtė Architektė sima.balciute@vplanas.lt
Giedrius Bireta Architektas 211 2759 giedrius.bireta@vplanas.lt
Indrė Grabauskaitė Architektė indre.grabauskaite@vplanas.lt
Mindaugas Grabauskas Architektas 211 2450 mindaugas.grabauskas@vplanas.lt
Laima Naujokaitienė Architektė 211 2447 laima.naujokaitiene@vplanas.lt
Birutė Pečiūraitė-Baltuškienė Architektė
Nerijus Siciūnas Architektas 211 7940 nerijus.siciunas@vplanas.lt
Linas Sinkevičius Architektas 211 2536 linas.sinkevicius@vplanas.lt
Vida Bujauskienė Geografė vida.bujauskiene@vplanas.lt
Egidijus Perminas Technikas egidijus.perminas@vplanas.lt

Planavimo poskyris yra SĮ „Vilniaus planas“ Projektavimo skyriaus struktūrinis padalinys.

Vilniaus meras

Vilnius per amžius buvo ir yra orus laisvų piliečių bendrabūvį telkiantis miestas, kuriame tobulai dera didinga istorija, įstabi gamta ir veržli kūryba. Mano tikslas – toliau kurti šį laisvės bei kūrybos dvasios sklidiną Miestą, kad Vilnius taptų gėrio bei įkvėpimo šaltiniu vilniečiams, Lietuvai ir visai Europai. ❯❯❯
Darbotvarkė

Savivaldybės prioritetai

  • Kurti ir įgyvendinti miesto strateginę viziją
  • Teikti kokybiškas paslaugas gyventojams
  • Pritraukti į miestą investicijas, kuriančias gerai apmokamas darbo vietas
  • Veikti skaidriai, greitai ir būti atvirai gyventojams, svečiams, investuotojams