Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Struktūra ir kontaktai

SĮ „Vilniaus planas“

Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius

info@vplanas.lt

(8-5) 211 2445, tel. (8-5) 211 2446

Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Marius Vaivada Direktorius
211 2497 marius.vaivada@vplanas.lt
Živilė Gricytė-Rukuižienė Viešųjų pirkimų specialistė
211 2449 zivile.rukuiziene@vplanas.lt
Diana Švažienė Referentė-personalo specialistė
211 2446 diana.svaziene@vplanas.lt
Rosita Žibelienė Teisininkė
rosita.zibeliene@vplanas.lt
Viktorija Ivanova Personalo specialistė
viktorija.ivanova@vplanas.lt
Gintaras Kalvelis IT priežiūros specialistas
211 2714 gintaras.kalvelis@vplanas.lt
Povilas Rinkūnas IT priežiūros specialistas
povilas.rinkunas@vplanas.lt


SĮ „Vilniaus planas“ yra Vilniaus miesto savivaldybės administracijos kuruojama įmonė.

http://vilniausplanas.lt/lt/ Juridinių asmenų registre kodas 123615345. PVM mokėtojo kodas LT236153417.

Finansų ir apskaitos skyrius (VP) ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Jonita Daunaravičienė Skyriaus vadovė
Vyriausioji finansininkė
211 2195 jonita.daunaraviciene@vplanas.lt
Rima Medelinskienė Ekonomistė
211 2449 rima.medelinskiene@vplanas.lt
Živilė Gricytė-Rukuižienė Specialistė
Projektų planavimo-valdymo specialistė
211 2449 zivile.rukuiziene@vplanas.lt
Snieguolė Rutkauskienė Buhalterė
211 2176 snieguole.rutkauskiene@vplanas.lt

Finansų ir apskaitos skyrius yra SĮ „Vilniaus planas“ struktūrinis padalinys.

GIS analizės ir modeliavimo skyrius (VP)
Analizės ir modeliavimo poskyris (VP) ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Alvydas Karalius L. e. poskyrio vadovo pareigas
211 2192 alvydas.karalius@vplanas.lt
Haroldas Bertulis Analitikas
Erdvinių duomenų analitikas
haroldas.bertulis@vplanas.lt
Marius Berulis Analitikas
Susisiekimo sistemų analitikas
211 2036 marius.berulis@vplanas.lt
Bronius Budrys Analitikas
Erdvinių duomenų analitikas
bronius.budrys@vplanas.lt
Rūta Četrauskaitė Analitikė
Aplinkos duomenų analitikė
211 2498 ruta.cetrauskaite@vplanas.lt
Agnė Eigminienė Analitikė
Aplinkos duomenų analitikė
211 2486 agne.eigminiene@vplanas.lt
Justinas Jasiūnas Analitikas
Erdvinių duomenų analitikas
justinas.jasiunas@vplanas.lt
Mindaugas Kavaliūnas Analitikas
Ekonomistas-analitikas
211 2495 mindaugas.kavaliunas@vplanas.lt
Simonas Puzonas Analitikas
Susisiekimo sistemų analitikas
simonas.puzonas@vplanas.lt

GIS poskyris (VP) ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Aurelijus Deksnys Poskyrio vadovas
211 2700 aurelijus.deksnys@vplanas.lt
Darius Baronas Inžinierius
Kraštovaizdžio inžinierius
211 2764 darius.baronas@vplanas.lt
Andrius Geduška Inžinierius-programuotojas
211 2485 andrius.geduska@vplanas.lt
Gintaras Kalvelis GIS analitikas
211 2714 gintaras.kalvelis@vplanas.lt
Rita Kavaliauskienė GIS analitikė
211 2484 rita.kavaliauskiene@vplanas.lt
Algimantas Kunigėlis Geodezininkas
211 2698 algimantas.kunigelis@vplanas.lt
Gytis Ladyga GIS analitikas
211 2484 gytis.ladyga@vplanas.lt
Dainius Naginė Geodezininkas
dainius.nagine@vplanas.lt
Povilas Rinkūnas Inžinierius-programuotojas
povilas.rinkunas@vplanas.lt
Dovilė Strazdienė GIS analitikė
211 2712 dovile.strazdiene@vplanas.lt
Eugenijus Streikus Geodezininkas
eugenijus.streikus@vplanas.lt
Gintarė Užaitė Inžinierė
Kraštovaizdžio inžinierius
gintare.uzaite@vplanas.lt
Kristina Bitinienė GIS inžinierė
211 2486 kristina.bitiniene@vplanas.lt
Auksė Četrauskaitė GIS inžinierė
aukse.cetrauskaite@vplanas.lt
Karolis Dambrauskas GIS inžinierius
211 2697 karolis.dambrauskas@vplanas.lt
Brigita Deksnienė GIS inžinierė
211 2350 brigita.deksniene@vplanas.lt
Rita Gabšytė GIS inžinierė
211 2197 rita.pempiene@vplanas.lt
Agnė Kelečienė GIS inžinierė
211 2194
Danguolė Ladygienė GIS inžinierė
211 2835 danguole.ladygiene@vplanas.lt
Tomas Matukas GIS inžinierius
211 2699 tomas.matukas@vplanas.lt
Asta Maželė GIS inžinierė
211 2197 asta.mazele@vplanas.lt
Romualda Noreikienė GIS inžinierė
211 2498 romualda.noreikiene@vplanas.lt
Rita Pobedinskienė GIS inžinierė
211 2710 rita.pobedinskiene@vplanas.lt
Irina Pozdejeva GIS inžinierė
211 2712 irina.pozdejeva@vplanas.lt
Alina Šilkaitė GIS inžinierė
211 2766 alina.silkaite@vplanas.lt
Loreta Šilkienė GIS inžinierė
loreta.silkiene@vplanas.lt
Neringa Verkauskienė GIS inžinierė
211 2488 neringa.verkauskiene@vplanas.lt
Jovita Žemaitienė GIS inžinierė
jovita.zemaitiene@vplanas.lt

Projektavimo skyrius (VP)
Architektūros poskyris (VP) ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Vladas Treinys L. e. poskyrio vadovo pareigas
211 2448 vladas.treinys@vplanas.lt
Rūta Astasevičiūtė Architektė
211 2267 ruta.astaseviciute@vplanas.lt
Eglė Biretienė Architektė
211 2701 egle.biretiene@vplanas.lt
Vincas Brezgys Architektas
2112784 vincas.brezgys@vplanas.lt
Sigita Dagelienė Architektė
211 2198 sigita.dageliene@vplanas.lt
Saulius Dagelis Architektas
211 2496 saulius.dagelis@vplanas.lt
Modesta Dauderytė-Mazūrienė Architektė
211 2704
Paulius Jonys Architektas
paulius.jonys@vplanas.lt
Dovilė Milevska Architektė
Kraštovaizdžio architektė
211 2701 dovile.milevska@vplanas.lt
Julija Musteikytė-Mora Architektė
211 2452 julija.musteikyte@vplanas.lt
Dainora Norvilaitė-Uscilienė Architektė
211 2572 dainora.norvilaite@vplanas.lt
Artūras Smaliukas Architektas
211 2451 arturas.smaliukas@vplanas.lt
Jurgita Stonkutė-Vyrukaitienė Architektė
Kraštovaizdžio architektė
211 2452 jurgita.vyrukaitiene@vplanas.lt
Jurga Silvija Večerskytė-Šimeliūnė Architektė
211 2497 jurga.vecerskyte.simeliune@vplanas.lt
Lolita Vileikienė Architektė
211 2762 lolita.vileikiene@vplanas.lt
Inga Gujytė Dizainerė
Dizaino projekto vadovė
211 2765 inga.gujyte@vplanas.lt
Kristijonas Vizgirda Dizaineris
Dizaino ir aplinkos estetikos projekto vadovas
211 2494 kristijonas.vizgirda@vplanas.lt
Ainė Elena Nastulevičiūtė Asistentė
aine.nastuleviciute@vplanas.lt
Gabija Tamašauskaitė Asistentė
gabija.tamasauskaite@vplanas.lt

Inžinerijos poskyris (VP) ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Artūras Mazeliauskas L. e. poskyrio vadovo pareigas
arturas.mazeliauskas@vplanas.lt
Irena Čepukoitė Inžinierė
211 2713 irena.cepukoite@vplanas.lt
Edvardas Černauskas Inžinierius
edvardas.cernauskas@vplanas.lt
Erika Gabulienė Inžinierė
211 2193 erika.gabuliene@vplanas.lt
Mindaugas Kasiulevičius Inžinierius
mindaugas.kasiulevicius@vplanas.lt
Julija Veronika Kildišienė Sąmatininkė
Vaidas Kisielius Inžinierius
211 2698 vaidas.kisielius@vplanas.lt
Vida Kukelkienė Inžinierė
211 2706 vida.kukelkiene@vplanas.lt
Vaidotas Lukošiūnas Inžinierius
211 2193 vaidotas.lukosiunas@vplanas.lt
Kristina Puteikienė Inžinierė
kristina.puteikiene@vplanas.lt
Miglė Skirmantė Inžinierė
migle.skirmante@vplanas.lt
Židronė Stankevičienė Inžinierė
211 2453 zidrone.stankeviciene@vplanas.lt
Benas Ubartas Inžinierius
benas.ubartas@vplanas.lt
Saulius Valeika Inžinierius
211 2193 saulius.valeika@vplanas.lt
Vidualdas Valeika Inžinierius
211 2449 vidualdas.valeika@vilnius.lt
Aušra Volskienė Inžinierė
ausra.volskiene@vplanas.lt
Gintarė Pociūtė Asistentė
gintare.pociute@vplanas.lt

Planavimo poskyris (VP) ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Milda Žekonytė Poskyrio vadovė
milda.zekonyte@vplanas.lt
Audronė Alūzienė Architektė
211 2703 audrone.aluziene@vplanas.lt
Sima Balčiūtė Architektė
sima.balciute@vplanas.lt
Giedrius Bireta Architektas
211 2759 giedrius.bireta@vplanas.lt
Indrė Grabauskaitė Architektė
indre.grabauskaite@vplanas.lt
Mindaugas Grabauskas Architektas
211 2450 mindaugas.grabauskas@vplanas.lt
Laima Naujokaitienė Architektė
211 2447 laima.naujokaitiene@vplanas.lt
Birutė Pečiūraitė-Baltuškienė Architektė
Nerijus Siciūnas Architektas
211 7940 nerijus.siciunas@vplanas.lt
Linas Sinkevičius Architektas
211 2536 linas.sinkevicius@vplanas.lt
Vida Bujauskienė Geografė
vida.bujauskiene@vplanas.lt
Egidijus Perminas Technikas
egidijus.perminas@vplanas.lt

Planavimo poskyris yra SĮ „Vilniaus planas“ Projektavimo skyriaus struktūrinis padalinys.

Vilniaus meras

Vilnius per amžius buvo ir yra orus laisvų piliečių bendrabūvį telkiantis miestas, kuriame tobulai dera didinga istorija, įstabi gamta ir veržli kūryba. Mano tikslas – toliau kurti šį laisvės bei kūrybos dvasios sklidiną Miestą, kad Vilnius taptų gėrio bei įkvėpimo šaltiniu vilniečiams, Lietuvai ir visai Europai. ❯❯❯
Darbotvarkė

Savivaldybės prioritetai

  • Kurti ir įgyvendinti miesto strateginę viziją
  • Teikti kokybiškas paslaugas gyventojams
  • Pritraukti į miestą investicijas, kuriančias gerai apmokamas darbo vietas
  • Veikti skaidriai, greitai ir būti atvirai gyventojams, svečiams, investuotojams