Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Struktūra ir kontaktai

Viešosios tvarkos skyrius

Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius

viesoji.tvarka@vilnius.lt

211 2390, tel. 219 7948

Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Andžej Dinikis Skyriaus vedėjas 211 2720 andzej.dinikis@vilnius.lt
Marius Urvikis Patarėjas 211 2793 marius.urvikis@vilnius.lt
Ernanda Kairienė Vyriausioji specialistė 219 7925 ernanda.kairiene@vilnius.lt

Viešosios tvarkos skyrius yra Saugaus miesto departamento strukturinis padalinys.


Pranešti apie Viešosios tvarkos pažeidimus galite tel. (8 5) 2197948 arba el. p. viesoji.tvarka@vilnius.lt Darbo laikas: pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 6 iki 23 val., penktadieniais nuo 6 iki 24 val., šeštadieniais nuo 00 iki 2 val. ir nuo 8 iki 24 val., sekmadieniais nuo 00 iki 2 val. ir nuo 8 iki 22 val.

VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS SAUGAUS MIESTO DEPARTAMENTO VIEŠOSIOS TVARKOS SKYRIAUS NUOSTATAI »


Tvarkymo ir švaros taisyklių laikymosi kontrolė; Draudimo gerti alkoholinius gėrimus viešosiose vietose laikymosi kontrolė; Gyvūnų laikymo Vilniaus miesto savivaldybės teritorijoje taisyklių laikymosi kontrolė; Išorinės reklamos įrengimo reikalavimų laikymosi kontrolė; Prekybos viešosiose vietose kontrolė; Transporto priemonių statymo tvarkos laikymosi kontrolė; Keleivių vežimo lengvaisiais automobiliais už atlygį tvarkos laikymosi kontrolė; Triukšmo prevencijos viešosiose vietose taisyklių laikymosi kontrolė; Draudimo bendrojo naudojimo vietose laikyti neeksploatuojamas transporto priemones laikymosi kontrolė; Valstybinės kalbos vartojimo ir taisyklingumo kontrolė; Skundų ir pranešimų apie mieste kylančias problemas rinkimas, tikrinimas ir nagrinėjimas.

1-asis kontrolės poskyris ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Kazimir Guščo Poskyrio vedėjas 219 7948 kazimir.gusco@vilnius.lt
Nerijus Giedrys Vyriausiasis specialistas 219 7948 nerijus.giedrys@vilnius.lt
Darius Kiela Vyriausiasis specialistas 219 7948 darius.kiela@vilnius.lt
Andrejus Kočnevas Vyriausiasis specialistas Nėra darbe andrejus.kocnevas@vilnius.lt
Tadeušas Šulskis Vyriausiasis specialistas 219 7948 tadeusas.sulskis@vilnius.lt

1-asis kontrolės poskyris yra Saugaus miesto departamento Viešosios tvarkos skyriaus struktūrinis padalinys.

2-asis kontrolės poskyris ❯❯❯
3-iasis kontrolės poskyris ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Fiodor Politov Poskyrio vedėjas 219 7948 fiodor.politov@vilnius.lt
Arūnas Bronušas Vyriausiasis specialistas 219 7948 arunas.bronusas@vilnius.lt
Ramūnas Rupeika Vyriausiasis specialistas 219 7948 ramunas.rupeika@vilnius.lt
Leon Šot Vyriausiasis specialistas 219 7948 leon.sot@vilnius.lt
Vita Žemeckaitė Vyriausioji specialistė 219 7948 vita.zemeckaite@vilnius.lt
Roland Mickun Vyriausiasis specialistas (vaiko priežiūros atostogose) roland.mickun@vilnius.lt

3-asis kontrolės poskyris yra Saugaus miesto departamento Viešosios tvarkos skyriaus struktūrinis padalinys.

4-asis kontrolės poskyris ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Vaidas Činčikas Poskyrio vedėjas 219 7948 vaidas.cincikas@vilnius.lt
Mindaugas Degutis Vyriausiasis specialistas 219 7948 mindaugas.degutis@vilnius.lt
Linas Gajauskas Vyriausiasis specialistas 219 7948 linas.gajauskas@vilnius.lt
Arnoldas Keršys Vyriausiasis specialistas Nėra darbe arnoldas.kersys@vilnius.lt
Slavomir Pliavgo Vyriausiasis specialistas slavomir.pliavgo@vilnius.lt
Aleksandr Viačeslavov Vyriausiasis specialistas 219 7948 aleksandr.viaceslavov@vilnius.lt

4-asis kontrolės poskyris yra Saugaus miesto departamento Viešosios tvarkos skyriaus struktūrinis padalinys.

Budėtojų poskyris ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Darius Mitrofanovas Poskyrio vedėjas 211 2361 darius.mitrofanovas@vilnius.lt
Žana Chiminienė Vyriausioji specialistė 219 7923 zana.chiminiene@vilnius.lt
Marius Makrickas Vyriausiasis specialistas Nėra darbe marius.makrickas@vilnius.lt
Saulius Riaubūnas Vyriausiasis specialistas 219 7948 saulius.riaubunas@vilnius.lt

Budėtojų poskyris yra Saugaus miesto departamento Viešosios tvarkos skyriaus struktūrinis padalinys.

Prevencijos ir teisenos poskyris ❯❯❯
Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Vidmantas Balčas Poskyrio vedėjas 211 2133 vidmantas.balcas@vilnius.lt
Dalius Didika Vyriausiasis specialistas Nėra darbe dalius.didika@vilnius.lt
Jolanta Kovalevska Vyriausioji specialistė 211 2833 jolanta.kovalevska@vilnius.lt
Jan Mincevič Vyriausiasis specialistas 211 2291 jan.mincevic@vilnius.lt
Dovilė Šulcienė Vyriausioji specialistė 211 2727 dovile.sulciene@vilnius.lt
Eitvydas Umbrasas Vyriausiasis specialistas 219 7948 eitvydas.umbrasas@vilnius.lt
Darius Vasiliauskas Vyriausiasis specialistas 211 2129 darius.vasiliauskas@vilnius.lt
Joana Zinkevičienė Vyriausioji specialistė 219 7921 joana.zinkeviciene@vilnius.lt
Sigita Bertulienė Vyriausioji kalbos tvarkytoja (vyriausioji specialistė) Nėra darbe Sigita.Bertuliene@vilnius.lt
Aurika Usonienė Vyriausioji kalbos tvarkytoja (vyriausioji specialistė) aurika.usoniene@vilnius.lt
Nadežda Šapovalova Vyriausioji specialistė (vaiko priežiūros atostogose) Nadezda.Sapovalova@vilnius.lt

Prevencijos ir teisenos poskyris yra Saugaus miesto departamento Viešosios tvarkos skyriaus struktūrinis padalinys.

Vilniaus meras

Vilnius per amžius buvo ir yra orus laisvų piliečių bendrabūvį telkiantis miestas, kuriame tobulai dera didinga istorija, įstabi gamta ir veržli kūryba. Mano tikslas – toliau kurti šį laisvės bei kūrybos dvasios sklidiną Miestą, kad Vilnius taptų gėrio bei įkvėpimo šaltiniu vilniečiams, Lietuvai ir visai Europai. ❯❯❯
Darbotvarkė

Savivaldybės prioritetai

  • Kurti ir įgyvendinti miesto strateginę viziją
  • Teikti kokybiškas paslaugas gyventojams
  • Pritraukti į miestą investicijas, kuriančias gerai apmokamas darbo vietas
  • Veikti skaidriai, greitai ir būti atvirai gyventojams, svečiams, investuotojams