Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Struktūra ir kontaktai

Prevencijos ir teisenos poskyris

Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius

viesoji.tvarka@vilnius.lt

211 2390, tel. 219 7948

Vardas ir pavardė Pareigos Tel. El. paštas
Vidmantas Balčas Poskyrio vedėjas
211 2133 vidmantas.balcas@vilnius.lt
Dalius Didika Vyriausiasis specialistas
211 2292 dalius.didika@vilnius.lt
Jolanta Kovalevska Vyriausioji specialistė
211 2833 jolanta.kovalevska@vilnius.lt
Jan Mincevič Vyriausiasis specialistas
211 2291 jan.mincevic@vilnius.lt
Dovilė Šulcienė Vyriausioji specialistė
211 2727 dovile.sulciene@vilnius.lt
Eitvydas Umbrasas Vyriausiasis specialistas
211 2785 eitvydas.umbrasas@vilnius.lt
Darius Vasiliauskas Vyriausiasis specialistas
211 2129 darius.vasiliauskas@vilnius.lt
Joana Zinkevičienė Vyriausioji specialistė
219 7921 joana.zinkeviciene@vilnius.lt
Sigita Bertulienė Vyriausioji kalbos tvarkytoja (vyriausioji specialistė)
Valstybinės kalbos vartojimo ir taisyklingumo kontrolė
211 2538 Sigita.Bertuliene@Vilnius.lt
Aurika Usonienė Vyriausioji kalbos tvarkytoja (vyriausioji specialistė)
Valstybinės kalbos vartojimo ir taisyklingumo kontrolė
211 2293 aurika.usoniene@vilnius.lt
Nadežda Šapovalova Vyriausioji specialistė (vaiko priežiūros atostogose)
Nadezda.Sapovalova@vilnius.lt

Prevencijos ir teisenos poskyris yra Viešosios tvarkos skyriaus struktūrinis padalinys.

Vilniaus meras

Vilnius per amžius buvo ir yra orus laisvų piliečių bendrabūvį telkiantis miestas, kuriame tobulai dera didinga istorija, įstabi gamta ir veržli kūryba. Mano tikslas – toliau kurti šį laisvės bei kūrybos dvasios sklidiną Miestą, kad Vilnius taptų gėrio bei įkvėpimo šaltiniu vilniečiams, Lietuvai ir visai Europai. ❯❯❯
Darbotvarkė

Savivaldybės prioritetai

  • Kurti ir įgyvendinti miesto strateginę viziją
  • Teikti kokybiškas paslaugas gyventojams
  • Pritraukti į miestą investicijas, kuriančias gerai apmokamas darbo vietas
  • Veikti skaidriai, greitai ir būti atvirai gyventojams, svečiams, investuotojams