Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Sporto teisinė informacija

 

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2019 m. liepos 12 d. sprendimu Nr. 1-132 patvirtintas Mokesčio už sportininko ugdymą Vilniaus miesto savivaldybės biudžetinėse sporto mokymo įstaigose tvarkos aprašas ir jo priedas (dokumentas atsisiųsti).


Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2014 m. spalio 1 d. įsakymas Nr. 30-2875 DĖL DIDŽIAUSIO LEISTINO VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS SPORTO MOKYMO ĮSTAIGOSE SPORTO ŠAKOMS KONTAKTINIŲ AKADEMINIŲ UGDYMO VALANDŲ SKAIČIAUS PER SAVAITĘ NUSTATYMO dokumentas atsisiųsti   ir jo priedas (dokumentas atsisiųsti)


Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2014 m. balandžio 2 d. sprendimu Nr. 1-1762 patvirtintos:


Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2013 m. gruodžio 11 d. sprendimas Nr. 1-1595 ,,Dėl sutikimo reorganizuoti Vilniaus miesto biudžetines sporto mokymo įstaigas“  (dokumentas atsisiųsti)


2011-2020 metų Kūno kultūros ir sporto plėtotės strategijos projektas (dokumentas atsisiųsti)


Sportininkų priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės neformaliojo ugdymo sporto įstaigas ir ugdymo jose tvarkos aprašas »


Sportininkų priėmimo į biudžetinės įstaigos Vilniaus miesto sporto centro olimpinės pamainos grupes ir ugdymo jose tvarkos aprašas »