Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Bendrojo ugdymo skyriui pavaldžių įstaigų direktorių einamųjų metų užduotys

Eil. nr. Pavadinimas Vadovas
Mokyklos-darželiai
1. Vilniaus „Atžalyno“ mokykla-darželis Žaneta Budrienė
2. Vilniaus „Aušros“ mokykla-darželis Edita Kaniavaitė
3. Vilniaus darželis – mokykla „Saulutė“ Anželika Selezniova
4. Vilniaus darželis – mokykla „Vaivorykštė“ Sofija Feldmanienė
5. Vilniaus darželis-mokykla „Dainorėliai“ Liucija Milašauskienė
6. Vilniaus darželis-mokykla „Lokiukas“ Anželika Šimkevičienė
7. Vilniaus darželis-mokykla „Šaltinėlis“ Violeta Kučinskaja
8. Vilniaus darželis-mokykla „Svaja“ Viktorija Čižauskienė
9. Vilniaus darželis-mokykla „Vilija“ Sofija Matarevič
10. Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla Dalė Stundienė
11. Vilniaus Vilkpėdės darželis-mokykla Lina Banaitienė
12. Vilniaus Volungės darželis-mokykla Danguolė Fokienė
13. Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla Tatjana Urbonienė
Pradinės mokyklos
1. Vilniaus „Pelėdos“ pradinė mokykla Robertas Pampikas
2. Vilniaus „Šviesos“ pradinė mokykla Vida Rudelienė
3. Vilniaus „Vyturio“ pradinė mokykla Aušra Drumstienė
4. Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla Žiburio pradinė
5. Vilniaus Filaretų pradinė mokykla Nijolė Malinauskienė
6. Vilniaus Medeinos pradinė mokykla Virginijus Molis
7. Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla Jūratė Mikulskienė
8. Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla Jadvyga Matačienė
9. Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla Diana Slepakovienė
10. Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla Rosita Čiūrienė
11. Vilniaus Žėručio pradinė mokykla Birutė Liekienė
Pagrindinės mokyklos
1. Vilniaus „Ateities“ mokykla Ivanas Prosniakovas
2. Vilniaus „Gijos“ jaunimo mokykla Juzė Drobnienė
3. Vilniaus „Vilnies“ pagrindinė mokykla Redas Kononenko
4. Vilniaus „Vilnios“ pagrindinė mokykla Birutė Tilvikienė
5. Vilniaus Aleksandro Puškino mokykla Jelena Žurovska
6. Vilniaus Fabijoniškių mokykla Vytas Karsokas
7. Vilniaus Gabrielės Petkevičaitės-Bitės suaugusiųjų mokymo centras Inga Jagelavičiūtė
8. Vilniaus Jono Ivaškevičiaus jaunimo mokykla Vajonė Strimaitienė
9. Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla Ramutė Pilauskaitė
10. Vilniaus Lazdynų mokykla Marija Klimaševska
11. Vilniaus Levo Karsavino mokykla L. e. p. Liudmila Isajeva
12. Vilniaus Liepkalnio mokykla Liepkalnio mokykla
13. Vilniaus Naujamiesčio mokykla Danutė Mišrienė
14. Vilniaus Naujininkų mokykla Gediminas Urbonas
15. Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla Artur Valiučko
16. Vilniaus Sausio 13-osios mokykla Birutė Rudzinskienė
17. Vilniaus Simono Konarskio mokykla Valerijus Jaglinski
18. Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla Stanislovas Kaulius
19. Vilniaus „Saulėtekio“ mokykla-daugiafunkcis centras Reiza Zinkevičienė
20. Vilniaus „Atgajos“ specialioji mokykla Edita Astapovičienė
21. Vilniaus „Vilties“ specialioji mokykla-daugiafunkcinis centras Augienė Vilūnienė
22. Vilniaus Šilo mokykla Egidija Urbanavičienė
23. Vilniaus Verkių specialioji mokykla-daugiafunkcinis centras Danutė Šukelienė
Progimnazijos
1. Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazija Audrius Tavoras
2. Vilniaus „Genio“ progimnazija Rita Kriaučionienė
3. Vilniaus „Ryto“ progimnazija Ramunė Rimkuvienė
4. Vilniaus „Santaros“ progimnazija Tamara Lukoševičienė
5. Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija Daina Valackienė
6. Vilniaus „Spindulio“ progimnazija Vilija Mozurienė
7. Vilniaus „Taikos“ progimnazija Rimgaudas Einoris
8. Vilniaus Antakalnio progimnazija Tomas Jankūnas
9. Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija Kęstutis Subačius
10. Vilniaus Balsių progimnazija Loreta Kačiušytė Skramtai
11. Vilniaus Baltupių progimnazija L.e.p Linas Vasarevičius
12. Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija Inga Vargalienė
13. Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija Gintaras Alfonsas Petronis
14. Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija Alvydas Šarmavičius
15. Vilniaus Jeruzalės progimnazija Linas Vasarevičius
16. Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija Jurgita Nemanienė
17. Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija Janina Vysocka
18. Vilniaus Maironio progimnazija Antanas Kalinauskas
19. Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija Eugenijus Manelis
20. Vilniaus Petro Vileišio progimnazija Asta Turskienė
21. Vilniaus Simono Daukanto progimnazija Rita Lūžienė
22. Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija Romualdas Petrevičius
23. Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija Galina Kirilova
24. Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija Jurgita Zinkienė
25. Vilniaus Viršuliškių mokykla Ramutė Meškauskienė
26. Vilniaus Žemynos progimnazija Eugenija Surmilavičienė
27. Vilniaus „Juventos“ gimnazija Irina Ignatavičienė
Gimnazijos
1. Vilniaus „Laisvės“ gimnazija Jūratė Lutinskaitė-Kalibatienė
2. Vilniaus „Minties“ gimnazija Teresa Sakalauskienė
3. Vilniaus „Santaros“ gimnazija Larisa Jalovaja
4. Vilniaus „Varpo“ suaugusiųjų gimnazija Jolanta Čeponaitė
5. Vilniaus „Žaros“ gimnazija Dmitrij Popov
6. Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazija Birutė Perveneckienė
7. Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija Kristina Gudelienė
8. Vilniaus Adomo Mickevičiaus gimnazija Česlav Davidovič
9. Vilniaus Antakalnio gimnazija Vita Kirkilienė
10. Vilniaus Gabijos gimnazija Vilija Klimavičienė
11. Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Regina Mikalauskienė
12. Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija Edita Zubel
13. Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija Fausta Gulbinienė
14. Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija Adam Blaškevič
15. Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija Gelena Juchnevič
16. Vilniaus Karoliniškių gimnazija Sigitas Andraikėnas
17. Vilniaus licėjus Saulius Jurkevičius
18. Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija Valdemaras Kaupinis
19. Vilniaus mokymo centras Arvydas Šuksteris
20. Vilniaus Ozo gimnazija Albinas Daubaras
21. Vilniaus Pilaitės gimnazija Zotikas Popovas
22. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija Diana Stachnovič
23. Vilniaus Radvilų gimnazija Mindaugas Puodžiukas
24. Vilniaus Salininkų gimnazija Juzef Trypucki
25. Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija Sigitas Kavoliūnas
26. Vilniaus savivaldybės Grigiškių „Šviesos“ gimnazija Asta Turskienė
27. Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija Hanka Gžybovska
28. Vilniaus Senvagės gimnazija Ana Staniukėnienė
29. Vilniaus Simono Daukanto gimnazija Jolanta Gertrūda Knyvienė
30. Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija Asta Marinaitė
31. Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija Miša Jakobas
32. Vilniaus suaugusiųjų mokymo centras Natalija Kimso
33. Vilniaus šv. Kristoforo gimnazija Aldona Grušnienė
34. Vilniaus Trakų Vokės gimnazija Genė Talačkienė
34. Vilniaus Tuskulėnų gimnazija Daiva Pilukienė
35. Vilniaus Užupio gimnazija Virginija Navickienė
36. Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija Roza Dimentova
37. Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija Danutė Bronė Puchovičienė
38. Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija Danuta Silienė
39. Vilniaus Žemynos gimnazija Rūta Krasauskienė
40. Vilniaus Žirmūnų gimnazija Edmundas Grigaliūnas
41. Vilniaus Žvėryno gimnazija Daiva Žiūrienė
42. Vilniaus Santariškių konsultacinis-mokymo centras Jadvyga Dautartienė
43. Vilniaus Jono Laužiko konsultacinis-mokymo centras Genovaitė Petrauskienė
Muzikos ir meno mokyklos
1. Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykla Algis Lankelis-Elvich
2. Vilniaus savivaldybės Grigiškių meno mokykla Kristina Ulevičiūtė
3. Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokykla Aušra Šikšnelienė
4. Vilniaus chorinio dainavimo mokykla „Liepaitės“ Edita Jaraminienė
5. Vilniaus muzikos mokykla „Lyra“ Gintautas Smolskas
6. Vilniaus Algirdo muzikos mokykla Stasys Strička
7. Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla Ričardas Sviackevičius
8. Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykla Aldona Skruibytė
9. Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykla Tomas Vaišė
10. Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla Laimutė Užkuraitienė