Bendrojo ugdymo skyriui pavaldžių įstaigų direktorių
veiklos vertinimo ataskaitos

Eil.
Nr.
Pavadinimas 2018 m. 2019 m. 2020 m. 2021 m.
Mokyklos-darželiai
1. Vilniaus „Atžalyno“ mokykla-darželis Žaneta Budrienė Žaneta Budrienė Žaneta Budrienė Žaneta Budrienė
2. Vilniaus „Aušros“ mokykla-darželis Edita Kaniavaitė Edita Kaniavaitė Renata Babkin Renata Babkin
3. Vilniaus darželis-mokykla „Saulutė“ Anželika Selezniova Anželika Selezniova Anželika Selezniova Anželika Selezniova
4. Vilniaus darželis-mokykla „Vaivorykštė“ Sofija Feldmanienė Sofija Feldmanienė Sofija Feldmanienė Sofija Feldmanienė
5. Vilniaus darželis-mokykla „Dainorėliai“ Liucija Milašauskienė Liucija Milašauskienė Liucija Milašauskienė Liucija Milašauskienė
6. Vilniaus darželis-mokykla „Lokiukas“ Anželika Šimkevičienė Anželika Šimkevičienė Andželika Šimkevičienė Anželika Šimkevičienė
7. Vilniaus darželis-mokykla „Šaltinėlis“ Violeta Kučinskaja Violeta Kučinskaja Violeta Kučinskaja Violeta Kučinskaja
8. Vilniaus darželis-mokykla „Svaja“ Viktorija Čižauskienė Viktorija Čižauskienė Viktorija Čižauskienė Viktorija Čižauskienė
9. Vilniaus darželis-mokykla „Vilija“ Sofija Matarevič Sofija Matarevič Sofija Matarevič Sofija Matarevič
10. Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla Dalė Stundienė Dalė Stundienė Inga Gučienė Įstaigai vadovauja
l. e. p. direktorius
11. Vilniaus Vilkpėdės darželis-mokykla Lina Banaitienė Įstaiga reorganizuota Įstaiga reorganizuota Įstaiga reorganizuota
12. Vilniaus Volungės darželis-mokykla Įstaigai vadovauja
l. e. p. direktorius
Įstaigai vadovauja
l. e. p. direktorius
Edita Kaniavaitė Edita Kaniavaitė
13. Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla Tatjana Urbonienė Tatjana Urbonienė Tatjana Urbonienė Renata Andrijauskienė
Pradinės mokyklos
1. Vilniaus „Pelėdos“ pradinė mokykla Robertas Pampikas Robertas Pampikas Jolanta Sereičikienė Jolanta Sereičikienė
2. Vilniaus „Šviesos“ pradinė mokykla Vida Rudelienė Vida Rudelienė Vida Rudelienė Vida Rudelienė
3. Vilniaus „Vyturio“ pradinė mokykla Aušra Drumstienė Aušra Drumstienė Įstaigai vadovauja
l. e. p. direktorius,
kitos mokyklos vadovas
Įstaigai vadovauja
l. e. p. direktorius,
kitos mokyklos vadovas
4. Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla Lina Venskutė Lina Venskutė Lina Venskutė Lina Venskutė
5. Vilniaus Filaretų pradinė mokykla Nijolė Malinauskienė Nijolė Malinauskienė Nijolė Malinauskienė Nijolė Malinauskienė
6. Vilniaus Medeinos pradinė mokykla Virginijus Molis Virginijus Molis Virginijus Molis Virginijus Molis
7. Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla Jūratė Mikulskienė Jūratė Mikulskienė Jūratė Mikulskienė Jūratė Mikulskienė
8. Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla Jadvyga Matačienė Jadvyga Matačienė Įstaiga reorganizuota Įstaiga reorganizuota
9. Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla Diana Slepakovienė Diana Slepakovienė Diana Slepakovienė Diana Slepakovienė
10. Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla Rosita Čiūrienė Rosita Čiūrienė Rosita Čiūrienė Rosita Čiūrienė
11. Vilniaus Žėručio pradinė mokykla Birutė Liekienė Birutė Liekienė Birutė Liekienė Birutė Liekienė
Pagrindinės mokyklos
1. Vilniaus „Ateities“ mokykla Ivanas Prosniakovas Ivanas Prosniakovas Liudmila Kobrina Liudmila Kobrina
2. Vilniaus „Gijos“ jaunimo mokykla Juzė Drobnienė Juzė Drobnienė Juzė Drobnienė Juzė Drobnienė
3. Vilniaus „Pavilnio“ progimnazija Redas Kononenko Redas Kononenko Redas Kononenko Redas Kononenko
4. Vilniaus „Vilnios“ pagrindinė mokykla Birutė Tilvikienė Birutė Tilvikienė Birutė Tilvikienė Birutė Tilvikienė
5. Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija Jelena Žurovska Jelena Žurovska Jelena Žurovska Jelena Žurovska
6. Vilniaus Fabijoniškių gimnazija Vytas Karsokas Vytas Karsokas Vytas Karsokas Vytas Karsokas
7. Vilniaus Gabrielės Petkevičaitės-Bitės suaugusiųjų mokymo centras Inga Jagelavičiūtė Inga Jagelavičiūtė Inga Jagelavičiūtė Inga Jagelavičiūtė
8. Vilniaus Jono Ivaškevičiaus jaunimo mokykla Įstaigai vadovauja
l. e. p. direktorius
Įstaigai vadovauja
l. e. p. direktorius
Gedeminas Kašėta Gediminas Kašėta
9. Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla Ramutė Pilauskaitė Ramutė Pilauskaitė Ramutė Pilauskaitė Ramutė Pilauskaitė
10. Vilniaus Lazdynų mokykla Marija Klimaševska Marija Klimaševska Marija Klimaševska Marija Klimaševska
11. Vilniaus Levo Karsavino mokykla Įstaigai vadovauja
l. e. p. direktorius
Svetlana Butautienė Svetlana Butautienė Svetlana Butautienė
12. Vilniaus Liepkalnio mokykla Helena Gasperska Helena Gasperska Helena Gasperska Helena Gasperska
13. Vilniaus Naujamiesčio mokykla Danutė Mišrienė Danutė Mišrienė Danutė Mišrienė Danutė Mišrienė
14. Vilniaus Naujininkų progimnazija Gediminas Urbonas Gediminas Urbonas Gediminas Urbonas Gediminas Urbonas
15. Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla Artur Valiučko Artur Valiučko Artur Valiučko Jūratė Venciuvienė
16. Vilniaus Sausio 13-osios mokykla Birutė Rudzinskienė Birutė Rudzinskienė Birutė Rudzinskienė Birutė Rudzinskienė
17. Vilniaus Simono Konarskio gimnazija Valerijus Jaglinski Valerijus Jaglinski Valerijus Jaglinski Valerijus Jaglinski
18. Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla Stanislovas Kaulius Stanislovas Kaulius Įstaigai vadovauja
l. e. p. direktorius
Dalia Paunksnė
19. Vilniaus „Saulėtekio“ mokykla-daugiafunkcis centras Reiza Zinkevičienė Reiza Zinkevičienė Reiza Zinkevičienė Reiza Zinkevičienė
20. Vilniaus „Atgajos“ specialioji mokykla Edita Astapovičienė Edita Astapovičienė Edita Astapovičienė Edita Astaporavičienė
21. Vilniaus „Vilties“ specialioji mokykla-daugiafunkcinis centras Augienė Vilūnienė Įstaigai vadovauja
l. e. p. direktorius
Valerija Liaudanskienė Gražvydas Groblys
22. Vilniaus Šilo mokykla Egidija Urbanavičienė Egidija Urbanavičienė Egidija Urbanavičienė Egidija Urbanavičienė
23. Vilniaus Verkių mokykla-daugiafunkcinis centras Įstaigai vadovauja
l. e. p. direktorius
Įstaigai vadovauja
l. e. p. direktorius
Šarūnas Gerulaitis Šarūnas Gerulaitis
Progimnazijos
1. Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazija Audrius Tavoras Audrius Tavoras Andrius Tavoras Audrius Tavoras
2. Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija Rimantas Remeika Rimantas Remeika Rimantas Remeika Rimantas Remeika
3. Vilniaus „Ryto“ progimnazija Vida Kisielienė Vida Kisielienė Roberta Juodelienė Roberta Juodelienė
4. Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija Daina Valackienė Daina Valackienė Daina Valackienė Daina Valackienė
5. Vilniaus „Spindulio“ progimnazija Vilija Mozurienė Vilija Mozurienė Vilija Mozūrienė Vilija Mozurienė
6. Vilniaus „Taikos“ progimnazija Rimgaudas Einoris Rimgaudas Einoris Rimgaudas Einoris Vaida Abramonienė
7. Vilniaus Antakalnio progimnazija Tomas Jankūnas Tomas Jankūnas Tomas Jankūnas Tomas Jankūnas
8. Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija Kęstutis Subačius Kęstutis Subačius Kęstutis Subačius Kęstutis Subačius
9. Vilniaus Balsių progimnazija Loreta Kačiušytė-Skramtai Įstaigai vadovauja
l. e. p. direktorius
Virginija Giršvidienė Virginija Giršvildienė
10. Vilniaus Baltupių progimnazija Įstaigai vadovauja
l. e. p. direktorius
Ligita Visockienė Ligita Visockienė Ligita Visockienė
11. Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija Inga Vargalienė Inga Vargalienė Inga Vargalienė Inga Vargalienė
12. Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija Gintaras Alfonsas Petronis Gintaras Alfonsas Petronis Gintaras Alfonsas Petronis Gintaras Alfonsas Petronis
13. Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija Alvydas Šarmavičius Alvydas Šarmavičius Alvydas Šarmavičius Aušra Rakauskienė
14. Vilniaus Jeruzalės progimnazija Linas Vasarevičius Linas Vasarevičius Linas Vasarevičius Linas Vasarevičius
15. Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija Jurgita Nemanienė Jurgita Nemanienė Jurgita Nemanienė Jurgita Nemanienė
16. Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija Janina Vysocka Janina Vysocka Janina Vysocka Janina Vysocka
17. Vilniaus Maironio progimnazija Antanas Kalinauskas Lina Bairašauskienė Lina Bairašauskinė Lina Bairašauskienė
18. Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija Eugenijus Manelis Eugenijus Manelis Eugenijus Manelis Eglė Laumelienė
19. Vilniaus Petro Vileišio progimnazija Asta Turskienė Raimonda Jarienė Raimonda Jarienė Raimonda Jarienė
20. Vilniaus Simono Daukanto progimnazija Rita Lūžienė Rita Lūžienė Rita Lūžienė Rita Lūžienė
21. Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija Įstaigai vadovauja
l. e. p. direktorius
Įstaigai vadovauja
l. e. p. direktorius
Daiva Briedienė Daiva Briedienė
22. Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija Galina Kirilova Galina Kirilova Galina Kirilova Galina Kirilova
23. Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija Jurgita Zinkienė Jurgita Zinkienė Jurgita Zinkienė Jurgita Zinkienė
24. Vilniaus Viršuliškių mokykla Ramutė Mečkauskienė Ramutė Mečkauskienė Daiva Adomaitienė Džuljeta Jonikienė
25. Vilniaus Žemynos progimnazija Eugenija Surmilavičienė Eugenija Surmilavičienė Eugenija Surmilavičienė Eugenija Surmilavičienė
26. Vilniaus „Juventos“ gimnazija Irina Ignatavičienė Irina Ignatavičienė Irina Ignatavičienė Irina Ignatavičienė
Gimnazijos
1. Vilniaus „Laisvės“ gimnazija Jūratė Lutinskaitė-Kalibatienė Jūratė Lutinskaitė-Kalibatienė Jūratė Lutinskaitė-Kalibatienė Jūratė Lutinskaitė-Kalibatienė
2. Vilniaus „Minties“ gimnazija Įstaigai vadovauja
l. e. p. direktorius
Jonas Kietavičius Jonas Kietavičius Vida Morkūnienė
3. Vilniaus „Santaros“ gimnazija Larisa Jalovaja Larisa Jalovaja Jelena Beliajeva Jelena Beliajeva
4. Vilniaus „Varpo“ suaugusiųjų gimnazija Jolanta Čeponaitė Jolanta Čeponaitė Jolanta Čeponaitė Jolanta Čeponaitė
5. Vilniaus „Žaros“ gimnazija Dmitrijus Popovas Dmitrijus Popovas Dmitrijus Popovas Dmitrijus Popovas
6. Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazija Zita Birutė Perveneckienė Įstaigai vadovauja
l. e. p. direktorius
Vytautas Girčius Vytautas Girčius
7. Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija Kristina Gudelienė Kristina Gudelienė Kristina Gudelienė Kristina Gudelienė
8. Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus Česlav Davidovič Įstaigai vadovauja
l. e. p. direktorius
Ivona Černiavska Ivona Černiavska
9. Vilniaus Antakalnio gimnazija Vita Kirkilienė Vita Kirkilienė Vita Kirkilienė Rima Kuncevičienė
10. Vilniaus Gabijos gimnazija Vilija Klimavičienė Vilija Klimavičienė Vilija Klimavičienė Vilija Klimavičienė
11. Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Regina Mikalauskienė Regina Mikalauskienė Regina Mikalauskienė Lina Bagdžiūnaitė-Litvinaitienė
12. Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija Edita Zubel Edita Zubel Edita Zubel Edita Zubel
13. Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija Fausta Gulbinienė Fausta Gulbinienė Fausta Gulbinienė Fausta Gulbinienė
14. Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija Adam Blaškevič Adam Blaškevič Adam Blaškevič Adam Blaškevič
15. Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija Gelena Juchnevič Gelena Juchnevič Gelena Juchnevič Gelena Juchnevič
16. Vilniaus Karoliniškių gimnazija Sigitas Andraikėnas Sigitas Andraikėnas Sigitas Andraikėnas Sigitas Andraikėnas
17. Vilniaus licėjus Saulius Jurkevičius Saulius Jurkevičius Saulius Jurkevičius Saulius Jurkevičius
18. Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija Valdemaras Kaupinis Valdemaras Kaupinis Valdemaras Kaupinis Valdemaras Kaupinis
19. Vilniaus mokymo centras Arvydas Šuksteris Arvydas Šuksteris Arvydas Šuksteris Arvydas Šuksteris
20. Vilniaus Ozo gimnazija Albinas Daubaras Albinas Daubaras Albinas Daubaras Albinas Daubaras
21. Vilniaus Pilaitės gimnazija Zotikas Popovas Zotikas Popovas Zotikas Popovas Mindaugas Briedis
22. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija Diana Stachnovič Diana Stachnovič Diana Stachnovič Diana Stachnovič
23. Vilniaus Radvilų gimnazija Mindaugas Puodžiukas Mindaugas Puodžiukas Mindaugas Puodžiukas Mindaugas Puodžiukas
24. Vilniaus Salininkų gimnazija Juzef Trypucki Juzef Trypucki Juzef Trypucki Juzef Trypucki
25. Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija Jolita Marcinkevičienė Jolita Marcinkevičienė Jolita Marcinkevičienė Jolita Marcinkevičienė
26. Vilniaus savivaldybės Grigiškių „Šviesos“ gimnazija Asta Turskienė Asta Turskienė Asta Turskienė Rasa Dikevičienė
27. Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija Hanka Gžybovska Hanka Gžybovska Hanka Gžybovska Hanka Gžybovska
28. Vilniaus Senvagės gimnazija Ana Staniukėnienė Ana Staniukėnėnienė Ana Staniukėnienė Ana Staniukėnienė
29. Vilniaus Simono Daukanto gimnazija Jolanta Gertrūda Knyvienė Jolanta Gertrūda Knyvienė Jolanta Gertrūda Knyvienė Jolanta Gertruda Knyvienė
30. Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija Asta Marinaitė Asta Marinaitė Asta Marinaitė Asta Marinaitė
31. Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija Miša Jakobas Įstaigai vadovauja
l. e. p. direktorius
Ruth Reches Ruth Reches
32. Vilniaus suaugusiųjų mokymo centras Natalija Kimso Natalija Kimso Natalija Kimso Natalja Kimso
33. Vilniaus šv. Kristoforo gimnazija Aldona Grušnienė Aldona Grušnienė Aldona Grušnienė Aldona Grušnienė
34. Vilniaus Trakų Vokės gimnazija Genė Talačkienė Genė Talačkienė Genė Talačkienė Genė Talačkienė
34. Vilniaus Tuskulėnų gimnazija Daiva Pilukienė Daiva Pilukienė Daiva Pilukienė Daiva Pilukienė
35. Vilniaus Užupio gimnazija Virginija Navickienė Virginija Navickienė Virginija Navickienė Virginija Emilija Navickienė
36. Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija Roza Dimentova Roza Dimentova Roza Dimentova Roza Dimentova
37. Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija Danutė Bronė Puchovičienė Rytis Komičius Rytis Komičius Rytis Komičius
38. Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija Įstaigai vadovauja
l. e. p. direktorius
Įstaigai vadovauja
l. e. p. direktorius
Helena Marcinkevič Helena Marcinkevič
39. Vilniaus Žemynos gimnazija Rūta Krasauskienė Rūta Krasauskienė Aldona Šventickienė Aldona Šventickienė
40. Vilniaus Žirmūnų gimnazija Edmundas Grigaliūnas Edmundas Grigaliūnas Edmundas Grigaliūnas Edmundas Grigaliūnas
41. Vilniaus Žvėryno gimnazija Daiva Žiurienė Daiva Žiurienė Daiva Žiūrienė Daiva Žiurienė
42. Vilniaus Santariškių konsultacinis-mokymo centras Jadvyga Dautartienė Jadvyga Dautartienė Įstaiga reorganizuota Įstaiga reorganizuota
43. Vilniaus Jono Laužiko konsultacinis-mokymo centras Genovaitė Petrauskienė Genovaitė Petrauskienė Genovaitė Petrauskienė Genovaitė Petrauskienė
Muzikos ir meno mokyklos
1. Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokykla Algis Lankelis-Elvich Algis lankelis Elvich Algis Lankelis Elvich Algis Lankelis-Elvich
2. Vilniaus savivaldybės Grigiškių meno mokykla Kristina Ulevičiūtė Kristina Ulevičiūtė  Įstaigai vadovauja
l. e. p. direktorius,
kitos mokyklos vadovas
Romas Morkūnas
3. Vilniaus „Ąžuoliuko“ muzikos mokykla Aušra Šikšnelienė Aušra Šikšnelienė Liudmila Ikonikova Liudmila Ikonikova
4. Vilniaus chorinio dainavimo mokykla „Liepaitės“ Edita Jaraminienė Edita Jaraminienė Edita Jaraminienė Edita Jaraminienė
5. Vilniaus muzikos mokykla „Lyra“ Gintautas Smolskas Gintautas Smolskas Gintautas Smolskas Gintautas Smolskas
6. Vilniaus Algirdo muzikos mokykla Įstaigai vadovauja
l. e. p. direktorius
Įstaigai vadovauja
l. e. p. direktorius
Daina Rakšnienė Daina Rakšnienė
7. Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokykla Ričardas Sviackevičius Ričardas Sviackevičius Ričardas Sviackevičius Ričardas Sviackevičius
8. Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykla Aldona Skruibytė Aldona Skruibytė Aldona Skruibytė Aldona Skruibytė
9. Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykla Tomas Vaišė Tomas Vaišė Tomas Vaišė Tomas Vaišė
10. Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla Laimutė Užkuraitienė Laimutė Užkuraitienė Laimutė Užkuraitienė Laimutė Ona Užkuraitienė