Struktūra ir kontaktai

Mero patarėjų grupė

Konstitucijos pr.3, LT-09601 Vilnius

Kodėl aš kuriu Vilniui?

Vilnius man – kur kas daugiau nei tik mano gimtasis miestas. Vilnius man yra apie drąsą, laisvę, istoriją, idėjas, galimybes, atvirumą, įvairovę.

Miestas, kurio neišsenkanti varomoji jėga yra ir bus vilniečiai – kūrybingi ir be galo darbštūs žmonės. Kasdien didžiuojuosi galėdama dirbti su nuostabia komanda mylimo miesto vardan – kad Vilnius augtų ir būtų sektinu pavyzdžiu kitiems Lietuvos ir pasaulio miestams.


Ieva Dirmaitė
Vadovė


Džiaugiuosi prisijungdama prie mero suburtos komandos, taip pat ir galimybe talkinti buvusiems kolegoms žurnalistams. Puikiai suprantu tikslus, koks turi būti Vilnius – drauge, tikiu, ir toliau pasakosim apie unikalų Vilniaus metodą – vilniečiai didžiuojasi, Lietuva ima pavyzdžiu, užsienis lygiuojasi. Laukia intensyvus ir įdomus laikas.

Rusnė Marčėnaitė
Mero atstovė spaudai


Dirbu tam, kad galėtumėm gyventi žaliausioje pasaulio sostinėje.

Kristinas Taukačikas
Mero patarėjas


Vilnius man yra įkvėpimo šaltinis! Kai tai atrandi, supranti - kad jo istorija, žmonės, gamta ir kultūra yra verti pačių geriausių visų mūsų pastangų. Kurti, puoselėti, saugoti ir grožėtis juo - toks yra mano moto.

Renalda Rutkauskaitė-Preskienienė
Mero patarėja


Gyventi Vilniuje, dirbti ir kurti Vilniui – čia yra VO 👍 derinys!

Karolis Žukauskas
Mero patarėjas

Vilniaus meras

Vilnius per amžius buvo ir yra orus laisvų piliečių bendrabūvį telkiantis miestas, kuriame tobulai dera didinga istorija, įstabi gamta ir veržli kūryba. Mano tikslas – toliau kurti šį laisvės bei kūrybos dvasios sklidiną Miestą, kad Vilnius taptų gėrio bei įkvėpimo šaltiniu vilniečiams, Lietuvai ir visai Europai. ❯❯❯
Darbotvarkė

Savivaldybės prioritetai

  • Kurti ir įgyvendinti miesto strateginę viziją
  • Teikti kokybiškas paslaugas gyventojams
  • Pritraukti į miestą investicijas, kuriančias gerai apmokamas darbo vietas
  • Veikti skaidriai, greitai ir būti atvirai gyventojams, svečiams, investuotojams