Struktūra ir kontaktai

SĮ „Vilniaus miesto būstas“

Švitrigailos g. 7, LT-03110 Vilnius
Tel. 8 5 277 9090
Tel. 19118 (0,09 Eur su PVM už minutę)

info@vmb.lt

SĮ „Vilniaus miesto būstas“ yra Socialinių paslaugų skyriaus kuruojama įmonė. 

 Juridinio asmens kodas: 124568293

PVM moketojo kodas: LT 245682917 

http://vmb.lt

Visa informacija gyventojams teikiama:
Tel. 8 5 277 9090
Tel. 19118 (0,09 Eur su PVM už minutę)
El. p. info@vmb.lt


Darbo laikas*:
I-IV 7.00–16.00
V 7.00–14.45

Gyventojai gyvai aptarnaujami:

Klientų aptarnavimo centre adresu Konstitucijos pr. 3, Vilniuje

Darbo laikas*:
I-IV 8.00–17.00
V 8.00–15.45

*Švenčių dienų išvakarėse darbo dienos trukmė sutrumpinama viena valanda.


Pareigos Vardas, pavardė El. paštas
Administracija
Direktorė Rosita Žibelienė rosita.zibeliene@vmb.lt ​​​​​​​
IT vadovas Andrej Sereda andrej.sereda@vmb.lt
Finansų grupė
Vadovė Natalija Dolotova natalija.dolotova@vmb.lt
Buhalterė Božena Orševska bozena.orsevska@vmb.lt
Buhalterė Larisa Stefanovič larisa.stefanovic@vmb.lt
Buhalterė Ilona Kriškanienė ilona.kriskaniene@vmb.lt
Finansininkė Renata Maksimovič renata.maksimovic@vmb.lt
Plėtros grupė
Vadovė Agata Isajeva agata.isajeva@vmb.lt
Plėtros partnerė Jolanta Dudzinska jolanta.dudzinska@vmb.lt
Turto pardavimo partnerė Daiva Kazlauskienė daiva.kazlauskiene@vmb.lt
Turto pardavimo koordinatorė Rita Arlauskienė rita.arlauskiene@vmb.lt
Teisės grupė
Vadovė Jurgita Justynovič jurgita.justynovic@vmb.lt
Teisės partnerė Rūta Sasnauskienė ruta.sasnauskiene@vmb.lt
Teisės partnerė Agnė Urnavičienė agne.urnaviciene@vmb.lt
Teisės partneris Gytis Artamonovas gytis.artamonovas@vmb.lt
Skolų valdymo partnerė Teresa Borisova teresa.borisova@vmb.lt
Skolų valdymo koordinatorė Vaidutė Gvozdovienė vaidute.gvozdoviene@vmb.lt
Teisininkė Giedrė Balandė giedre.krapavickaite@vmb.lt
Teisininkas Andrejus Šibkovas andrejus.sibkovas@vmb.lt
Klientų aptarnavimo grupė
L.e.p. Vadovė Sigutė Gaidytė Budreikienė sigute.budreikiene@vmb.lt
Paramos komandos lyderis Edvin Bogdiun edvin.bogdiun@vmb.lt
Paramos partnerė Gitana Kinach gitana.kinach@vmb.lt
Paramos koordinatorė Viktorija Karpavičienė viktorija.karpaviciene@vmb.lt
Paramos koordinatorė Rasa Bučinskienė rasa.bucinskiene@vmb.lt
Paramos koordinatorė Neda Šemetaitė neda.semetaite@vmb.lt
Paramos koordinatorė Sabina Vitkauskaitė sabina.vitkauskaite@vmb.lt
Paramos asistentė Vaida Čedrauskienė vaida.cedrauskiene@vmb.lt
Konsultantė Vilma Novikovė Vilma.novikove@vmb.lt 
Konsultantė Diana Barčytė diana.barcyte@vmb.lt ​​​​​​​
Veiklos palaikymo grupė
Vadovė Agnė Matevičienė agne.mateviciene@vmb.lt
Referentė Gabija Samsanavičiūtė gabija.samsanaviciute@vmb.lt
Viešųjų pirkimų komandos lyderė Sigutė Gaidytė Budreikienė sigute.budreikiene@vmb.lt
Viešųjų pirkimų koordinatorė Eglė Stonkutė–Saulė egle.stonkute@vmb.lt
Viešųjų pirkimų koordinatorė Kotryna Matonytė kotryna.matonyte@vmb.lt
Informacijos administratorė Rasa Čepliejienė rasa.cepliejiene@vmb.lt
Teisininkė (Personalo koordinatorė) Ana Aleknavičienė ana.aleknaviciene@vmb.lt ​​​​​​​
Komunikacijos koordinatorė Gražina Petrušauskienė grazina.petrusauskiene@vmb.lt
Turto valdymo grupė
Vadovė Gražina Baranovičienė gražina.baranoviciene@vmb.lt
Turto administravimo komandos lyderė Aušra Jankūnienė ausra.jankuniene@vmb.lt
Turto administravimo partneris Andžejus Stasevičius andzejus.stasevicius@vmb.lt
Turto administravimo koordinatorė Gražina Kozlovskaja grazina.kozlovskaja@vmb.lt
Turto administravimo koordinatorius Arvydas Koncevičius arvydas.koncevicius@vmb.lt
Teisės nustatymo komandos lyderė Ingrida Šapalaitė ingrida.sapalaite@vmb.lt
Teisės nustatymo koordinatorė Janina Kalantienė janina.kalantiene@vmb.lt
Teisės nustatymo koordinatorė Eglė Adamova egle.adamova@vmb.lt
Turto administravimo partnerė Evelina Rakovska evelina.rakovska@vmb.lt
Turto administravimo partnerė Božena Tijušienė bozena.tijusiene@vmb.lt
Turto administravimo koordinatorė Regina Rašinskaitė regina.rasinskaite@vmb.lt
Turto administravimo partnerė Viktorija Plauskaitė viktorija.plauskaite@vmb.lt
Turto eksploatavimo grupė
Vadovas Oleg Klopov oleg.klopov@vmb.lt
Techninių dokumentų komandos lyderė Radvilė Ulozienė radvile.uloziene@vmb.lt
Techninių dokumentų koordinatorius Jaroslav Antonevič jaroslav.antonevic@vmb.lt
Techninių dokumentų koordinatorė Banga Armalytė banga.armalyte@vmb.lt
Projektų koordinatorė Gileta Latvėnienė gileta.latveniene@vmb.lt
Projektų partnerė Raimonda Atabajeva Četyrkinė raimonda.atabajeva@vmb.lt
Projektų koordinatorė Mažena Novogrodska mazena.gigelevic@vmb.lt
Projektų koordinatorius Andžej Mickevič andzej.mickevic@vmb.lt
 



Informacija dėl negalią turinčių asmenų aptarnavimo

Apsilankymus įmonėje palengvintų ir pagreitintų išankstinis pranešimas ar skambutis apie atvykimą. Jeigu yra poreikis, įmonės darbuotojai iš anksto suderintu laiku gali atvykti pas negalią turinčius asmenis, suteikti konsultaciją, padėti užpildyti prašymus ir vėliau juos pateikti registracijai Įmonėje. Taip pat norime pabrėžti, kad visus prašymus, paklausimus ir dokumentus galima pateikti ir bendruoju elektroniniu paštu arba Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Interesantų aptarnavimo skyriaus Vieno langelio poskyryje prie langelio Nr. 4, kuris skirtas socialinių reikalų ir sveikatos klausimais besikreipiantiems asmenims.

Vilniaus meras

Vilniaus istorija – tai visų mūsų istorija. Todėl negalime pamiršti puoselėti tos vienybės ir laisvės dvasios, kuri priklauso mums visiems. Naująjį sostinės puslapį kviečiu rašyti dar plačiau atveriant miesto vartus tiems, kas vadina ir nori vadinti jį namais. ❯❯❯
Darbotvarkė

Savivaldybės prioritetai

  • Kurti ir įgyvendinti miesto strateginę viziją
  • Teikti kokybiškas paslaugas gyventojams
  • Pritraukti į miestą investicijas, kuriančias gerai apmokamas darbo vietas
  • Veikti skaidriai, greitai ir būti atvirai gyventojams, svečiams, investuotojams