Balsavimas už socialinių paslaugų organizacijų paraiškas socialinių paslaugų apdovanojimams

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyrius organizuodamas 2023 metų socialinių darbuotojų dienos minėjimo šventę ir siekdamas skatinti socialinių paslaugų plėtrą, kokybę, inovatyvumą ir bendradarbiavimą organizuojant šių paslaugų teikimą Savivaldybės teritorijoje, šventės metu apdovanos Vilniaus miesto savivaldybės teritorijoje socialines paslaugas teikiančias organizacijas, kurioms finansavimas skirtas iš valstybės ir (ar) Savivaldybės biudžeto.

Paraiškos apdovanojimams buvo teikiamos trijose nominacijose: inovacija, kokybė, plėtra ir bendradarbiavimas.

Kviečiame visus balsuoti už paraiškas apdovanojimų konkursui, kurios buvo atrinktos balsavimui, Socialinių paslaugų organizacijų, finansuojamų Vilniaus miesto savivaldybės biudžeto lėšomis, apdovanojimų paraiškų vertinimo ir atrankos komisijos.

Balsuoti gali kiekvienas norintis. Vienas asmuo gali balsuoti vieną kartą už jo pasirinktą organizaciją, kiekvienoje iš trijų nominacijų.

Balsuoti ir susipažinti su atrinktomis paslaugomis galima čia: https://forms.office.com/e/iHQHiSt3d0

nuo 2023 metų liepos 1 d. iki 2023 metų rugpjūčio 1 d. Balsavimui pasibaigus, komisijos nariai susumuos vertinimo balus. Nugalėtojai bus paskelbti apdovanojimų metu.

Kilus klausimams dėl balsavimo kreipkitės į Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus vyriausiąjį specialistą Vadim Verenič, mob. +370 671 88012 El. p. [email protected]