Emmaus socialinė krautuvėlė

 

1949 m. Prancūzijoje buvo įkurtas globalus judėjimas EMMAUS neturintis nei politinių, nei religinių sąsajų, kurio misija – visų formų socialinės atskirties ir skurdo mažinimas kovojant su socialine, religine, ekonomine, etnine ir kitų formų diskriminacija. Emmaus tikslas mažinti vartotojiškumą – teikti pagalbą su sunkumais susidūrusiems žmonėms, mažinti socialinę atskirtį, skurdą, skatinti teisingumą ir taiką. Emmaus judėjimui priklauso 309 grupių 36-iose šalyse.

Dingusių žmonių šeimų paramos centras kartu su Emmaus Europa 2017 metais atidarė pirmąją Emmaus socialinę krautuvėlę Lietuvoje, kuri įsikūrė Vilniuje adresu Žaliųjų ežerų g. 85. Krautuvėlėje prekiaujama dėvėtais drabužiais ir senoviniais daiktais. Krautuvėlės prekės gaunamos iš Vokietijos, Prancūzijos, Suomijos, Švedijos.

Visos Emmaus socialinės krautuvėlės lėšos skiriamos Dingusių žmonių šeimų paramos centro iniciatyvai „Sprendžiame kartu“, kurios tikslas – įgalinti socialinę grėsmę patiriančius asmenis ir jų šeimos narius įveikti iškilusius sunkumus.

Dingusių žmonių šeimų paramos centras ragina prisidėti prie iniciatyvos „Sprendžiame kartu“ – aplankyti pas juos, įsigyti reikiamą daiktą ir padėti kurti tvarią, taikią bei vieningą visuomenę.

 

Nukentėjai nuo prekybos žmonėmis Lietuvoje ar užsienyje ! Ieškai socialinės, psichologinės, teisinės pagalbos ar emocinės paramos ! Atrodo įtartinas darbo pasiūlymas užsienyje, o gal jau patiri išnaudojimą ir nežinai kur kreiptis 

Skambink 24/7 pagalbos linija +370 616 91119