Ieškome būstų vaikų globos namų šeimynoms Vilniuje

Siekiant užtikrinti vaiko, paimto iš jam pavojingų ir nepalankių sąlygų, poreikius atitinkančią sveiką ir saugią aplinką bei artimos šeimai namų aplinkos sukūrimą, Vilniaus miesto krizių centro Paramos vaikams ir šeimai tarnyboje organizuojame paslaugų plėtrą. Šiuo metu kaip tik ieškome būstų, kuriuos įsigytų savivaldybė ir apgyvendintų bei padėtų įsikurti juose tokioms šeimynoms. Organizuojant trumpalaikės socialinės globos paslaugas šeimyniniu principu bus siekiama sukurti jaukesnes, šeimai artimos aplinkos gyvenimo sąlygas, sukurti artimesnius ryšius su šeimynos darbuotojais formuojant vaiko socialinius įgūdžius, jo pasaulėžiūrą, šeimos vertybes, atsakomybę.

Šeimynos, prižiūrimos socialinių darbuotojų bei jų padėjėjų, gyvena tvarkingai ir draugiškai,  butai ir namai yra nuolat prižiūrimi ir tvarkomi.

Kviečiame vilniečius, norinčius parduoti savo butą ar namą, atsiliepti ir pasiūlyti įsigyti būstą savivaldybei.

Šeimynoms tinkamas būstas turėtų būti ne mažiau kaip 150 m², 5-7 kambarių, su dviem vonios ir tualeto kambariais.

Vilniečius, galinčius ir norinčius parduoti būstus vaikų, likusių be tėvų globos kuriems organizuojama trumpalaikė socialinė globa, šeimynoms, prašome kreiptis į Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Socialinių paslaugų skyriaus Pagalbos vaikui ir šeimai poskyrio vyriausiąją specialistę Vidą Butkevičienę, tel. 8 5 211 2184, el. paštu: vida.butkeviciene@vilnius.lt, kur jums bus suteikta visa informacija.