Jau šį savaitgalį labai laukiame jūsų projekte „Joga netradicinėse erdvėse“!

Unikalus projektas „Joga netradicinėse erdvėse“, kuris organizuojamas jau 5 metus ir kasmet surenka vis didesnį būrį dalyvių, šiemet startuoja rugpjūčio 1 dieną Vilniaus oro uoste. Praktinius užsiėmimus ves gerai žinoma ir mylima jogos mokytoja Milana Jašinskytė.

Tai pusantros valandos trunkantis jogos seansas su jogos mokytoja Milana Jašinskyte, kuris vyks Vilniaus oro uoste ant automobilių stovėjimo aikštelės stogo su užburiančia panorama. Renginys skirtas įvairaus amžiaus jogos mylėtojams – praeitais metais jogos praktikas išbandė ne tik patyrę, bet ir pirmą kartą bandantys jogą, taip pat mamos kartu su mažais vaikais ir vyresnio amžiaus žmonės, kurie savo motyvacija ir gebėjimais nenusileido jaunimui.


Netradicinės erdvės leidžia suburti daugiau nei šimtą žmonių vienoje vietoje ir patirti naujų emocijų – unikalus reiškinys leidžia pasinerti į jogą per užliejančius susitapatinimo su aplinkoje esančiais žmonėmis jausmus. Sunku apsakyti jausmą, kai daugiau nei šimtas žmonių sinchroniškai atlieka tuos pačius judesius, o supanti aplinka dar labiau sustiprina šią patirtį. Garantuojame, kad dalyvaudami šioje treniruotėje pasijusite laimingesni, atsipalaidavę ir pasikrovę geros energijos!

Daugiau informacijos rasite www.vilniussveikiau.lt puslapyje, o registruotis kviečiame čia: https://bit.ly/2TyzqUs