Kalėdinė gerumo akcija „Pasidalinkime“

Gerbiami Vilniaus miesto savivaldybės svečiai ir darbuotojai,

artėjant prasmingai ir džiugiai šventei – Šv. Kalėdoms, Vaiko teisių apsaugos skyrius organizuoja jau tradicija tapusią Kalėdinę gerumo akciją „Pasidalinkime“, kuri ragina nepamiršti mūsų mieste gyvenančių socialinės rizikos šeimose augančių vaikų ir kviečia prisijungti prie šios kilnios misijos, padovanojant dalelę savo širdies, šventinio džiaugsmo šių vaikučių namuose ir širdyse.

Tikimės, kad mūsų nuoširdi parama bei geranoriškumas ne tik padės sunkiau gyvenančioms šeimoms, jų vaikams, bet ir dvasiškai praturtins visus besidalinančiuosius. Padėdami vieni kitiems pasitiksime Šv. Kalėdas gėrio, meilės, vilties šviesoje.

Prisijungti prie šios akcijos galite dalindamiesi tuo, ko vaikams labai stinga – pieštukais, užrašų knygutėmis, spalvotais flomasteriais ir kitomis vaikams reikalingomis kanceliarinėmis priemonėmis, kurias Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojai Jūsų vardu padovanos vaikams. Dovanėles palikite Kalėdų senelio dėžutėje, stovinčioje prie šventinės Kalėdų eglutės pirmojo savivaldybės aukšto fojė, nuo 2016-12-07 iki 2016-12-19.

Svarbi informacija: tai nėra labdaros ar paramos akcija. Tai tiesiog mūsų visų gerumas, dalelytė mūsų širdies, nuoširdus pasveikinimas Švenčių proga.

Iš anksto dėkojame už Jūsų gerumą, belaukiant Šv. Kalėdų.

VAIKO TEISIŲ APSAUGOS SKYRIAUS KOLEKTYVAS LINKI JUMS GRAŽIŲ ARTĖJANČIŲ ŠVENČIŲ!