Kviečiame dalyvauti suaugusiųjų gyvensenos tyrime

Kviečiame Vilniaus miesto savivaldybės gyventojus dalyvauti Suaugusiųjų gyvensenos tyrime. Šių metų balandžio – gegužės mėnesiais Vilniaus miesto savivaldybėje kaip ir visose Lietuvos savivaldybėse bus vykdomi Suaugusiųjų gyvensenos tyrimai. Atsitiktiniu būdu atrinktus 18 metų amžiaus ir vyresnius gyventojus aplankys apklausų atlikėjai su Gyvensenos tyrimo anketa – maloniai prašome juos priimti ir atsakyti į pateiktus klausimus. Jūsų nuomonė labai svarbi! Jūsų atsakymai leis atskleisti esamą gyvensenos situaciją tiek Vilniaus savivaldybėje, tiek ir Lietuvoje, taip pat padės stebėti gyvensenos rodiklių pokyčius.

Ką reikia žinoti Vilniaus savivaldybės gyventojams?

  • Gyventojų apklausą Vilniaus miesto savivaldybėje koordinuoja Vilniaus visuomenės sveikatos biuras, atlieka tarptautinė apklausų bendrovė Norstat LT.
  • Apklausos atlikėjai, užėję į namų ūkį prisistato, pateikia darbuotojo pažymėjimą.
  • Pagal patvirtintą apklausos organizavimo metodiką anketą pildo vienas atsitiktinai atrinktas asmuo iš namų ūkio.
  • Anketą pildo patys gyventojai – apklausų atlikėjai tik paaiškina kaip ją užpildyti ir pabaigoje patikrina, ar visi klausimai atsakyti.
  • Anketa anoniminė – nereikia rašyti jokių asmeninių duomenų (pvz. vardo bei pavardės, asmens kodo). Konfidencialumas garantuojamas. Apklausų atlikėjai gali paprašyti atsakinėjusio žmogaus telefono – jo prašoma apklausų atlikėjų darbo kokybės patikrinimui.

Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą ir linkime būti kuo sveikesniais!