Kviečiame gausias šeimas dalyvauti „Metų šeimos“ rinkimuose

 

Daugiavaikių šeimų asociacija MES skelbia „2019 Metų šeimos‘ rinkimus.

Šeštus metus iš eilės  bus išrinkta šeima, galinti tapti sektinu pavyzdžiu  visoms Lietuvos šeimoms.

Renkant Metų šeimą vadovausimės šiais kriterijais:

  • šeimos gausumas;
  • šeimos sugebėjimas ne tik išgyventi, bet ir gyventi – tai reiškia, atrasti džiaugsmą ir vertybes šeimoje;
  • šeimos narių dalyvavimas visuomeninėje veikloje, gebėjimas kurti gėrį ne tik savo šeimos rate, bet ir už jos ribų.
  • šeimos darna.

Metų šeimai 2019 bus apdovanota rėmėjų įsteigtais  vertingais prizais, kurie pradžiugins visus šeimos narius bei pagrindiniu 500 Eurų prizu.

I KONKURSO ETAPAS prasideda balandžio 05  d. Jo metu kviečiame dalintis įkvepiančiomis šeimų gyvenimo istorijomis, kurios padrąsintų kurti, puoselėti bei išsaugoti šeimą. Šeimų aprašymus su fotografijomis prašome siųsti iki gegužės 04 dienos el. paštuinfo@dsa-mes.lt, arba registruoti internet  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSezEn1dL9BJB-zrB0YWfsH5Bc6UV1C_cTZZGntfMpDOL9L9aQ/viewform

Šeimas gali siūlyti bendruomenės, nevyriausybinės organizacijos, kaimynai, giminės ir draugai. Taip pat kviečiame ir pačias šeimas  nesikuklinti, ir pasirodyti. Puoselėkime pozityvumą!

II KONKURSO ETAPAS vyks nuo gegužės 05 d. Už patinkančią šeimą bus galima  balsuoti facebook paskyroje. Balsavimu bus atrinktos 3 labiausiai titulo vertos šeimos. Pagrindinį titulą organizatoriai pasilieka teisę skirti savo nuožiūra vienai iš 3 šeimų.

Gegužės 19-ąją, švenčiant Tarptautinę šeimos dieną, renginyje „MES už ŠEIMĄ https://www.facebook.com/events/1181094472069062/a bus apdovanota „2019 Metų šeima‘, o taip pat ir kitos konkurse dalyvavusios šeimos.

Daugiau informacijos el. paštu info@dsa-mes.lt arba tel. 8 605 65455.