Kviečiame į informacinį seminarą „Nepilnamečių psichoaktyviųjų medžiagų vartojimas: pagalba prieinama”

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinavimo skyrius kartu su Vilniaus visuomenės sveikatos biuru organizuoja seminarą „Nepilnamečių psichoaktyviųjų medžiagų vartojimas: pagalba prieinama“.

Kviečiame dalyvauti: švietimo, socialinių, sveikatos ir teisėsaugos srityse dirbančius specialistus, formaliojo ir neformaliojo švietimo specialistus; ugdymo įstaigų vaiko gerovės komisijos atstovus, klasių vadovus; psichologus; socialinius pedagogus; visuomenės sveikatos specialistus; socialinius darbuotojus; pareigūnus; vaiko teisių apsaugos specialistus ir kitus suinteresuotus specialistus.

Seminaras vyks 2021 m. lapkričio 11 d., 13.00 val., Zoom platformoje. Dalyvavimas nemokamas.

Užsiregistravusiems seminaro dalyviams atsiųsime prisijungimo nuorodą. Po seminaro Jums išsiųsime (nurodytu elektroniniu paštu) pažymėjimą apie dalyvavimą seminare.

Registracija į seminarą čia (jei nepavyksta užsiregistruoti, prašome toliau esančią nuorodą nukopijuoti į internetinį puslapį ir taip užsiregistruokite)>>

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdVL9WVyR3cGDaCR2x0O7yblWHZX8P_cil-GM32un2ktWFdiA/viewform?usp=pp_url

Registracija vyksta iki 2021 m. lapkričio 8 d. (dalyvių skaičius ribotas).

Kilus klausimų ar neaiškumų, prašom kreiptis į Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinavimo skyriaus vyriausiąją specialistę Iloną Stambrauskienę el. p. ilona.stambrauskiene@vilnius.lt.

SEMINARO PROGRAMA