Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Kvietimas prisidėti prie bibliotekos įkūrimo

„Knygos – proto vaikai“ – yra sakęs anglų rašytojas Džonatanas Sviftas, romano „Guliverio kelionės“ autorius. Knygose galima rasti nusiraminimą, patarimą, draugiją, jos skatina tobulėti bei suteikia peno apmąstymams. Dažnai klientams rekomenduojame tam tikras knygas, kuriose galima rasti jų situaciją atitinkančios papildomos informacijos, patarimų, pavydžių. Deja, ne visi klientai turi galimybių įsigyti šių knygų arba jas tiesiog sunku rasti knygynuose. Todėl jau kurį laiką širdyse nešiojomės idėją mūsų globos centre įkurti bibliotekėlę, kad galėtume ne tik rekomenduoti, bet ir paskolinti reikiamą knygą.

Kviečiame prisidėti prie VšĮ „Pagalbos paaugliams iniciatyva“ Globos centro bibliotekos, skirtos mūsų esamoms globėjų, įtėvių, budinčių globotojų šeimoms bei būsimiems globėjams, įtėviams, budintiems globotojams ar šeimynų dalyviams, įkūrimo. Tikimės šioje bibliotekoje surinkti aktualią psichologinę, pedagoginę, edukacinę literatūrą, kurioje būtų knygos, pagrįstos mokslu ir praktika. Knygomis galės naudotis visi mūsų klientai, siekiantys geriau suprasti save ir kitus, sustiprinti santykius su svarbiais žmonėmis, kurti saugų prieraišumą ir gerinti tėvystės įgūdžius.

Prie šios idėjos įgyvendinimo kviečiame prisidėti šiais būdai:

  1. Padovanojant (naudotą arba naują) knygą.Sudarėme aktualios psichologinės, pedagoginės, edukacinės literatūros sąrašą, jį rasite čia: http://bit.ly/bibliotekos_knygos. Mielai priimsime ir kitas ugdomojo, edukacinio ar psichologinio pobūdžio knygas (nesančias sąraše), bet Jūsų rekomenduojamas.
  2. Paaukojant norimą sumą lėšų knygų įsigijimui. Kaip tą padaryti  rasite čia: ppi.lt/apie-mus/parama/. Būsime dėkingi už kiekvieną, kad ir mažiausią auką.
  3. Dalinantis šiuo kvietimusu draugais, artimaisiais.

Mielai atsakysime į visus iškilusius klausimus tel. 866522480 (Lina) arba el. paštu info@ppi.lt.

Dėkojame už Jūsų pagalbą įgyvendinant šią idėją!

PPI kolektyvas