Organizuojamas renginys Vilniaus mieste registruotoms ar veiklą vykdančioms organizacijoms siekiant pristatyti Vilniaus miesto savivaldybės užimtumo didinimo programą 2024 m. ir jos įgyvendinimo tvarkos aprašą

2024 m. balandžio 16 d. 13:00 – 15:00 val. Vilniaus miesto savivaldybės Socialinės gerovės skyriaus Socialinės integracijos poskyris organizuoja renginį Vilniaus mieste registruotoms ar veiklą vykdančioms organizacijoms siekiant pristatyti Vilniaus miesto savivaldybės užimtumo didinimo programą 2024 m. ir jos įgyvendinimo tvarkos aprašą.

Maloniai kviečiame organizacijų, ketinančių teikti paraiškas, atstovus, dalyvauti ir aptarti paraiškų pildymo tvarką, Užimtumo didinimo programos įgyvendinimo tvarką ir kita.

Norinčius dalyvauti renginyje, maloniai prašau iki 2024-04-12 12:00 val. el. p. Loreta.Supsinske@vilnius.lt atsiųsti savo vardą ir pavardę, organizaciją, kurią atstovaujate, el. p. adresą ir tel. numerį, nes bus užsakomi vienkartiniai leidimai. Vietų skaičius ribotas, todėl maloniai prašau registruotis tik tiems, kurie tikrai dalyvaus bei  ne daugiau nei 1 ar 2 asmenys iš tos pačios organizacijos.