Pavasario iškyla: kurkime vaikystę be vaikų namų

Visus vilniečius, miesto svečius, šeimas, vaikus ir tiesiog draugų kompanijas kviečiame pasirūpinti užkandžiais, pledais ir gegužės 15-ąją 13.00 val., atvykti prie Baltojo tilto į šeimos renginį – pavasario iškylą Vilniaus mieste! Vilniaus miesto savivaldybė, kartu su nevyriausybine organizacija „Žiburio fondas“, teikiančia visapusę pagalbą globojamiems vaikams ir jų globėjams, šiemet vykdo projektą, skirtą viešinti globą (rūpybą).

Renginiu prisidedama prie Lietuvoje šiuo metu vykstančios pertvarkos: siekiama padėti kuo daugiau vaikų, netekusių tėvų globos, atrasti naujus namus ir padaryti jų vaikystę kiek įmanoma nerūpestingesne.

RENGINIO PROGRAMOJE:
– atidaromoji Vilniaus miesto mero Remigijaus Šimašiaus kalba;
– A. Noviko džiazo muzikos mokyklos pasirodymai;
– šokių studijos „Exercise“ pasirodymai;
– Vilniaus tradicinio karate klubo „Puma“ parodomoji programa;
– iliuziniosto Manto Wizard pasirodymas;
– teatro „Lėlė“ spektaklis vaikams.

KITOS PRAMOGOS RENGINIO ERDVĖJE:

– Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, visiems vaikams, į renginį atnešusiems ir merui padovanojusiems bet kokį savo piešinį, padovanos po knygą su autoriniu mero palinkėjimu;

– Liucinos Rimgailės kepyklėlė „Liu Patty“ renginio svečius vaišins keksiukais ir kitais gardėsiais;

– profesionalūs vizažistai specialiais dažais renginyje dalyvaujančių vaikučių veidukus nutapys įvairių gyvūnėlių kailio raštais ar super herojais;

– „Žiburio fondo“ psichologės ir socialinės darbuotojos teiks informaciją apie globą ir įvaikinimą esamiems globėjams ar įtėviams bei norintiems jais tapti. Kvieskite į renginį savo draugus, atvykite į renginį patys ir taip visi kartu prisidėkime prie VAIKYSTĖS BE VAIKŲ NAMŲ KŪRIMO!

Kvietimas atsisiųsti