Perkami vieno kambario butai, skirti grįžtantiems į Lietuvą politiniams kaliniams ir tremtiniams bei jų šeimų nariams nuomoti

Skelbiamų derybų būdu perkame 1 kambario butus, skirtus grįžtantiems į Lietuvą politiniams kaliniams ir tremtiniams bei jų šeimų nariams nuomoti. Butai perkami įvairiuose Vilniaus mikrorajonuose, kurių bendrasais (naudingasis) plotas ne mažesnis kaip 30 kv. m ir ne didesnis kaip 41 kv. m.

Parduodamų butų dokumentai priimami iki 2017 m. spalio 13 d. (imtinai).

Paraiškas ir dokumentus užklijuotuose vokuose, adresuotuose Butų, skirtų grįžtantiems į Lietuvą politiniams kaliniams ir tremtiniams bei jų šeimų nariams nuomoti, pirkimo komisijai“ prašome teikti Vilniaus miesto savivaldybės E. miesto departamento Interesantų aptarnavimo skyriaus 15, 16 darbo vietose (Konstitucijos pr. 3). Pirmadienį-ketvirtadienį 9-16 val., penktadienį 9-15 val.

Smulkesnė informacija teikiama Socialinės paramos skyriuje telefonu (8 5) 211 2263, el. paštu [email protected] (vyr. specialistė Dana Miškinienė) ir telefonu (8 5) 211 2183, el. paštu [email protected] (vyr. specialistė Birutė Stankevičienė).

Reikalavimus butams ir parduodamų butų dokumentams rasite čia (patvirtinti Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2017 m. rugsėjo 25 d. sprendimu Nr. 1-1126) arba Vilniaus miesto savivaldybės E. miesto departamento Interesantų aptarnavimo skyriaus 15, 16 darbo vietose.