Prasideda paskaitų ciklas „Burnos sveikata ir negalia“

Išvalyti vaikučiui dantis gali būti tikras iššūkis, tai žino visi tėvai. Prižiūrėti vaiko su negalia dantis gali būti dar sunkiau.

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, siekdamas pagelbėti šeimoms, auginančioms neįgalius vaikučius, organizuoja dviejų paskaitų ciklą „Burnos sveikata ir negalia“ – apie kliūtis ir jų galimus sprendimo būdus siekiant pasirūpinti vaiko su negalia burnos sveikatą. Paskaitas rengia ir skaito gyd. odontologė Laura Mazecaitė-Vaitilavičienė.

Dėl negalios tipų ir pasireiškimo įvairovės paskaitos yra padalytos į dvi dalis. Tokiu būdu siekiama kaip įmanoma individualiau pritaikyti asmens burnos sveikatos priežiūros poreikius.

Pirmos paskaitos metu suteiksime bazines žinias apie burnos sveikatą. Ssusitikimo metu bus pildomas ir specializuotas klausimynas. Klausimyno pagalba, formuojamas individualus rūpinimosi burnos higiena planas, kuris bus aptartas antroje paskaitoje diskusijos forma.

Šių metų gegužės 14 dieną (šeštadienį) 10.30 val. kviečiame į pirmąją paskaitą.

Būtina išankstinė registracija el. paštu evelina.rucinskiene@vvsb.lt, dalyvių skaičius – ribotas.

Paskaita vyks adresu: Vilniaus visuomenės sveikatos biuras, Polocko 12-2.

Pagal galimybes prašome su savimi turėti vaiko vartojamų vaistų pavadinimus.

*Dėl antros paskaitos datos ir laiko, susisieksime su šeimomis el. paštu arba telefonu, kurios dalyvavo pirmoje paskaitoje.

Paskaitos – nemokamos.

Informaciją parengė:
Evelina Ručinskienė
Visuomenės sveikatos stiprinimo vyr. specialistė
Vilniaus visuomenės sveikatos biuras
Tel. 8 5 234 02 35, 8 6 521 0707
El. p. evelina.rucinskiene@vvsb.lt