Savivaldybė perka būstus vaikų globos namų šeimynoms

Vilnius sėkmingai ir sparčiai pertvarko vaikų globos namus ir apgyvendina be tėvų globos likusius vaikučius šeimai artimoje aplinkoje, kur jie džiaugiasi savarankišku gyvenimu bendruomenėje. Šiuo metu kaip tik ieškome būstų, kuriuos įsigytų savivaldybė ir apgyvendintų bei padėtų įsikurti juose tokioms šeimynoms.

Nuo 2017 m. lapkričio mėn. visi 44 Vilniaus Žolyno vaikų socialinės globos namų vaikai gyvena mieste esančiuose butuose ir namuose. Artimoje šeimai aplinkoje globojami vaikai kur kas lengviau pasiruošia savarankiškam gyvenimui ir įsilieja į bendruomenę. Šeimynos, prižiūrimos socialinių darbuotojų bei jų padėjėjų, gyvena tvarkingai ir draugiškai, butai ir namai yra nuolat prižiūrimi ir tvarkomi.

Kviečiame vilniečius, norinčius parduoti savo laisvą butą ar namą, atsiliepti ir pasiūlyti įsigyti būstą savivaldybei.

Šeimynoms tinkamas būstas turėtų būti apie 110-150 kv. m, 5-7 kambarių, su dviem vonios ir tualeto kambariais. Vilniečius, galinčius ir norinčius parduoti būstus šeimynoms, prašome kreiptis į Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos departamento Socialinės paramos skyriaus vyriausiąją specialistę Jurgitą Zabotkienę tel.: 8 5 211 2231, el. paštu: jurgita.zabotkiene@vilnius.lt, kur jums bus suteikta visa informacija.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt