Skelbiamas darbdavių atrankos konkursas subsidijoms gauti – kvies įdarbinti daugiau vilniečių

 

Sostinės savivaldybė padeda vilniečiams lengviau įsitraukti į darbo rinką – trečius metus iš eilės įgyvendina Vilniaus miesto savivaldybės užimtumo didinimo programą, kviesdama darbdavius teikti paraiškas subsidijoms gauti.  Konkurse kviečiamos dalyvauti Vilniaus savivaldybės įmonės, akcinės bendrovės, uždarosios akcinės bendrovės, socialines paslaugas teikiančios įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, ne pelno siekiančios įstaigos, asociacijos, labdaros ir paramos fondai, biudžetinės ir viešosios įstaigos, kurių valdyme dalyvauja Savivaldybės administracija, taip pat seniūnijos, bei verslo įmonės vykdančios veiklą Vilniuje. Programa bus įgyvendinama iki šių metų lapkričio 29 dienos.

Užimtumo didinimo programoje dalyvaujantys darbdaviai galės įdarbinti vilniečius, užsiregistravusius Užimtumo tarnyboje ir atitinkančius bent vieną iš šių kriterijų: jaunuolius, buvusius globos namų auklėtinius ir neturinčius 25 metų, nėščias moteris, asmenis, sugrįžusius iš laisvės atėmimo vietų, piniginės socialinės paramos gavėjus, žmones priklausomus nuo narkotikų, prekybos žmonėmis aukas, grįžusius į Lietuvą nuolat gyventi politinius kalinius, tremtinius, patiriančius socialinę riziką bei vyresnius kaip 40 metų vilniečius.

Pageidaujantys dalyvauti Užimtumo didinimo programoje darbdaviai turi pateikti paraišką su priedais iki 2019 m. rugsėjo 23 d. 9 val. Vilniaus miesto savivaldybės administracijos E. miesto departamento Interesantų aptarnavimo skyriui (Konstitucijos pr. 3, Vilnius), eilių valdymo sistemos terminale paspaudus Nr. 6.  Pateikta medžiaga turi būti susegta, sunumeruota ir paskutiniame lape (nurodant lapų skaičių) patvirtinta darbdavio ar jo įgalioto asmens parašu ir antspaudu, medžiaga pateikiama  užklijuotame voke.

Paraiška ir jos priedai: