SOCIOLOGINĖ APKLAUSA PASLAUGŲ ŠEIMOMS PRIEINAMUMO ANALIZĖ

Šiuo apklausos tyrimu siekiama išsiaiškinti, su kokiomis problemomis, sunkumais susiduria Lietuvos šeimos? Ko trūksta, ką reikėtų tobulinti, kad gerovę patirtų kiekviena mūsų šeima? Pagalbos ir daugumos paslaugų šeimai teikimas patikėtas šalies savivaldybėms. Galbūt ne viskas vyksta sklandžiai, gal yra problemų, iššūkių, apie kuriuos nežinome? Gal privalu kažką keisti, tobulinti, papildyti paslaugų krepšelį? Mums labai svarbu apie tai sužinoti.

Lietuvos šeimos (namų ūkiai) pasižymi didele įvairove. Tai– jaunos ir ilgesnę patirtį turinčios šeimos, senjorai, pilnos ir nepilnos šeimos, pasiturinčios ir sunkiau gyvenančios, taip pat šeimos, kurios prižiūri savimi negalinčius pasirūpinti asmenis. Mus domina VISA įmanoma šeimų ir jų  gyvenimiškų situacijų įvairovė. Atsakymai bus atidžiai išnagrinėti. Jų pagrindu bus siekiama tobulinti paramos ir pagalbos šeimai sistemą šalyje.

Anketa ANONIMINĖ. Vardo, pavardės, kitų Jūsų tapatybę atskleidžiančių duomenų nurodyti nereikia. Bus skelbiami tik apibendrinti duomenys. Dalyvaudami apklausoje, prisidėsite prie savo šeimos ir kitų Lietuvos šeimų gerovės. Jūsų nuomonė bus išgirsta, tad itin svarbu, kad anketa būtų užpildyta išsamiai, iki galo.

Ministerijos užsakymu apklausą atlieka mokslininkai, bendradarbiaudami su viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovė „Factus Dominus“.

Nuorodą rasite čia:

https://www.factus.lt/survey/index.php?sid=73649&lang=lt

Pildyti klausimyną galite iki 2021 m. birželio 6 d.