Sužinokime apie merginų sveikatą daugiau!

Kiekvieno žmogaus siekiamybė – visapusė fizinė, dvasinė ir socialinė gerovė. O tai – sveikatos apibrėžimas. Antakalnio poliklinika kviečia visas merginas ir su jaunimu dirbančius specialistus apsilankyti atvirų durų dienose „Merginos sveikata“ ir paskaitoje „Ar viską žinai apie merginos fiziologiją ir higieną?“ bei daugiau sužinoti apie moterų lytinę sveikatą. Juk tai neatsiejama geros gyvenimo kokybės dalis, tačiau ar pakankamai apie tai žinome?

Atvirų durų dienose bus galima iš arčiau pamatyti, kur vyksta moterų konsultacijos, sužinosti apie gydytojų ginekologų darbo specifiką. Tai puiki galimybė iš srities profesionalės gydytojos ginekologės Reginos Giliasevičienės sužinoti atsakymus į rūpimus klausimus bei draugiškoje aplinkoje pakalbėti apie dalykus, apie kuriuos kalbėti kartais ne taip drąsu. Susitikimuose gali dalyvauti tiek individualūs asmenys, tiek grupės – tai priklauso nuo jūsų poreikių. Daugiau informacijos ir registracija regina.giliaseviciene@antakpol.lt.

Atvirų durų dienos „Merginos sveikata“ vyks iki gruodžio 30 d. Gydytoja jus kviečia apsilankyti poliklinikoje 13 – 14 val. darbo dienomis, tačiau galima tartis ir dėl kito laiko. Registruodamiesi nurodykite pageidaujamą datą ir laiką.

Paskaita „Ar viską žinai apie merginos fiziologiją ir higieną?“ vyks gruodžio 21 d. 18 val. Paskaitos dalyviai išgirs tai, ką apie save turi žinoti kiekviena mergina – moters fiziologijos bei higienos principus. Juk norint savimi tinkamai pasirūpinti, svarbu suprasti, kas vyksta jaunos moters organizme, kūne.

Poliklinikoje taip pat vykdomos nemokamos individualios konsultacijos dėl kontracepcijos, kuriose merginos gali išgirsti rūpimą informaciją apie patikimas apsaugos priemones. Apie konsultacijas daugiau sužinosite www.antakpol.lt skiltyje „Paslaugos jaunimui“.

Renginiai ir konsultacijos vyks Antakalnio poliklinikoje (Antakalnio g. 59).

Renginiai finansuojami 2009 – 2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo lėšomis.