Šventė „Po saulelę, į širdelę”, skirta tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti perkeliama į Verkių mokyklos-daugiafunkcinio centro aktų salę, adresu Verkių g. 62, Vilnius.

SVARBU!!! Atsižvelgiant į oro prognozes, kurios žada 70-100 proc. lietaus tikimybę, šventė, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai, perkeliama į Verkių mokyklos-daugiafunkcinio centro aktų salę, adresu Verkių g. 62, Vilnius.

Kviečiame visus dalyvauti BĮ Vilniaus Lakštingalos namai“ bei partnerių organizuojamoje šventėje „Po saulelę- į širdelę“, skirtą Tarptautinei  vaikų gynimo dienai paminėti, kuri įvyks 2022 m. birželio 1 d. 10 val. Europos aikštėje, prie Vilniaus miesto savivaldybės.

Jau 70 metų vasara prasideda gražia ir labai reikšminga švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. 1949 metais Tarptautinės moterų federacijos sesijoje buvo įteisinta Birželio 1-oji – Tarptautinė vaikų gynimo diena, o pirmą kartą ji paminėta 1950 metais. Tarptautinė vaikų gynimo diena – tai priminimas pasaulio visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises bei vaikų orumą ir vertingumą. Tai pagrindinė sąlyga kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę. Tokioje visuomenėje vaikų balsas turi būti išgirstas ir į jį rimtai reaguojama.

Kaskart, organizuojant šventę Vilniuje, stengiamasi suteikti kuo daugiau džiaugsmo vaikams. Šie metai – išskirtiniai, kai po 2 metų pertraukos atlaisvintas karantino sukaustytas gyvenimas, kuris buvo užvėręs duris bendravimui, pasibuvimui kartu.

Birželio 1 dieną Vilniaus Lakštingalos namai kartu su socialiniais partneriais pakvies mažuosius į  įvairias veiklas.

Šventės programoje:

10.00-10.45 val.- Edukacinė programa, kurią ves „Vilniaus Lakštingalos namai“ darbų vadovė, Vilniaus miestelėnams. Kiekvienas turės galimybę pasigaminti sau po darbelį.

10.45-11.00 val. – Pabradės kultūros centro pučiamųjų kvinteto „Pabbrass“ muzikinė įžanga.

11.00-11.15 val. – Šventės atidarymas,. Vilniaus miesto savivaldybės administracijos atstovų sveikinimo žodis, svečių sveikinimo žodis.

11.15-12.00 val. Dalyvių meninė-muzikinė programa, socialinių partnerių prisistatymas:

BĮ „Vilniaus Lakštingalos namai“

Vilniaus specialioji mokykla „Atgaja“

Vilniaus Verkių mokykla -daugiafunkcinis centras

Vilniaus lopšelis-darželis „Lakštingala“

12.00-12.30 val. Dalyvių apdovanojimas ir šventės uždarymas.

Renginį veda vedėjas Vytautas Bertašius. Renginį įgarsina LRT.

 Renginio data ir vieta: birželio 1 d. Europos aikštė, Vilnius

Pradžia: 10 val.

LAUKIAME JŪSŲ!

Jei atsitiktu taip, kad pirma vasaros diena bus lietinga, šventės veiklos persikels į Vilniaus Verkių mokyklos -daugiafunkcinis centro, adresu Verkių g.62,  patalpas.