Švęskime globėjų dieną

Kalbėdami apie vaikų gerovę, dažnai minime tėtį ir mamą, kurie vaiko gyvenime yra labai svarbūs. Tačiau kartais nutinka taip, kad šie svarbiausi žmonės negali suteikti vaikams palankių sąlygų augti, pasirūpinti jų poreikiais ir užtikrinti jų saugumo.

Be globos namų, šie vaikai kartais patenka į globėjų namus. Tai žmonės, kurie išreiškia norą priglausti ir pasirūpinti paliktais vaikais, tapti jiems užuovėja ir padėti pažinti pasaulį be smurto ir prievartos. Džiugu, kad tokių žmonių atsiranda vis daugiau, o kad jie neliktų nepastebėti, Lietuvoje jau antrus metus pirmasis liepos sekmadienis skelbiamas Globėjų diena. Juk būtent jų dėka daugybė vaikų gali vėl suprasti, ką reiškia gyventi šeimoje, pajusti meilę, rūpestį, saugumą. Jie suteikia vaikams galimybes būti pilnaverčiais visuomenės nariais, mokytis, augti, tapti atsakingais. Savo kantrybe ir atsidavimu jie yra pavyzdys kiekvienam iš mūsų. Todėl tikrai turime už ką jiems padėkoti, ne tik tą dieną, bet kasdien. Šia proga VšĮ „Pagalbos paaugliams iniciatyva“ Globos centras 2019 m. liepos 7 d. 11:00 val. kviečia smagiai atšvęsti Globėjų dieną ir susitikti Ozo (keturių tvenkinių) parke vyksiančiame draugiškame piknike.

Ypač laukiami globėjai ir jų globotiniai, taip pat visi, kurie yra neabejingi mažiesiems piliečiams, kurie jaučia norą susipažinti, pasimatyti, pabūti, pasidalinti. Renginyje vaikų laukia smagūs užsiėmimai, o ir suaugusiems nebus kada nuobodžiauti. Su savimi turėkite pledus, maisto ir gerą nuotaiką. Susitikime, bendraukime, aukime kartu.