Search Icon

Struktūra ir kontaktai

Dažniausiai užduodami klausimai

Pranešti apie problemą mieste

Registracija į darželius ir mokyklas

Gyvenamosios vietos deklaravimas

Dokumento statuso patikrinimas

Tu rūpi – nelik vienas su savo sunkumais

Vilniaus miesto Antakalnio poliklinika siūlo nemokamas anonimines paslaugas – nemokamą anoniminę psichologinę pagalbą bei psichologines konsultacijas jaunimui.

ANONIMINĖ NEMOKAMA PSICHOLOGINĖ PAGALBA

Antakalnio poliklinikoje tęsiama savižudybių prevencijos iniciatyva ir Vilniaus miesto gyventojams teikiama nemokama ir anonimiška trumpalaikė psichologinė pagalba, skirta vilniečiams nuo 16 metų, kuriems reikalinga neatidėliotina psichologinė pagalba.

Pagalba teikiama į krizinę situaciją patekusiems žmonėms: susidūrus su artimojo savižudybe ar ketinimu nusižudyti, patyrus kitą sukrečiantį gyvenimo įvykį, išgyvenant stiprius nerimo, baimės ar beviltiškumo jausmus, turint minčių apie savižudybę.

Pagalbos galite kreiptis be išankstinės registracijos, psichologai jūsų lauks104 kab. darbo dienomis:

Pirmadieniais 14:00 – 18:00
Antradieniais 08:00 – 12:00
Trečiadieniais 14:00 – 18:00
Ketvirtadieniais 14:00 – 18:00
Penktadieniais 08:00 – 12:00

Jei turite klausimų, kreipkitės telefonu 8 674 90078 (aukščiau nurodytu konsultacijų laiku). Neatsiliepus ar neprisiskambinus, psichologai jums perskambins.

JAUNIMO PSICHOLOGINĖS KONSULTACIJOS

Poliklinika taip kviečia Vilniaus jaunimą (14-29 metų) į nemokamos anonimines psichologines konsultacijas nerimo, depresinių nuotaikų, priklausomybių klausimais. Konsultacijos finansuojamas 2009-2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo lėšomis.

Jaunimo konsultacijoms reikalinga registracija telefonu 8 674 90078 arba el. paštu jaunimui@antakpol.lt. Susitikimų laikas su psichologais derinamas individualiai.

Informacija dėl kurios kreipiatės yra konfidenciali.

Nemokama anoniminė psichologinė pagalba teikiama Antakalnio poliklinikoje (Antakalnio g. 59, Vilnius).