„Vilnius sveikiau“ kviečia – nemokamos savitarpio pagalbos grupės

Nuotr. Vilnius sveikiau

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras „Vilnius sveikiau“ organizuoja nemokamas savitarpio pagalbos grupes ir kviečia surasti bendraminčių kartu siekiant atlaikyti savo intensyvias emocijas. Šios psichoedukacinės ir savitarpio paramos grupės skirtos pagalbos sau galimybių ieškojimui, savo jausmų pažinimui. Prisijungti gali visi Vilniaus miesto ir rajono gyventojai nuo 16 m., kurie patiria emocinius bei kitokius sunkumus dėl artimųjų psichologinių sunkumų.

  • Savitarpio paramos grupė problemų su lošimais turinčių asmenų artimiesiems:

Daugiau informacijos ir registracija: Savitarpio paramos grupė problemų su lošimais turinčių asmenų artimiesiems – Vilniaus visuomenės sveikatos biuras (vilniussveikiau.lt)

  • Savitarpio paramos grupė nusižudžiusių asmenų artimiesiems:

Daugiau informacijos ir registracija: Nusižudžiusių asmenų artimųjų savitarpio paramos grupė – Vilniaus visuomenės sveikatos biuras (vilniussveikiau.lt)

  • Savitarpio paramos grupė psichologinių sunkumų patiriančių mamų ir nėščiųjų artimiesiems: 

Daugiau informacijos ir registracija: Sunkumų patiriančių mamų ir nėščiųjų artimųjų savitarpio paramos grupė – Vilniaus visuomenės sveikatos biuras (vilniussveikiau.lt)

Savitarpio pagalbos grupėse dalyviai dalinsis jausmais, gilins žinias apie žmogaus psichikos sveikatą, lavins įgūdžius atpažinti savo ir artimųjų būseną, mokysis spręsti gyvenimiškas situacijas ir atrasti būdų pasirūpinti savimi. Bendraukite, mokykitės, rūpinkitės savo emocine savijauta!