Informuojame apie rengiamą Vilniaus miesto savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotojo įsakymo projektą ,,Dėl leidimo rengti apie 1,92 ha teritorijos prie Lengvenio ir Narimanto gatvių detalųjį planą”

Informuojame apie rengiamą Vilniaus miesto savivaldybės Administracijos direktoriaus pavaduotojo įsakymo projektą ,,Dėl leidimo rengti apie 1,92 ha teritorijos prie Lengvenio ir Narimanto gatvių detalųjį planą”.

Planavimo organizatorius – Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius, Konstitucijos pr. 3 Vilnius, tel. (8 5) 211 2000, el. p. savivaldybe@vilnius.lt, www.vilnius.lt.

Planavimo tikslas – nekeičiant nustatytos žemės sklypo naudojimo paskirties ir būdo keisti esamas sklypo ribas, nustatyti žemės sklypų užstatymo tankį, užstatymo intensyvumą, užstatymo tipą ir kitus reglamentus vadovaujantis Vilniaus miesto savivaldybės teritorijos bendruoju planu.

Su sprendimo dėl detaliojo plano keitimo dokumentais ir planavimo darbų programa detaliojo planavimo dokumentui rengti galima susipažinti per 10 darbo dienų nuo šios informacijos paskelbimo. Siųsti pasiūlymus dėl planavimo tikslų galite per 10 darbo dienų nuo šios informacijos paskelbimo el. paštu savivaldybe@vilnius.lt .

Isakymo+tekstas

PROGRAMA

10192