Informuojame apie Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo įsakymo projektą „Dėl apie 3,14 ha teritorijos prie Ateities ir Geležinio Vilko gatvių detaliojo plano rengimo organizavimo“

Parengtas Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo įsakymo projektas „Dėl apie 3,14 ha teritorijos prie Ateities ir Geležinio Vilko gatvių detaliojo plano rengimo organizavimo“

Planavimo organizatorius – Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius, Konstitucijos pr. 3 Vilnius, tel. (8 5) 211 2000, el. p. [email protected], www.vilnius.lt.

Planavimo tikslas – suformuoti valstybinės žemės sklypus nuosavybės teisei į žemę atkurti  laisvos nesuformuotos valstybinės žemės plote prie sklypo Ateities g. 15 (kadastro Nr. 0101/0008:822), nustatyti komercinės paskirties objektų teritorijų ir daugiabučių gyvenamųjų pastatų ir bendrabučių teritorijų naudojimo būdus ir naudojimo reglamentus vadovaujantis Vilniaus miesto savivaldybės teritorijos bendruoju planu.

Su sprendimo dėl detaliojo plano keitimo dokumentais ir planavimo darbų programa detaliojo planavimo dokumentui rengti galima susipažinti per 10 darbo dienų nuo šios informacijos paskelbimo. Siųsti pasiūlymus dėl planavimo tikslų galite per 10 darbo dienų nuo šios informacijos paskelbimo el. paštu [email protected].

Isakymo+tekstas

10431_naujas

programa_Ateities+g.+15