Parengtas apie 163285 kv. m teritorijos buvusiame Didžiųjų Gulbinų kaime formavimo ir pertvarkymo projektas

Informuojame, kad yra parengtas apie 163285 kv. m ploto teritorijos buvusiame Didžiųjų Gulbinų kaime formavimo ir pertvarkymo projektas.

Rengimo tikslas – nekeičiant Vilniaus miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano iki 2015 metų sprendinių, pakeisti žemės sklypų paskirtį iš žemės ūkio į kitą, sujungti žemės sklypus į vieną, padalyti į atskirus žemės sklypus, nustatyti vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų pastatų teritorijos, daugiabučių gyvenamųjų pastatų ir bendrabučių teritorijos, komercinės paskirties objektų teritorijos, susisiekimo ir inžinerinių tinklų koridorių teritorijos ir atskirųjų želdynų teritorijos naudojimo būdus ir suformuoti sklypus susisiekimo ir inžinerinių tinklų koridorių teritorijai.

Projekto organizatorius – Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius.

Projekto iniciatoriai ‒ Ana Lukaševič, Teklia Štenger, Danuta Kudriavceva, UAB ,,Litectus“, Sergėjus Doveika, Alina Doveiko, Eduardas Doveika, Juliana Doveiko, Liucija Doveiko, Vaclava Kovalevska, Stanislava Garasimovič, Marija Zacharevič, Leonora Abolevič, Galina Baturo, Irena Baturo, Antanas Kraujelis, UAB ,,DOMUS PERFECTA“, Filomena Gasperovič, Gražina Baseckienė, Audrius Šileika, Jadvyga Kaukėnienė, Irena Patapovaitė, Ana Kolaševskaja, Jadvyga Doveiko, Germanas Sudrabas, Marius Rakauskas, UAB ,,KA INVEST“, Nina Verikienė, Audrius Dobravolskas, Jolanta Dobravolskienė, Alvydas Černeckas, Jolanta Černeckienė, Teresa Daškėvič.

Projekto rengėjas – UAB „Regroup projektavimas“.

Susipažinti ir pateikti pasiūlymus dėl projekto sprendinių galima Miesto plėtros departamento Žemės duomenų skyriuje nuo 2017-04-25 iki 2017-05-09. Pastabas raštu galima pateikti Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriui, adresu Konstitucijos pr. 3, Vilnius, telefonas pasiteirauti – 85 211 2735.