Rengiamas žemės sklypo SB „Varsa“ Babinių Sodų 4-joje g. 3, Verkių seniūnijoje, formavimo ir pertvarkymo projektas

Rengiamas žemės sklypo Esančio Vilniaus miesto, Verkių seniūnijoje, SB „Varsa“ Babinių Sodų 4-joje g. 3 formavimo ir pertvarkymo projektas.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro ir aplinkos ministro 2004 m. spalio 4 d. įsakymu Nr. 3D-452/D1-513 „Dėl žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimo ir įgyvendinimo taisyklių patvirtinimo“ (2014 m. sausio 2 d. įsakymo Nr. 3D-1/D1-1 redakcija ) patvirtintomis taisyklėmis, rengiamas žemės sklypo, esančio Vilniaus r., Verkių seniūnijoje, SB „Varsa“ Babinių sodų 4-ojoje g. 3 formavimo ir pertvarkymo projektas (toliau – Projektas).

Projekto organizatorius – Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Vilniaus miesto skyrius.

Projekto rengėjas – Valstybės įmonė Valstybės žemės fondas.

Projekto tikslas – suformuoti apie 50 kv. m įsiterpusį valstybinės žemės plotą ir sujungti su besiribojančiu žemės sklypu nekeičiant jo pagrindinės žemės naudojimo paskirties.

Su parengto Projekto sprendiniais galima susipažinti ir pateikti savo pasiūlymus iki š. m. kovo 4 d. Valstybės žemės fondo patalpose Konstitucijos pr. 23 A Vilnius 231 kab. darbo dienomis 8-12 bei 13-17val, tel. 8-626-46517 janina.purpurovic@vzf.lt