Viešoji erdvė, esanti sklypuose adresu K. Vanagėlio g. 4 ir 6

Vilniaus Senamiesčiui priklausančioje teritorijoje, netoli Subačiaus g., sklypuose ties K. Vanagėlio g. 4 ir 6, planuojama įrengti naują viešąją erdvę. Gyventojams pristatomi projektiniai pasiūlymai, jie kviečiami išsakyti savo nuomonę ar teikti pastabas. 

Susitikimas su gyventojais dėl šios erdvės vyks vasario 26 d. 17 val. nuotoliniu būdu. Prisijungimo nuoroda. Su projektiniais pasiūlymais galite susipažinti projektiniai pasiūlymai arba tiesiogiai atvykę į UAB ,,Viltekta“ biurą (A. Goštauto g. 8-0409, Vilnius) nuo 10 iki 16 val. Atvykimą prašoma suderinti iš anksto nurodytais telefonais arba el. paštu: tel. +37052619758, +37068577183 el. p. viesinimas@viltekta.lt.

Viešai konsultacijai pristatomi projektai dar nėra sulaukę Savivaldybės pritarimo – specialistai sprendimą priima įvertinę ne tik projekto sprendinius, bet ir visuomenės pastabas. 

Nauja viešoji erdvė projektuojama šalia pradėtų statyti daugiabučių Žiupronių gatvėje. Daugiabučius stato KŪB „Subačiaus projektas“, kuris finansuos ir viešosios erdvės įrengimą. Ja galės naudotis ne tik daugiabučių gyventojai – ji bus atvira visiems. 

Viešosios erdvės projektiniai pasiūlymai parengti pagal gyventojų pageidavimus, kurie buvo išsakyti pirmajame susitikime dėl šios erdvės projektinių pasiūlymų užduoties. 

Šiuo metu beveik 14 arų teritorija yra tarp gyvenamųjų namų, neužstatyta, apaugusi žole. Sklypai – apleisti, juose netvarkingai statomi automobiliai.

Viešojoje erdvėje planuojama įrengti pėsčiųjų takus, apšvietimą, suoliukus, nedidelę vaikų žaidimų zoną, mažosios architektūros elementus. 

Esamus medžius planuojama išsaugoti, ir pasodinti dar naujų želdinių. Kaip pagrindinis erdvės akcentas projektuojamas stambus ir greitai augantis medis – juodasis riešutmedis, taip pat bus pasodinta medlievų, obelų, bei krūmų: lanksvų, lauravyšnių, kaulenių ir kalninių serbentų. Teritorijoje esančio pastato siena iš šiaurinės pusės apželdinama lianomis.

Viešosios erdvės projektuotojas – UAB „Viltekta“.

Pridedami dokumentai

Projektinių pasiūlymų užduoties projektas

Priedas prie užduoties

Esamos situacijos analizė

Projektiniai pasiūlymai, Projektinių pasiūlymų vaizdinė informacija

Patvirtinti projektiniai pasiūlymai  ir nuorašas

Viešas projekto pristatymas

Susitikimas 02-26  prisijungimo nuoroda