Svarbi informacija
Viešoji erdvė ties Naugarduko g. 47
Vilniaus savivaldybė kartu su gyventojais planuoja vieno didžiausių Naujamiesčio kvartalo pertvarką – keisis teritorija tarp Naugarduko, Birželio 23-iosios ir Vytenio gatvių. Didžiausias dėmesys – žaliosios zonos sutvarkymui ir automobilių statymo problemai spręsti.
Šiame kvartale yra apie 360 butų, o automobilių stovėjimo vietų trūksta. Neretai automobiliai sustatomi ant žaliosios zonos, tarp medžių, išvažinėtos vietos pavasarį ir rudenį tampa klampyne, o vasarą – nebeželia žolė.
1,2 ha ploto teritorijos viduryje sutvarkyta krepšinio, žaidimų aikštelės, yra brandžių medžių, yra išlikusi medinė balandinė.
Atsižvelgus į gyventojų pageidavimus, planuojama sutvarkyti prie Naugarduko gatvės esančią žaliąją zoną, o automobilių statymo problemą galėtų išspręsti nauja vidinė gatvelė su automobilių stovėjimo vietomis abipus. Čia galėtų atsirasti ir pasivaikščiojimo takai, suoleliai, poilsio zonos.
Priedai
Patvirtinta Projektinių pasiūlymų užduotis
Pristatymas visuomenei