Birželio 18 d., trečiadienį organizuojamas dviratininkų važiavimas Antakalnyje, kurio metu galimi trumpalaikiai eismo stabdymai.
Dalyviai 9 val. formuos koloną prie Antakalnio g. 33 ir važiuos dviračiais Antakalnio gatve, Šilo tiltu, toliau Žirmūnuose esančiais dviračių takais, Valakampių tiltu, O. Šimaitės, Lizdeikos, Vaidilutės gatvėmis iki Valakampių I paplūdimio.