
Vilniaus miesto savivaldybė nusprendė sutvarkyti viešąją erdvę ties Širvio g. 5, siekiant paversti ją funkcionalia ir patrauklia vieta Antakalnio bendruomenei.
2025 m. rugsėjo 25 d. 18 val. nuotoliniu būdu vyks susitikimas su vietos gyventojais, kuriame bus pristatomos įžvalgos ir pasiūlymai dėl šios viešosios erdvės sutvarkymo.
Susitikimo metu gyventojai bus kviečiami išsakyti savo poreikius, norus ir pasiūlymus dėl teritorijos tvarkymo. Susitikimas yra atviras visiems, todėl kviečiame dalyvauti ir prisidėti prie projekto kūrimo.
Susitikimo nuoroda čia.