Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, siekdamas teikti metodinę pagalbą naujai besisteigiantiems atviriesiems jaunimo centrams ir erdvėms, š. m. spalio 15 - 16 d. Vilniuje,organizuoja mokymus Kultūros centrų darbuotojams, bendruomenių nariams, jaunimo organizacijų atstovams, vaikų dienos centrų darbuotojams ir kitiems suinteresuotiems asmenims dirbantiems su jaunimu, tema – „Kaip mano įstaigoje įsteigti atvirąjį jaunimo centrą ar erdvę”?
Aktyvi nuoroda registracijai - https://goo.gl/forms/ipx404OyLk05nFm93
Daugiau informacijos rasite Depratamento tinklapyje - https://jrd.lt/naujienos/jrd-veiklos-naujienos/kvieciame-registruotis-mokymus-kaip-mano-staigoje-steigti-atviraj-jaunimo-centra-ar-erdve