Grandioziniame krepšinio savaitgalio finale triumfavo „Lietuvos rytas“ - Vilnius laimėjo „KIDY tour - Karaliaus Mindaugo taurę“. Užtikrintai nuo pirmo iki paskutinio kėlinio pirmavę prieš Kauno „Žalgirį“, vilniečiai 67:57 palaužė čempionus ir laimėjo pagrindinį prizą - 40 tūkstančių eurų. Vilniaus meras Remigijus Šimašius pasveikino naujuosius čempionus su pergale ir įteikė turnyro aukso medalius.
„Džiugu, kad tokia krepšinio šventė vyksta Vilniuje, kur krepšinis labai mylimas ir lankomas. Vilnius - kovotojų miestas, „Rytas“ šįvakar buvo išties nesustabdomas! Labai tikėjau mūsų komandos pergale ir teisybė nugalėjo. Įspūdingai laimėta kova po krepšiais. Ačiū už įspūdingą reginį ir auksą!“ - dėkojo komandai Vilniaus meras.
Naudingiausiu finalo rungtynių žaidėju pripažintas Antanas Kavaliauskas (pelnyti 20 taškų, 10/11 dvitkaškiai, 7 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 28 naudingumo balai).
Visą savaitgalį sostinės „Lietuvos ryto“ arenoje aštuonios geriausios komandos aiškinosi tarpusavio santykius ir grūmėsi dėl Karaliaus Mindaugo taurės. Pagal reguliariojo sezono rezultatus ekipos buvo suskirstytos į poras ir žaidė turnyro ketvirtfinalyje. Pusfinalyje kovojo tik keturios stipriausios Lietuvos ekipos, o tarp šių dvikovų sirgaliai stebėjo konkursą bei įspūdingus muzikinius pasirodymus. Vyko ir tradicinis snaiperio konkursas, neeiliniai muzikiniai pasirodymai, garsų ir vaizdo šou.
Vilniaus „Lietuvos ryto" komanda skaičiuoja 19-ąjį sezoną. Per savo sportinę istoriją „Lietuvos rytas” šalies čempionu tapo penkis kartus. Garbingą titulą Vilniaus komanda pirmą kartą pelnė 1999-2000 metų sezone.
Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt