Daugiabučių namų valdytojai kviečiami į Vilniaus miesto atrinktų kvartalų energinio efektyvumo didinimo programos iki 2023 metų pristatymą sostinės savivaldybėje birželio 12 d. 13–17 val., Tarybos posėdžių salėje (Konstitucijos pr. 3, 2 aukšte). Pagrindinis šios programos tikslas – atnaujinti 755 daugiabučius namus, o tai galima pasiekti tik aktyviai bendradarbiaujant. Maloniai kviečiame dalyvauti!
Renginio metu bus pristatytas interaktyvus kvartalų atnaujinimo žemėlapis (https://maps.vilnius.lt/pastatai#layers), kaimynijų programa, aptarti daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo procesai ir atsakyta į rūpimus klausimus.
Preliminari renginio programa:
12.30–13.00 val. Registracija
13.00–13.15 val. Pasveikinimas (vicemeras Valdas Benkunskas)
13.15–13.45 val. Kvartalų energinio efektyvumo didinimo programos pristatymas (Eglė Randytė)
13.45–14.15 val. Būsto energijos taupymo agentūros pranešimas
14.15–14.35 val. Kavos pertraukėlė
14.35–15.15 val. Kaimynijų programos pristatymas, klausimai (Evaldas Bračiulis, VšĮ „Atnaujinkime miestą“)
15.15–16.00 val. Daugiabučio gyvenamojo namo atnaujinimo procesai (VšĮ „Atnaujinkime miestą“)
16.00–17.00 val. Diskusija
Būtina išankstinė registracija. Registracijos forma.