Rekonstruojant susidėvėjusius šilumos tiekimo tinklus nuo birželio 1 d. laikinai keisis eismo organizavimo tvarka Vytenio ir Kauno gatvėse. Darbai bus atliekami etapais:
- birželio 1–30 d. dėl kasimo darbų eismas Kauno g. susiaurės per dvi juostas;
- birželio 8–12 d. bus uždarytas įvažiavimas į Vytenio g. iš Kauno g., šiuo laikotarpiu į Vytenio g. bus galima patekti iš Naugarduko g.;
- birželio 12–liepos 15 d. eismas Vytenio g. vyks viena kryptimi važiuojant nuo Naugarduko g. link Kauno g.;
- liepos 15–rugsėjo 15 d. bus ribojamas eismas Vytenio g. atkarpoje tarp T. Ševčenkos ir Naugarduko g., eismas bus organizuojamas viena kryptimi nuo T. Ševčenkos link Naugarduko g.
Atsiprašome už laikinus nepatogumus.